Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
#3750196 13/03/2010 16:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
piwo

Bonus: Unibet
oli #3750200 13/03/2010 17:27
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Popatrzyłem i nie uwierzyłem... bankier Henin zawiodła shocked

jencz #3750206 13/03/2010 17:48
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Ktoś może wie czy w rabacie pada deszczyk czy jest słoneczko ??

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Granollers czy Machado ???

jencz #3750236 13/03/2010 18:36
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Originally Posted by jencz
Popatrzyłem i nie uwierzyłem... bankier Henin zawiodła shocked

Justine frown

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by karuzel1122
Granollers czy Machado ???

wydaje mi sie ze granool powien sobie poradzic.. kort zweryfikuje

NiUNiU #3750247 13/03/2010 18:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Ja gram jednak Machado boks
A wiece moze czemu Chaki zeszla z kortu jeden gem przed koncem meczu? Mialem handi Agi i takie ladne ako by weszlo a tak o 1,8 mniej..

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MTM1MzMwMDMxMjE1MzExNTqWVzWt7OaJ9Gz9Nxs%3D

NiUNiU #3750248 13/03/2010 18:45
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
Panowie jakies pewniaki na dzis..:)?... tylko zeby nie wykrecily numeru jak Henin:)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Granollers,Benneteau,Sevastova cool

mercik #3750259 13/03/2010 18:57
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
...wlasnie co z ta Sevastova..duzo osob gra Ivanovic..?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Machado oglądąłem rok temu z Quahabem jak przegrał sromotnie w Rabacie. Nie wiem ile od tego czasu się zmieniło ale serwis to miał strasznie lipny i był przełamany wtedy w drugim secie aż 6 razy tyle samo przełamał . Przegrał pierwszego i drugiego set i wyglądało to dramatycznie. Granollers ma przyzwoity serwis więc myślę , że dzisiaj mnie nie zawiedzie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Bo to nie ta sama zawodniczka co kiedyś... teraz może iść kręcić reklamy albo sesje foto do kalendarza Playboya

mercik #3750267 13/03/2010 19:06
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Bez przesady z tą Ivanovic , nie jest jakoś wybitnie piękna . Ta na mpoim obrazku ją przewyższa o100% ..

Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
Originally Posted by karuzel1122
Bez przesady z tą Ivanovic , nie jest jakoś wybitnie piękna . Ta na mpoim obrazku ją przewyższa o100% ..

..nie da rady zrobic zblizenia Twojego obrazka:)?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
..a co mslicie o meczu Carlosa z Bellucim.?..myslalem ze dziadek moya za smyczkiem sobie nie poradzi:)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by karuzel1122
Bez przesady z tą Ivanovic , nie jest jakoś wybitnie piękna . Ta na mpoim obrazku ją przewyższa o100% ..

Bo wiesz.Ivanovic zawdzięcza to swojej karierze.Urodę też ma.Gdyby ta co masz ją w avatarze biegała po korcie też by mogła robić sesje do różnych magazynów typu ckm, playboy jeśli by tylko chciała.Bo na świecie są tysiące ładniejszych niż Ivanovic tylko że one nie uprawiają zawodowego sportu na wysokim poziomie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
..i jeszcze zerknalem na jeden mecz- Ancica z francuzem-jakies sugestie?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
No a taki magazyn nie weźmie przypadkowej pierwszej lepszej z ulicy.Wiadomo że ktoś taki musi mieć popularność by być w tej gazecie, wtedy i pewnie większe zainteresowanie ze strony publicznej.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Panowie kursy w bet365 sie zmienily na machado, czy byly takie wczesniej tez? Pogralem w profku za 1.94, a tam patrze i 1.61.. Co taka rozbieznosc?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by karuzel1122
Machado oglądąłem rok temu z Quahabem jak przegrał sromotnie w Rabacie. Nie wiem ile od tego czasu się zmieniło ale serwis to miał strasznie lipny i był przełamany wtedy w drugim secie aż 6 razy tyle samo przełamał . Przegrał pierwszego i drugiego set i wyglądało to dramatycznie. Granollers ma przyzwoity serwis więc myślę , że dzisiaj mnie nie zawiedzie.

Odnośnie oglądania meczów tenisa.
Paradoksalnie, ale moim zdaniem oglądanie ich, często wypacza obiektywny obraz zawodnika.
Albo musimy oglądać wszystko - co jest niemożliwością - albo lepiej zdać się tylko na statystyki i odpowiednią interpretacje ruchów kursowych, a dlaczego?
Ponieważ oglądając mecz jakiegoś tenisisty wyrabiamy sobie w podświadomości fałszywy obraz jego formy sportowej, a dotyczy ona tego konkretnego meczu. W następnym spotkaniu albo turnieju są już zupełnie inne warunki i przeciwnik, który gra inaczej, ale w naszym umyśle mamy podświadomie zakodowany jego pozytywny obraz, jeszcze z tamtego który oglądaliśmy i grał on tam dobrze lub źle.
I ten ukształtowany (często fałszywy) obraz przekłada się na obstawianie następnych pojedynków tych tenisistów.
Ale to jest tylko moje zdanie.

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1