Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#37489 07/01/2003 02:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Dear Mr. Piadyk,

Thank you for your mail.
Please note, however, that Gamebookers is a betting company and we
find it strange that you want to withdraw after only EUR 3.30 actually
placed. We will not tolerate using our services only to make
withdrawals from Neteller, and hope you will understand our point on
the matter.

Best regards,

Yours, service @ gamebookers


a to dupki!:-(

Bonus: Unibet
#37490 07/01/2003 05:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]Do gb mozna wplacac z mBanku?

Kiedys byla rozmowa na ten temat i wszyscy mowili, ze nie mozna....[/qb]
Zwykłym przelewem tego nie zrobisz, bo w mBanku mozna robić tylko przelewy krajowe.
Aby wpłacić z mBanku trzeba zaopatrzyć się w eKartę która kosztuje 25 zł za rok,. Można nią wykonywać wpłaty do bukmacherów i wypłacać na nią pieniądze, jak równiż robić zakupy w sklepach internetowych. Poczytaj o eKarcie >>> www.mbank.com.pl [mbank.com.pl]

#37491 07/01/2003 06:35
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]Zwykłym przelewem tego nie zrobisz, bo w mBanku mozna robić tylko przelewy krajowe.
Aby wpłacić z mBanku trzeba zaopatrzyć się w eKartę która kosztuje 25 zł za rok,. Można nią wykonywać wpłaty do bukmacherów i wypłacać na nią pieniądze, jak równiż robić zakupy w sklepach internetowych. Poczytaj o eKarcie >>> www.mbank.com.pl [mbank.com.pl][/qb]
Dzieki za info, dla mnie sprawa jest prosta - trzeba rezygnowac z Inteligo i przejsc na mbank. Jesli nawet beda klopoty z bukami to przynajmniej konto bedzie za free.

Grabtom moglbys dac znac do jakich bukow wplacales, lub wiesz do kogo mozna wplacic eKarta?

Pozdrawiam
Kejsper

#37492 07/01/2003 14:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Wpłacałęm do Unibetu, Expektu, Gamebookers, Globetu, Bluesquare.
Wogóle eKartą można wpłacić wszędzie tam gdzie jest przyjmowana VISA.

#37493 07/01/2003 16:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Grabtom, czy wypłacałeś na swoje konto w mBanku z konta u buka. Konkretnie chodzi mi o wypłaty z Expektu, Unibetu lub Gamebookers na ekonto mbanku. Pytam bo wcześniej pisałeś, że w mbanku można robić tylko przelewy krajowe.

#37494 07/01/2003 16:42
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Grabtom, czy wypłacałeś na swoje konto w mBanku z konta u buka. Konkretnie chodzi mi o wypłaty z Expektu, Unibetu lub Gamebookers na ekonto mbanku. Pytam bo wcześniej pisałeś, że w mbanku można robić tylko przelewy krajowe.[/qb]
Jesli robisz przelew z mBanku to mogą to być tylko przelewy krajowe w złotówkach, czyli że możesz wpłacić do Expektu przelewem z mBanku, a do Unibetu już nie bo tam trzeba wpłacać w Euro.

Natomiast jeśli chodzi o wypłaty od bukmacherów to moga być one bezpośrednio na konto i mBank je przyjmie bez żadnej prowizji. Walutę przeliczy na złotówki wedle aktualnego kursu danej waluty w BRE Banku. ---> www.brebank.com.pl [brebank.com.pl]
Wypłata w Euro z Unibetu szła do mnie 5 dni.

#37495 07/01/2003 17:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Dzięki za info. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#37496 07/01/2003 18:44
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]Zwykłym przelewem tego nie zrobisz, bo w mBanku mozna robić tylko przelewy krajowe.
Aby wpłacić z mBanku trzeba zaopatrzyć się w eKartę która kosztuje 25 zł za rok,. Można nią wykonywać wpłaty do bukmacherów i wypłacać na nią pieniądze, jak równiż robić zakupy w sklepach internetowych. Poczytaj o eKarcie >>> www.mbank.com.pl [mbank.com.pl][/qb]
Dzieki za info, dla mnie sprawa jest prosta - trzeba rezygnowac z Inteligo i przejsc na mbank. Jesli nawet beda klopoty z bukami to przynajmniej konto bedzie za free.

Grabtom moglbys dac znac do jakich bukow wplacales, lub wiesz do kogo mozna wplacic eKarta?

Pozdrawiam
Kejsper[/qb]
nie jest to takie oczywiste, zeby wplacac do zagranicznych bukmacherow (poza expektem) trzeba miec karte dzialajaca w necie...
w inteligo kosztuje ona 0.99/msc (prawie 12 zl rocznie) a w mbanku 25 zl/rocznie.

#37497 07/01/2003 18:55
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Tylko że odkąd Inteligo nie jest już niemieckim bankiem tylko wchodzi w skład PKO BP to VE inteligo przestała być akceptowana u sporej liczby zachodnich firm .
Ja za pomocą tej karty dwa dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wpłacałem w listopadzie kase do expektu (pomogły chyba maile do supportu) , wcześniej do expektu wpłacałem bez problemu .

Jeśli ktoś płaci w sieci kartą inteligo to proszę o info gdzie jest jeszcze akceptowana .

