|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
3-3 sie skonczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon pilkarze Realu moga zlapac ladna premie stawiajac na Lyon@11 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
czwórka do zera trafił Arsenal ...  izi angielska piłka to jest piłka!  Jaka ?  może teraz jednak gra tam jeden anglik(Cambell), ale jako zespół grają w Anglii, z Londynu, więc z angielska piłka  Tak to napisałeś, że wywnioskowałem, że zachwycasz się tym w jaki sposób grają. Praktycznie w całości zagraniczna kadra, francuski trener, hiszpański styl gry. Tak więc zabrzmiało trochę, jak po akcji Rokera Perejro "polska piłka to jest to". Niemniej jednak włoska myśl szkoleniowa może do 1/2 w RPA ich przepchnąć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Jutro tez mysle gruby over w Madrycie gruba jedynka mam nadzieje też tak myślę, ale chyba awans lepiej wygląda niż handi na Real Liczysz na dogrywke bo awans Realu w 90 min=handi racja, teraz patrze na awans powiedzmy 1,45 a na handi 1,8  przeciez Real u siebie nie zagra na 1:0  wiec jesli grac to tylko handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748 |
WBA 11111111111111 jeeeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
takie drużyny pokroju Realu nie sprzedają meczy, nie opłaca im się i tak zarabiają kokosy po co narażać sobie reputację
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Jutro tez mysle gruby over w Madrycie gruba jedynka mam nadzieje też tak myślę, ale chyba awans lepiej wygląda niż handi na Real ja wiem? chyba dokladnie tak samo, na logike wychodzi.... acja, teraz patrze na awans powiedzmy 1,45 a na handi 1,8 przeciez Real u siebie nie zagra na 1:0 wiec jesli grac to tylko handi (zacytowalem wyzej nie to co trzeba)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748 |
1 09/03/2010 Fiorentina v Bayern Monachium (Suma goli) Powyżej 2.5 1.95 Brak Odbędzie się 2 09/03/2010 Sunderland v Bolton (Handicap azjatycki) Sunderland 0.0,-0.5 1.825 Brak Odbędzie się 3 09/03/2010 West Brom v Sheff Wed (Wynik końcowy) West Brom 1.40 Brak Odbędzie się Teraz już też skontrowane WBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
takie drużyny pokroju Realu nie sprzedają meczy, nie opłaca im się i tak zarabiają kokosy po co narażać sobie reputację jak to nie sprzedaja, za kazdym razem jak Real nie wygrywa to mecz sprzedany wg mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198 |
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon  Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon  Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM? na pewno bardziej pomaga premia tym co już np. zdobyli ten puchar (Casillas, Ronaldo ...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon  Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM? chodzi o honor, reputacje w Europie, trzeba odzyskac nalezny szacunek, kazde odpadniecie czy teraz czy w polfinale w tym roku to dla nich bedzie dramat bo final u siebie, nie daj Panie Boże na SB zagra Baraca i braknie Realu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon  Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM? na pewno bardziej pomaga premia tym co już np. zdobyli ten puchar (Casillas, Ronaldo ...) a tym co nie zdobyli, to pewnie to wisi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198 |
Pewnie tak, Peraz pewnie sypnie po premii, aby wygrali w regulaminowym bez nerwów z 2-0 lub 3-0, ale nawet bez premii to Real ich zje jak batonik Lyon  Ty naprawde twierdzisz, ze dla nich jakies premie mają znaczenie w kontekście awansu/odpadniećia na tym etapie LM? na pewno bardziej pomaga premia tym co już np. zdobyli ten puchar (Casillas, Ronaldo ...) dużo wypiłeś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
nikt nie ksieguje sroverka 4.5? 1 09/03/2010 Fiorentina v Bayern Munich (Alternative Match Goals) Over 3.5 4.50 None Won 2 09/03/2010 Arsenal v FC Porto (Alternative Match Goals) Over 4.5 3.75 None To Run Multiples Bet Type No of Bets Unit Stake Stake To Win Returns Doubles 1 skontrowane...cholera ich tam wie... Słonko, chyba dobawisz te overki! Eboue faulowany w polu karnym i Arsenal karniac\zek!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
555555555555555 Bentdner!!! Arsenal 5:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
dużo wypiłeś?  trochę wypiłem ale wiem co mówię, popatrz na np. Ronaldinhio zdobył wszystko co się dało i teraz z niego półkopacz, niczym nie przypomina dawnego gracza, jego napędza siano
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|