Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Straż miejska, która nudzi się na wiosnę i postanowiła odholować mi autko, które zaparkowałem wewnątrz osiedla nikomu nie zawadzając... Od 5 lat tam parkowałem chcąc zostawić autko na noc w okolicach rynku. Rachunek za lawetę: 250 zł (25 załadunek, reszta transport... jakieś 600 metrów) Jak chciałem zobaczyć zdjęcie z tego jak źle zaparkowałem to najpierw strażnik powiedział, że jeszcze nie dostali, a jak spytałem czy mogę je zobaczyć jutro to powiedzieli, że nie mają obowiązku mi takiego zdjęcia przedstawiać :/ Dodatkowo podróże wzdłuż i wszerz miasta - po kwitek do laweciarzy, że opłaciłem ich chory transport, z kwitkiem na straż, żeby zwolnili mi auto i znowu do laweciarzy po auto. W ogóle co to za twór ta straż miejska? Nadają się tylko do wlepiania mandatów kierowcom i ludziom sączącym piwko w parku. Tzw. banda chuja.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
jest piatek i nie ma z kim wyjsc :ku$wa: ;]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Luc Nilis
miłosc, pierdolona rzecz

nie dziw się skoro pół życia spędzasz w wirtualnym forumowym świecie blush

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by akagi
Originally Posted by javapl
To,że wczoraj zasugerowałem się typem z forum (nie gram już w ogóle piłki) i oczywiście 1 błąd na 5 typów blush a denerwuje mnie to,że głupi złamałem swoją zasadę o braku typów z piłki mad

Mam nadzeję, że nie Kopenhaga.
Denerwują mnie Goście, którzy( javapl - to nie do Ciebie) jak im coś nie wejdzie, to zwalają winę na coś lub kogoś.
Zrozummy wszyscy,że jesteśmy w takich przypadkach winni tylko samym sobie.A szukanie w takich kogoś winnego - jakkolwiek na pewno poprawia nasze samopoczucie - w żadnym wypadku nie spowoduje, że od tej pory, wszystko już będzie nam wchodziło.

nie Kopenhaga i nie mam pretensji do usera, który podał ten typ. Jestem zły na siebie,że złamałem zasadę o braku zdarzeń na mecze kopanej, dodałem i lipa mad wczoraj to samo z Górnikiem, 1 mecz z kopanej i 1 błąd na 5 typów mad

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
7 kupon pod rząd z 1 błędem puke puke puke i każdy na kwotę powyżej 300zł puke puke przecież to jest chore mad

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
http://allegro.pl/item978190662_hollister_by_abercrombie_cabrillo_m.html pier*one cwaniactwo, 35 za przedmiot a 220 za wysylke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
bezdomni w takich papach chodzą, tylko bez tych literek na sercu. jesli bez tych dwoch literek kupowanie takiej papy ma jeszcze sens to po ciuchach mozna pewnie znalezc tongue

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by lelu
http://allegro.pl/item978190662_hollister_by_abercrombie_cabrillo_m.html pier*one cwaniactwo, 35 za przedmiot a 220 za wysylke

I tak wychodzi normalna cena za tą bluzę.

Mnie na Allegro denerwują pajace, co w ostatniej chwili anulują licytację. Temu geniuszowi na sekundę przed końcem aukcji gra się zniszczyła - http://allegro.pl/show_item.php?item=960264980 laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Goget owszem normalna, ale to takie szukanie glupiego, ze ktos sie pospieszy i to kupi. Oczywiscie, wina kupujacego bo nie przeczytal itd itp. Ale po co ?;P

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by lelu
Goget owszem normalna, ale to takie szukanie glupiego, ze ktos sie pospieszy i to kupi. Oczywiscie, wina kupujacego bo nie przeczytal itd itp. Ale po co ?;P

To nie jest szukanie głupiego, tylko mądry sposób na płacenie mniejszego haraczu tym monopolistom.

Jak kupujący się domyśli po fakcie, to zawsze może się rozmyślić wink

W najgorszym wypadku dostanie negatywa, ale cwaniaczek będzie musiał się liczyć z tym, że również takowy otrzyma.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
nauka engineering geology puke

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Goget
Mnie na Allegro denerwują pajace, co w ostatniej chwili anulują licytację. Temu geniuszowi na sekundę przed końcem aukcji gra się zniszczyła - http://allegro.pl/show_item.php?item=960264980 laugh


I znów ją sprzedaje, tym razem od 10pln :-)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Jebane szkła porozbijane na chodnikach i ulicach ;/ Wracając wczoraj ze sklepu nastąpiłem na takie i ciach ;/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
chadzasz boso ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Wojtek Cejrowski uzytkowiczem mecz.pl blush

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by Skiper
chadzasz boso ?

Heh, no boso to ja nie chadzam, ale ciemno było, a to jakiś ostry cieniutki szpic. No i przebił podeszfe smirk

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
nie mgoe wejsc w zakladkie platnosci allegro :/ sie laduje i laduje i caigle laduje krew mnie zaleje zaraz :/

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
ostanio bylem nie obecny ale co co sie dziś stało.
niech jakiś burAk gwarantuje mu że mój kolega nie zaostanie zakrawiony i zawieziony na pogotowie bez zemsty... jeśli jakiś kozak dziś w karku Róż narozrabiał nie się przyzna ogólnie to ajkieś CIOTY były.... jak są chcętni zapraszam....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Originally Posted by lucart
ostanio bylem nie obecny ale co co sie dziś stało.
niech jakiś burAk gwarantuje mu że mój kolega nie zaostanie zakrawiony i zawieziony na pogotowie bez zemsty... jeśli jakiś kozak dziś w karku Róż narozrabiał nie się przyzna ogólnie to ajkieś CIOTY były.... jak są chcętni zapraszam....
Przestań pić !

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by lucart
ostanio bylem nie obecny ale co co sie dziś stało.
niech jakiś burAk gwarantuje mu że mój kolega nie zaostanie zakrawiony i zawieziony na pogotowie bez zemsty... jeśli jakiś kozak dziś w karku Róż narozrabiał nie się przyzna ogólnie to ajkieś CIOTY były.... jak są chcętni zapraszam....

Ja jestem chetny, gdzie i kiedy ? grin

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1