|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
W poniedziałek kolezanka na gg do mnie z tekstem "gdzie życzenia??" napisałem, że urodzin nie ma w tym dniu to napisała "żałosne" i do tej pory się nie odzywa  ech im się w głowach przewraca te same panny, ktore chca byc obdarowywane kwiatami, czekoladkami nie wiedza, ze 12 marca jest Swietem Mezczyzny ( gdzies czytalem, ze ponad 95% dziewczyn nie wie o tym, szkoda, ze nie moge znalezc zrodla tej wspanialej informacji  ) Panowie przyznac sie bez bicia, z reka na sercu, ile Waszych kobiet i kolezanek wiedzialo (wie) o tym dniu ?  A ja myślałem, że Święto Mężczyzny jest 10. marca? Przynajmniej wtedy dostałem kilka życzeń. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Żeby nie było doceniam różne święta ale to ma być cos wyjatkowego a nie paplanie życzeń ot tak dla zaspokojenia. A kobiety tego nie rozumieją.Im sie wydaje,że życzenia muszą byc.Może keidys będzie lepiej. P.S.koleżanka dalej sie nie odzywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
A ja myślałem, że Święto Mężczyzny jest 10. marca? Przynajmniej wtedy dostałem kilka życzeń.  oj, tak 10 marzec to Dzien Mezczyzny, myslalem o 10 a napisalem 12  ja dostalem zyczenia tylko od 2 kolezanek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
qrde widze kilka peffek i az bardzooo korcii aby podjechac po kod paysafecard, wplacic do buka i zagrac  Ale powiedzialem DOSC wiec musze wytrzymac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
trener Rangersów
przed meczem zmiany w składzie i niestety zwrot David Goodwillie strzeli gola
70 minuta i zdejmuje Boyda (2 bramki strzelił) i mój hattrick poszedł się
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
jakby przyznawali samochód na podstawie umiejętności to połowa tych je/b/anych pajaców jeździła by miejską komunikacją  juz szkoda mi słów na tych buraków. Pozdrawiam największego buraka w swoim nowym Volvo V50  mistrz dzisiejszego dnia.! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Dziś jest dzień mężczyzn jakopłci czy jako faceta-partnera? Ponieważ ilość życzeń nie jest proporcjonalna do tych które ja wysłałem w dzień kobiet , który był nota bene 2 dni temu  jako płci, jako ze jest dzien kobiet jest i dzien mezczyzn w dzien kobiet jezeli nie złozysz zyczen wszystkim kobietom ktore dobrze znasz zostaniesz powieszony za jaja... oczywiscie nie oczekuj zyczen dwa dni pozniej w druga stronę... one o takich drobnostkach nie pamiętają... a który facet zaprząta sobie głowę takimi "świętami" ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Mało wolnego czasu dla siebie. To że kupiłem mp4 i nie łączy z kompem, że padł PC, że niektórzy mi galante kłody w życiu podkładali, ale się nie dałem. I to że o 1 jade i ide ok. 3:30 spać i wstaje za 1h  i robie 12h. I tak w kółko do pewnego czasu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
kurna to że na meczach Jankovic i Ljubicica w IW wdupiłem dokładnie 10705,74 zł  kurvva niektórzy pewnie muszą za to z rok wyżyć a mi ładnie poszło w kilka dni  na swoją grę. Trzeba sobie zrobić długą przerwę o typowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
kurwa pierdolony play. w dupe go sobie mozna wsadzic  nic sie za pomoca tego gowna sciagnac nie da.. dochodzi do 70-80% i staje  wszystkich piewcow tego szajsu moge z miejsca wysmiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
kurwa pierdolony play. w dupe go sobie mozna wsadzic  nic sie za pomoca tego gowna sciagnac nie da.. dochodzi do 70-80% i staje  wszystkich piewcow tego szajsu moge z miejsca wysmiac ja nigdy nie mialem problemu  juz mozesz sie śmiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
a probowales sciagnac cos powyzej 100 mb?
jezeli pobiera Ci do konca to masz farta, ale w kazdej chwili moze sie to zmienic..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Afera związana z Kornelią Marek  Niedługo kobieta z mojej lodówki wyjdzie. Przebiła popularnością już chyba samą Cichopkównę  Trąbią o niej gdzie się da. Cholera no afera jakby Małysz umarł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
To,że wczoraj zasugerowałem się typem z forum (nie gram już w ogóle piłki) i oczywiście 1 błąd na 5 typów  a denerwuje mnie to,że głupi złamałem swoją zasadę o braku typów z piłki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
To,że wczoraj zasugerowałem się typem z forum (nie gram już w ogóle piłki) i oczywiście 1 błąd na 5 typów  a denerwuje mnie to,że głupi złamałem swoją zasadę o braku typów z piłki  tez juz nie gram piłki bo jest w konflikcie z doborem zdarzen - tylko 2 drogowe, reszta weeek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To,że wczoraj zasugerowałem się typem z forum (nie gram już w ogóle piłki) i oczywiście 1 błąd na 5 typów  a denerwuje mnie to,że głupi złamałem swoją zasadę o braku typów z piłki  Mam nadzeję, że nie Kopenhaga. Denerwują mnie Goście, którzy( javapl - to nie do Ciebie) jak im coś nie wejdzie, to zwalają winę na coś lub kogoś. Zrozummy wszyscy,że jesteśmy w takich przypadkach winni tylko samym sobie.A szukanie w takich kogoś winnego - jakkolwiek na pewno poprawia nasze samopoczucie - w żadnym wypadku nie spowoduje, że od tej pory, wszystko już będzie nam wchodziło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Milosc to nie uczucie, to choroba, z ktorej sie leczysz 12 m-cy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Co mnie wkurza hmmmm baby i te ich humory.Jak nie urok to sraczka.Jedna wielka plaga 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|