Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#374592 21/07/2005 13:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

Bonus: Unibet
#374593 21/07/2005 13:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
could you add to my account 25$ for sign-up ? I was reffered by 3657

#374594 21/07/2005 14:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#374595 21/07/2005 21:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high??
to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high??

#374596 21/07/2005 21:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Pogadałem sobie z jakąś kobitką na live czacie w sprawie dopisania mi tego bonusa 25$.Powiedziała że muszę podać jej nr Neteller albo cośtam(nie pamiętam już)związanego z kartą kredytową.I mówiła że to nowa reguła.Mieliście coś takiego?

#374597 21/07/2005 22:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Quote
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high??
to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high??

Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ?

#374598 22/07/2005 16:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
no coz sprawdzilem motyw okazuje sie ze zeby dostac te 25 trzeba miec karte kredytowa zarejestrowana...rejestracja darmo albo konto w netelerze z tym ze zeby go zarejestrowac trzeba wplacic 50$ czyli bez karty kredytowej ni ma 25 krótko mowiac...zostaje 10$ na pocieszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zobaczymy kiedy dopisza.

#374599 22/07/2005 17:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
U mnie nic nie było trzeba podawać. Wszedłem na czat poprosiłem i po kilku minutach pani poinformowała że już są i rzeczywiście są, ale to było gdzieś tydzień temu.

#374600 22/07/2005 17:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
no teraz na bank sie to zmienilo...mowila ze mam cos niezarejestrowane chodzilo jej albo o netelera albo karte zreszta wyzej ludzie tez tak mieli a zatem klapa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wczesniej widac bylo lepiej

#374601 22/07/2005 17:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
powtwierdzam Lilliy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powiedziala mi dokladnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jak zrobie depozyt z karty kredytowej dostane bonusa

#374602 22/07/2005 19:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
Quote
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high??
to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high??

Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ?
ja uzwalem i znow to samo price is to hihg :/

#374603 22/07/2005 19:45
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Quote
Quote
Quote
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high??
to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high??

Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ?
ja uzwalem i znow to samo price is to hihg :/

Uzyj kropki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#374604 23/07/2005 08:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
kolejne pytanie.
Jak to jest z magicznym game pot??
dividenda zostanie doliczona po meczu czy tak jak to bylogdzies napisane w kazdy czwartek??

#374605 23/07/2005 10:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Co jest lurde grane zarejestrowałem się tam dwa dni temu i jeszcze do tej pory mi nie przyznali żadnego bonusa. ankiete też już wysłałem i nic zero na koncie.:(

#374606 23/07/2005 11:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
u mnie to samo...

#374607 23/07/2005 14:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
no to juz wiadomo bez karty ani jeden ani 2 bonus...sie nie nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

To receive any bonuses, you need to register your account by adding a credit card to it or by making a deposit through Neteller

Tak mi powiedziala laska dzis na czacie...netelera mam ale wplacac nie bede a karty nie mam wiec papa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> milo bylo

#374608 23/07/2005 16:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
Quote
Quote
Quote
Dlaczego za kazdym razem gdy podaje cene zakupu dokaldnie rowna cenie takiej po jakiej sie sprzedaje akcje pojawia sie napis price too high??
to samo jak sprzedaje. wpisuje cene rowna najnizszej oferciezakupu i tesz price too high??

Uzywales przecinka przy podawaniu ceny ?
ja uzwalem i znow to samo price is to hihg :/

Uzyj kropki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tez racja ;]

#374609 24/07/2005 18:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
a ja zarejestrowalem tylko karte i ladnie poprosilem o bonusik i pani dodala mi 25$;-)

#374610 03/10/2005 09:17
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
witam,
dawno tam nie zagladalem, kupilem akcje i przez 2 m-c nie otwieralem..... a teraz mam takie cos..

Cash Balance: -$1.00
Buying Power: $0.00
Shorting Power: $0.00
Long Stock Value: $53.66
Short Stock Liability: -$0.00
Total Bonuses Received: $30.00
Account Value: $52.66

czyli moje akcje poszly w gore bardzo... moge to jako wyplacic ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#374611 26/12/2005 15:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Witam. Mam pytanie czy ktoś już wypłacał pieniądze z AllSportsMarket.com? Podobnie jak kolega JuN dawno tam nie zaglądałem, a teraz stan konta troche sie powiększył. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, betowiec, Lukasz111, latajaca_holenderka), 2,097 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,479
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1