|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
ja mam juz prawie 100$, jest ktos kto probowal wyplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
Tak ja wyplasilem pieniadze z tego buka. Pierwsze co trzeba zrobic to splacic bonus a opcja ta znajduje sie pod napisem Bonus Repayment Option. Nastepnie trzeba wplacic Netellerem 50$ i wyslac skan dowodu a pozniej juz tylko wyplacac. Co jest najlepsze ze te 50$ ktore wplacimy nie trzeba obracac. Ja wplacilem 50$, wyslalem skana dowodu i po 5 minutach wyplacalem 90$ (50$ ktore wplacilem i 40$ ktore sie uzbieralo). Jak macie jakiekolwiek pytania to chetnie odpowiem. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka