Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
galatasray nie ma takiego bicia ! dobranoc. zeby nawet nie zremisowac puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by radeke
Craiova @8.00
Craiova X2 @1.95


grubo, boksujemy więc boks


0:0, więc raczej spoko, bo zwrot wszystkich zainwestowanych środków.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by BKS
Originally Posted by koleszka
http://img412.imageshack.us/img412/840/kuponrf.png

uważajcie na Liverpool, zamykają mi kupon jako ostatni smile
kontruj wink

nie mam jak, poszło va bank na unibecie Everton, Chelsea i ... Legia mad
w tym kuponie moja ostatnia nadzieja smile ale znając mój fart ...
Miałem pisać o kontrze, ale kolega mnie uprzedził. Swoją droga kiedy ja zagrałem taki kupon ? Nawet drobnych mi szkoda na krótsze lub dłuższe pociągi. Kompletnie nie widzę sensu takiej gry na dłuższą metę. Ja osobiście duble gram od święta,a tak to prawie każdy typ jest tym ostatnim na kuponie laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
mi ogólnie to te pociągi wchodzą, bo na spontanie robione wrzucam na kupon to co mi się podoba, a jak gram np. tripla za grubiej to dłużej siedze i zawsze jakiegoś buraka wrzucę i wtapiam

puke Legia kurs 1.25

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Valencia dzisiaj do gry?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
z Ligi Mistrzów można grać Arsenal i Real awans grubo, w pierwszych meczach brakło im szczęścia, a byli dużo lepsi

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,517
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,517
Originally Posted by koleszka
z Ligi Mistrzów można grać Arsenal i Real awans grubo, w pierwszych meczach brakło im szczęścia, a byli dużo lepsi

jak real byl lepszy od Lyon'u w pierwszym meczu to widze, ze lubisz zartowac

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by koleszka
z Ligi Mistrzów można grać Arsenal i Real awans grubo, w pierwszych meczach brakło im szczęścia, a byli dużo lepsi

popieram w 100% smile tez ten dubel od paru dni mi chodzi po głowie....tyle że w meczu Realu spodziewam sie napewno wygranej...ale czy awansu to nie wiem...hmmm

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Cześć.

1 Cambuur Leeuwarden strzeli w 2 połowie @ 2.00

2 Fortuna Sittard strzeli w 2 połowie @ 3.00

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Originally Posted by koleszka
mi ogólnie to te pociągi wchodzą, bo na spontanie robione wrzucam na kupon to co mi się podoba, a jak gram np. tripla za grubiej to dłużej siedze i zawsze jakiegoś buraka wrzucę i wtapiam

puke Legia kurs 1.25
Ja nawet tripli nie gram. A kto powiedzial ze single musza byc grubo grane ? No tak, ale jak zarobisz 70% albo 120% stawki to mało, trzeba od razu kilkaset. Tak sobie tylko napisałem, wiekszość albo zrozumie z czasem albo nigdy, takie życie, ich wybór, ale jakos mnie to nie martwi. Napisze tylko ze kiedys tez tak do tego podchodziłem. Single no bez jaj, jeden mecz na kuponie, co to za wygrana. Lata gry i podejscie juz dawno sie zmienilo, aczkolwiek na to zazwyczaj potrzeba czasu.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
w statach Real był lepszy, a faktycznie nie oglądał ich meczu smile
a Porto to po błędach Fabiana wygrał, Arsenal był lepszy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,517
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,517
Originally Posted by koleszka
w statach Real był lepszy, a faktycznie nie oglądał ich meczu smile
a Porto to po błędach Fabiana wygrał, Arsenal był lepszy

no nie
laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,517
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,517
arsenal tez nie byl lepszy !

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
na skysports jest info że Fabregas nie zagra jutro, lipa trochę

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, betowiec, Sensei, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,431 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1