#37498 07/01/2003 19:16
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
majac karte z mbanku pewnie tez bys mial problemy przy niektorych platnosciach...moze rzadziej a moze i rownie czesto.
A na pewno trzeba placic 2 razy drozej.

nie mam mkarty wiec jak sie myle to czekam na sprostowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37499 07/01/2003 21:14
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Wg mnie uzytecznosc eKraty mBanku jest ponad dwa razy wieksza niz uzytecznosc karty Inteligo. Do expektu ostatnia nia wplacilem, ale nie moglem do gb. Nie wiem gdzie jeszcze nie bede mogl tego dokonac a jesli chodzi o mBank mam pewne informacje co gdzie i jak. Najwazniejsi bukmacherzy ta karte przyjmuja! I o to chodzi w tym interesie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po co mam trzymac 100 zl w banku zeby mi nie zabrali 5 zl tylko dlatego zeby te pieniadze tam byly? mBank jest darmowy i to jest jego zaleta... a za karte jestem w stanie zaplacic te 25zl...tylko najpierw musze zebrac troche pieniedzy z promocji "Krag przyjaciol" z Inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Kejsper

#37500 07/01/2003 22:36
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
mbank nie jest darmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mkarta to 25zl i trzeba gdzies zaplacic prowizje za wplaty na konto min.3zl
Jak ktos ma srednie saldo w miesiacu >100 to po co mu konto ?? zreszta mozna wyplacic wszystko do zera i wtedy tej "karnej" prowizji nie ma
a co do ich karty to mam nadzieje ze to przejsciowe klopoty i bedzie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37501 07/01/2003 23:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał monban:
[qb]mbank nie jest darmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mkarta to 25zl i trzeba gdzies zaplacic prowizje za wplaty na konto min.3zl
Jak ktos ma srednie saldo w miesiacu >100 to po co mu konto ?? zreszta mozna wyplacic wszystko do zera i wtedy tej "karnej" prowizji nie ma
a co do ich karty to mam nadzieje ze to przejsciowe klopoty i bedzie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
W mBanku nie ma żadnych prowizji. Nie wiem skąd wziąłeś te 3 zł???
A co do eKarty to jest ona akceptowana wszędzie tam gdzie jest akceptowana Visa Classic.

#37502 07/01/2003 23:29
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał monban:
[qb]mbank nie jest darmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mkarta to 25zl i trzeba gdzies zaplacic prowizje za wplaty na konto min.3zl
Jak ktos ma srednie saldo w miesiacu >100 to po co mu konto ?? zreszta mozna wyplacic wszystko do zera i wtedy tej "karnej" prowizji nie ma
a co do ich karty to mam nadzieje ze to przejsciowe klopoty i bedzie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
W mBanku nie ma żadnych prowizji. Nie wiem skąd wziąłeś te 3 zł???
A co do eKarty to jest ona akceptowana wszędzie tam gdzie jest akceptowana Visa Classic.[/qb]
chodzi mi o wpalte gotowki na konto, trzeba to robic w innym banku lub poczcie (i placic za to).
Jak ktos musi wplacac na konto w gotowce to jest to dodatkowy koszt.

#37503 07/01/2003 23:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
witam,

mam pytanko odnośnie wpłat z PKO BP do gb. jaka jest prowizja i czy jeśli mam konto w PLN, to ze spokojem będe mógł wykonać przelew w &#8364; ?

greetz

#37504 08/01/2003 00:10
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
Quote
Oryginalnie wysłał bArTess:
[qb]witam,

mam pytanko odnośnie wpłat z PKO BP do gb. jaka jest prowizja i czy jeśli mam konto w PLN, to ze spokojem będe mógł wykonać przelew w &#8364; ?

greetz[/qb]
Witam.
Tak sie sklada, ze ja wlasnie dzis odwiedzilam ta szacowna i obdarzona powszechnym zaufaniem instytucje, jaka bez watpienia jest pko bp i dowiedzialam sie ze operacja przelania do gb 50&#8364 z mojego superkonta bedzie mnie kosztowac min. 70pln, w zwiazku z czym slicznie podziekowalam i postanowilam poczekac az dostane ekarte z mbanku
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37505 08/01/2003 02:25
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał monban:
[qb]chodzi mi o wpalte gotowki na konto, trzeba to robic w innym banku lub poczcie (i placic za to).
Jak ktos musi wplacac na konto w gotowce to jest to dodatkowy koszt.[/qb]
Ja do mBanku wpłacałem tylko raz, robiłem przelew całej mojej kasy z innego banku. Zapłaciłem 0,50 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Faktycznie jeśli ktoś chce wpłacić tam kasę to musi zapłacić za przelew. Zresztą w Inteligo do niedawna było tak samo. Ja od tamtego przelewu jeszcze nigdy nie wpłacałem tam nic osobiście. Więc nie odczuwam tej niedogodności. Zresztą jak ktoś ma stałe wpływy, np. pobory to może dogadać się z zakładem pracy aby odrazu przelewali kasę na konto a nie dawali do ręki.

#37506 09/01/2003 23:06
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Mam jeszcze krotkie pytanko do osob grajacych juz troche w GB. Czy im mozna zaufac?? Tzn. czy nie odpierdzielaja czasami numerow ze zwrotami stawek, przy wyplatach itp...???

#37507 10/01/2003 02:18
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]Mam jeszcze krotkie pytanko do osob grajacych juz troche w GB. Czy im mozna zaufac?? Tzn. czy nie odpierdzielaja czasami numerow ze zwrotami stawek, przy wyplatach itp...???[/qb]
Ja jeszcze nigdy nie miałem powodów do narzekań na nich. Nie ma podobnych numerów jak w Ekspektcie.

#37508 10/01/2003 02:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Mam pytanko do osób grających w gamebookers. Czy jest możliwa wymiana pieniędzy między kontem w Inteligo a Gamebookers ? Chodzi mi o to czy mogę wpłacać i wypłacać pieniądze używając tego banku.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,571 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1