Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Linc
Originally Posted by Skorpion BB
W poniedziałek kolezanka na gg do mnie z tekstem "gdzie życzenia??" napisałem, że urodzin nie ma w tym dniu to napisała "żałosne" i do tej pory się nie odzywa wink ech im się w głowach przewraca

te same panny, ktore chca byc obdarowywane kwiatami, czekoladkami nie wiedza, ze 12 marca jest Swietem Mezczyzny ( gdzies czytalem, ze ponad 95% dziewczyn nie wie o tym, szkoda, ze nie moge znalezc zrodla tej wspanialej informacji tongue )
Panowie przyznac sie bez bicia, z reka na sercu, ile Waszych kobiet i kolezanek wiedzialo (wie) o tym dniu ? wink

A ja myślałem, że Święto Mężczyzny jest 10. marca? Przynajmniej wtedy dostałem kilka życzeń. tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Żeby nie było doceniam różne święta ale to ma być cos wyjatkowego a nie paplanie życzeń ot tak dla zaspokojenia. A kobiety tego nie rozumieją.Im sie wydaje,że życzenia muszą byc.Może keidys będzie lepiej.
P.S.koleżanka dalej sie nie odzywa wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
pusta lala znakiem temu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by _Korver_
A ja myślałem, że Święto Mężczyzny jest 10. marca? Przynajmniej wtedy dostałem kilka życzeń. tongue
oj, tak 10 marzec to Dzien Mezczyzny, myslalem o 10 a napisalem 12 wink ja dostalem zyczenia tylko od 2 kolezanek laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
qrde widze kilka peffek i az bardzooo korcii aby podjechac po kod paysafecard, wplacic do buka i zagrac frown boli

Ale powiedzialem DOSC wiec musze wytrzymac aplauz

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
trener Rangersów

przed meczem zmiany w składzie i niestety zwrot David Goodwillie strzeli gola

70 minuta i zdejmuje Boyda (2 bramki strzelił) i mój hattrick poszedł się



Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
jakby przyznawali samochód na podstawie umiejętności to połowa tych je/b/anych pajaców jeździła by miejską komunikacją puke
juz szkoda mi słów na tych buraków.
Pozdrawiam największego buraka w swoim nowym Volvo V50 laugh laugh mistrz dzisiejszego dnia.! laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by Self-Confident
Dziś jest dzień mężczyzn jakopłci czy jako faceta-partnera? Ponieważ ilość życzeń nie jest proporcjonalna do tych które ja wysłałem w dzień kobiet , który był nota bene 2 dni temu tongue

jako płci, jako ze jest dzien kobiet jest i dzien mezczyzn

w dzien kobiet jezeli nie złozysz zyczen wszystkim kobietom ktore dobrze znasz zostaniesz powieszony za jaja... oczywiscie nie oczekuj zyczen dwa dni pozniej w druga stronę... one o takich drobnostkach nie pamiętają...
a który facet zaprząta sobie głowę takimi "świętami" ? laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Mało wolnego czasu dla siebie. To że kupiłem mp4 i nie łączy z kompem, że padł PC, że niektórzy mi galante kłody w życiu podkładali, ale się nie dałem. I to że o 1 jade i ide ok. 3:30 spać i wstaje za 1h laugh i robie 12h. I tak w kółko do pewnego czasu..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
kurna to że na meczach Jankovic i Ljubicica w IW wdupiłem dokładnie 10705,74 zł blush kurvva niektórzy pewnie muszą za to z rok wyżyć a mi ładnie poszło w kilka dni puke na swoją grę. Trzeba sobie zrobić długą przerwę o typowania mad

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
kurwa pierdolony play. w dupe go sobie mozna wsadzic puke
nic sie za pomoca tego gowna sciagnac nie da.. dochodzi do 70-80% i staje puke
wszystkich piewcow tego szajsu moge z miejsca wysmiac

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by mat2000
kurwa pierdolony play. w dupe go sobie mozna wsadzic puke
nic sie za pomoca tego gowna sciagnac nie da.. dochodzi do 70-80% i staje puke
wszystkich piewcow tego szajsu moge z miejsca wysmiac

ja nigdy nie mialem problemu smile juz mozesz sie śmiać laugh laugh laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
a probowales sciagnac cos powyzej 100 mb?

jezeli pobiera Ci do konca to masz farta, ale w kazdej chwili moze sie to zmienic..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Afera związana z Kornelią Marek laugh

Niedługo kobieta z mojej lodówki wyjdzie. Przebiła popularnością już chyba samą Cichopkównę laugh

Trąbią o niej gdzie się da. Cholera no afera jakby Małysz umarł.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
To,że wczoraj zasugerowałem się typem z forum (nie gram już w ogóle piłki) i oczywiście 1 błąd na 5 typów blush a denerwuje mnie to,że głupi złamałem swoją zasadę o braku typów z piłki mad

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by javapl
To,że wczoraj zasugerowałem się typem z forum (nie gram już w ogóle piłki) i oczywiście 1 błąd na 5 typów blush a denerwuje mnie to,że głupi złamałem swoją zasadę o braku typów z piłki mad
tez juz nie gram piłki bo jest w konflikcie z doborem zdarzen - tylko 2 drogowe, reszta weeek wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by javapl
To,że wczoraj zasugerowałem się typem z forum (nie gram już w ogóle piłki) i oczywiście 1 błąd na 5 typów blush a denerwuje mnie to,że głupi złamałem swoją zasadę o braku typów z piłki mad

Mam nadzeję, że nie Kopenhaga.
Denerwują mnie Goście, którzy( javapl - to nie do Ciebie) jak im coś nie wejdzie, to zwalają winę na coś lub kogoś.
Zrozummy wszyscy,że jesteśmy w takich przypadkach winni tylko samym sobie.A szukanie w takich kogoś winnego - jakkolwiek na pewno poprawia nasze samopoczucie - w żadnym wypadku nie spowoduje, że od tej pory, wszystko już będzie nam wchodziło.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
miłosc, pierdolona rzecz

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Milosc to nie uczucie, to choroba, z ktorej sie leczysz 12 m-cy.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Co mnie wkurza hmmmm baby i te ich humory.Jak nie urok to sraczka.Jedna wielka plaga smile

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,686 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1