Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by Remik83
baya cos cisnie jeszcze?
raczej broni

3-3 sie skonczy tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Originally Posted by koleszka
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon

pilkarze Realu moga zlapac ladna premie stawiajac na Lyon@11 laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
wba1

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Goget
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by Goget
Originally Posted by koleszka
czwórka do zera trafił Arsenal ... grin izi angielska piłka to jest piłka! piwo

Jaka ? laugh

może teraz jednak gra tam jeden anglik(Cambell), ale jako zespół grają w Anglii, z Londynu, więc z angielska piłka smile

Tak to napisałeś, że wywnioskowałem, że zachwycasz się tym w jaki sposób grają.

Praktycznie w całości zagraniczna kadra, francuski trener, hiszpański styl gry.

Tak więc zabrzmiało trochę, jak po akcji Rokera Perejro "polska piłka to jest to".

Niemniej jednak włoska myśl szkoleniowa może do 1/2 w RPA ich przepchnąć...

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Originally Posted by aker
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by muminek bez ogonka
Originally Posted by aker
Jutro tez mysle gruby over w Madrycie
gruba jedynka mam nadzieje

też tak myślę, ale chyba awans lepiej wygląda niż handi na Real

Liczysz na dogrywke bo awans Realu w 90 min=handi
racja,
teraz patrze na awans powiedzmy 1,45 a na handi 1,8 laugh przeciez Real u siebie nie zagra na 1:0 laugh wiec jesli grac to tylko handi

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
WBA 11111111111111 jeeeeee

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
takie drużyny pokroju Realu nie sprzedają meczy, nie opłaca im się i tak zarabiają kokosy po co narażać sobie reputację

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Originally Posted by muminek bez ogonka
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by muminek bez ogonka
Originally Posted by aker
Jutro tez mysle gruby over w Madrycie
gruba jedynka mam nadzieje

też tak myślę, ale chyba awans lepiej wygląda niż handi na Real
ja wiem? chyba dokladnie tak samo, na logike wychodzi....
acja,
teraz patrze na awans powiedzmy 1,45 a na handi 1,8 przeciez Real u siebie nie zagra na 1:0 wiec jesli grac to tylko handi
(zacytowalem wyzej nie to co trzeba)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
LUTON HAHAHAH

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
1 09/03/2010 Fiorentina v Bayern Monachium
(Suma goli) Powyżej 2.5 1.95 Brak Odbędzie się
2 09/03/2010 Sunderland v Bolton
(Handicap azjatycki) Sunderland 0.0,-0.5 1.825 Brak Odbędzie się
3 09/03/2010 West Brom v Sheff Wed
(Wynik końcowy) West Brom 1.40 Brak Odbędzie się

Teraz już też skontrowane WBA laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Originally Posted by koleszka
takie drużyny pokroju Realu nie sprzedają meczy, nie opłaca im się i tak zarabiają kokosy po co narażać sobie reputację
jak to nie sprzedaja, za kazdym razem jak Real nie wygrywa to mecz sprzedany wg mecz.pl

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Originally Posted by koleszka
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon

laugh Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by El D1ablo
Originally Posted by koleszka
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon

laugh Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM?

na pewno bardziej pomaga premia tym co już np. zdobyli ten puchar (Casillas, Ronaldo ...)

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Originally Posted by El D1ablo
Originally Posted by koleszka
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon

laugh Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM?
chodzi o honor, reputacje w Europie, trzeba odzyskac nalezny szacunek, kazde odpadniecie czy teraz czy w polfinale w tym roku to dla nich bedzie dramat bo final u siebie, nie daj Panie Boże na SB zagra Baraca i braknie Realu....

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by El D1ablo
Originally Posted by koleszka
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon

laugh Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM?

na pewno bardziej pomaga premia tym co już np. zdobyli ten puchar (Casillas, Ronaldo ...)
a tym co nie zdobyli, to pewnie to wisi
laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by El D1ablo
Originally Posted by koleszka
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon

laugh Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM?

na pewno bardziej pomaga premia tym co już np. zdobyli ten puchar (Casillas, Ronaldo ...)

dużo wypiłeś? wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by onda
Originally Posted by betowiec
nikt nie ksieguje sroverka 4.5?

1 09/03/2010 Fiorentina v Bayern Munich
(Alternative Match Goals) Over 3.5 4.50 None Won
2 09/03/2010 Arsenal v FC Porto
(Alternative Match Goals) Over 4.5 3.75 None To Run
Multiples
Bet Type No of Bets Unit Stake Stake To Win Returns
Doubles 1

skontrowane...cholera ich tam wie...
Słonko, chyba dobawisz te overki! Eboue faulowany w polu karnym i Arsenal karniac\zek!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
555555555555555 Bentdner!!! Arsenal 5:0 piwo

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by El D1ablo
dużo wypiłeś? wink

trochę wypiłem ale wiem co mówię, popatrz na np. Ronaldinhio zdobył wszystko co się dało i teraz z niego półkopacz, niczym nie przypomina dawnego gracza, jego napędza siano

Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Arsenall 5

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1