|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
galatasray nie ma takiego bicia ! dobranoc. zeby nawet nie zremisowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Craiova @8.00 Craiova X2 @1.95 grubo, boksujemy więc  0:0, więc raczej spoko, bo zwrot wszystkich zainwestowanych środków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
kontruj  nie mam jak, poszło va bank na unibecie Everton, Chelsea i ... Legia w tym kuponie moja ostatnia nadzieja  ale znając mój fart ... Miałem pisać o kontrze, ale kolega mnie uprzedził. Swoją droga kiedy ja zagrałem taki kupon ? Nawet drobnych mi szkoda na krótsze lub dłuższe pociągi. Kompletnie nie widzę sensu takiej gry na dłuższą metę. Ja osobiście duble gram od święta,a tak to prawie każdy typ jest tym ostatnim na kuponie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
mi ogólnie to te pociągi wchodzą, bo na spontanie robione wrzucam na kupon to co mi się podoba, a jak gram np. tripla za grubiej to dłużej siedze i zawsze jakiegoś buraka wrzucę i wtapiam  Legia kurs 1.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
z Ligi Mistrzów można grać Arsenal i Real awans grubo, w pierwszych meczach brakło im szczęścia, a byli dużo lepsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
z Ligi Mistrzów można grać Arsenal i Real awans grubo, w pierwszych meczach brakło im szczęścia, a byli dużo lepsi jak real byl lepszy od Lyon'u w pierwszym meczu to widze, ze lubisz zartowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
z Ligi Mistrzów można grać Arsenal i Real awans grubo, w pierwszych meczach brakło im szczęścia, a byli dużo lepsi popieram w 100%  tez ten dubel od paru dni mi chodzi po głowie....tyle że w meczu Realu spodziewam sie napewno wygranej...ale czy awansu to nie wiem...hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Cześć.
1 Cambuur Leeuwarden strzeli w 2 połowie @ 2.00
2 Fortuna Sittard strzeli w 2 połowie @ 3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
mi ogólnie to te pociągi wchodzą, bo na spontanie robione wrzucam na kupon to co mi się podoba, a jak gram np. tripla za grubiej to dłużej siedze i zawsze jakiegoś buraka wrzucę i wtapiam  Legia kurs 1.25 Ja nawet tripli nie gram. A kto powiedzial ze single musza byc grubo grane ? No tak, ale jak zarobisz 70% albo 120% stawki to mało, trzeba od razu kilkaset. Tak sobie tylko napisałem, wiekszość albo zrozumie z czasem albo nigdy, takie życie, ich wybór, ale jakos mnie to nie martwi. Napisze tylko ze kiedys tez tak do tego podchodziłem. Single no bez jaj, jeden mecz na kuponie, co to za wygrana. Lata gry i podejscie juz dawno sie zmienilo, aczkolwiek na to zazwyczaj potrzeba czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
w statach Real był lepszy, a faktycznie nie oglądał ich meczu  a Porto to po błędach Fabiana wygrał, Arsenal był lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
w statach Real był lepszy, a faktycznie nie oglądał ich meczu  a Porto to po błędach Fabiana wygrał, Arsenal był lepszy no nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
arsenal tez nie byl lepszy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
na skysports jest info że Fabregas nie zagra jutro, lipa trochę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|