|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
could you add to my account 25$ for sign-up ? I was reffered by 3657
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high?? to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Pogadałem sobie z jakąś kobitką na live czacie w sprawie dopisania mi tego bonusa 25$.Powiedziała że muszę podać jej nr Neteller albo cośtam(nie pamiętam już)związanego z kartą kredytową.I mówiła że to nowa reguła.Mieliście coś takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high?? to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high?? Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
no coz sprawdzilem motyw okazuje sie ze zeby dostac te 25 trzeba miec karte kredytowa zarejestrowana...rejestracja darmo albo konto w netelerze z tym ze zeby go zarejestrowac trzeba wplacic 50$ czyli bez karty kredytowej ni ma 25 krótko mowiac...zostaje 10$ na pocieszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zobaczymy kiedy dopisza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
U mnie nic nie było trzeba podawać. Wszedłem na czat poprosiłem i po kilku minutach pani poinformowała że już są i rzeczywiście są, ale to było gdzieś tydzień temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
no teraz na bank sie to zmienilo...mowila ze mam cos niezarejestrowane chodzilo jej albo o netelera albo karte zreszta wyzej ludzie tez tak mieli a zatem klapa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wczesniej widac bylo lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
powtwierdzam Lilliy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powiedziala mi dokladnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak zrobie depozyt z karty kredytowej dostane bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high?? to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high?? Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ? ja uzwalem i znow to samo price is to hihg :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high?? to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high?? Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ? ja uzwalem i znow to samo price is to hihg :/ Uzyj kropki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
kolejne pytanie. Jak to jest z magicznym game pot?? dividenda zostanie doliczona po meczu czy tak jak to bylogdzies napisane w kazdy czwartek??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Co jest lurde grane zarejestrowałem się tam dwa dni temu i jeszcze do tej pory mi nie przyznali żadnego bonusa. ankiete też już wysłałem i nic zero na koncie.:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
no to juz wiadomo bez karty ani jeden ani 2 bonus...sie nie nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
To receive any bonuses, you need to register your account by adding a credit card to it or by making a deposit through Neteller
Tak mi powiedziala laska dzis na czacie...netelera mam ale wplacac nie bede a karty nie mam wiec papa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> milo bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high?? to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high?? Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ? ja uzwalem i znow to samo price is to hihg :/ Uzyj kropki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tez racja ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
a ja zarejestrowalem tylko karte i ladnie poprosilem o bonusik i pani dodala mi 25$;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
witam, dawno tam nie zagladalem, kupilem akcje i przez 2 m-c nie otwieralem..... a teraz mam takie cos..
Cash Balance: -$1.00 Buying Power: $0.00 Shorting Power: $0.00 Long Stock Value: $53.66 Short Stock Liability: -$0.00 Total Bonuses Received: $30.00 Account Value: $52.66
czyli moje akcje poszly w gore bardzo... moge to jako wyplacic ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Witam. Mam pytanie czy ktoś już wypłacał pieniądze z AllSportsMarket.com? Podobnie jak kolega JuN dawno tam nie zaglądałem, a teraz stan konta troche sie powiększył. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka