|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kontynuacja poprzedniego tematu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Odwrotnie Conrad  klepiemy ten termin, a potem bukujemy loty , a więc 28-29.05. Wawa, wstępnie w Sobieskim I to mi sie podoba. Jeden szczegół, proponowałbym degustacje z piatku na sobote, potem odpoczynek, dobry obiad i wycieczka do Muzeum Powstania (żydzi w tym czasie do synagogi  ), potem jeszcze mamy czas wieczorkiem, wiec....degustacja  Ja musze byc o 9 rano w niedziele na Okeciu, a nie zamierzam wsiadac do samolotu jak Młynarczyk  No to termin zaklepany.  Pamiętajmy też w sobotę o kwalifikacjach do F1 GP Turcji.  Będzie dobrze, solidna ekipa się szykuje. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Będzie dobrze, solidna ekipa się szykuje.  Fajnie, mam tylko problem z zamiana dyzuru 30 maja (niedziela), ale postaram sie wyjsc ze skory, zeby znalezc kogos, kto mnie zastapi. @ Artur, chcialbym jutro bukowac bilet w LOT, co z Twoim wyjazdem ? @ Rysiek, bierzmy jedynki (twin superior), cena za dwie noce okolo 430 PLN, ok ? @ Conrad, pomysl o miejscu spotkania w piatek, czy planujesz zarezerwowac jakis stolik w porzadnej knajpie czy tez mialbys inny pomysl ? Ja przylatuje o 18:30, zostawic graty w hotelu, odswiezyc i o 20:00 jestem do dyspozycji @ Onda, przyjedziesz ? Kto z pozostalych decyduje sie na "Sobieski" ? Pytam, bowiem te twiny maja podwojne lozka, wiec lewaki spia po lewej, jakby co Rozumiem, ze chocby nie wiem co, to termin mamy ustalony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Czy ktos z Kolegów widział moze w necie zakład na to kto zostanie zwycięzcą prawyborow w PO - Komorowski czy Sikorski ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Michał ok , mozesz juz rezerwowac , kase Ci zwróce na miejscu albo przelewem lub kartą po rezerwacji ,jak chcesz
POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Michał ok , mozesz juz rezerwowac , kase Ci zwróce na miejscu albo przelewem lub kartą po rezerwacji ,jak chcesz
POZDRO ELDO Zarezerwowany, pokój twin superior, z pieniedzmi nie ma problemu, rozliczymy sie na miejscu, w Warszawie. Kupiłem równiez bilety na samolot, takze moge powiedziec, ze bede na bank, w piatek. Zmieniłem tylko przewoźnika do warszawy, poniewaz w ten sposób moge byc juz około 14 w hotelu (doba hotelowa od 14 sie zaczyna). Pewnie tam sie spotkamy, zostawimy graty i w ..Polskę  Rysiek, Ty lecisz samolotem ? Jezeli tak, to o której bedziesz na Okeciu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
prawdopodobnie Michał , bo nie chce mi sie tyrkać z Wrocka do Wawy tyle godzin pociągiem , dam Ci znac na priva jak juz zabukuje lot 1.Conrad 2.Amk 3.ELDO 4.Polskignom 5.Agassi ......... Agassi , Polskignom , potwierdzcie wasz przyjazd  No i zapraszamy  , Emrod , Liama , Nirtz , Tyson, Hanele i inni fajnie byłoby zobaczyć sie w realu ,  POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Szykuje się duża impreza.  W jakiej cenie jest ten Sobieski? Chciałem z ciekawości porównać z innymi hotelami i ich ofertami weekendowymi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
ja potwierdzam obecnosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Szykuje się duża impreza.  W jakiej cenie jest ten Sobieski? Chciałem z ciekawości porównać z innymi hotelami i ich ofertami weekendowymi... W granicach 200 PLN za noc, wliczone sniadanie. Mozna zrobic natomiast tak : Zabukowac pokoj typu "Twin superior" do pojedynczego wykorzystania i przenocowac jeszcze jedna osobe, wtedy wychodzi stowka za noc, z tym, ze....lozko jest podwojne  Patrzylem na inne oferty, podobne ceny, ale bez sniadania (szwedzki stol w Sobieskim spelni wymagania kazdego). Dalej od centrum trzeba doliczyc koszty dojazdu i strate czasu. Z dobra lokalizacja mozna brac pod uwage Campanille i ten nowy przy Zlotych Tarasach, ale ja nie szukalem, bo mam jak najlepsza opinie o Sobieskim, swietna obsluga, zadnych problemow, brak krecocych sie starych ubekow w roli "ochroniarzy" i bardzo fajny wystroj pokojow. Nie polecam tylko restauracji, przerost formy nad trescia, a to chyba z tego powodu, ze Sowa jest tam szefem kuchni. 150 PLN za chab w sosie jarzebinowym to przesada, tym bardziej, ze mi lepiej smakuje zwykly schaboszczak z zasmazana kapucha, a w maju bedzie juz mloda kapustka (mniam !). Z drugiej strony to w dobrym towarzystwie moze byc nawet bar "Apis" i puree z dzemem, bo w Victorii kasza niedogotowana i chamstwo sie zjezdza z calego swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ja potwierdzam obecnosc  Doskonale  Ustalimy jeszcze miejsce zbiorki, chyba w hotelu bedzie najwygodniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
prawdopodobnie Michał , bo nie chce mi sie tyrkać z Wrocka do Wawy tyle godzin pociągiem , dam Ci znac na priva jak juz zabukuje lot 1.Conrad 2.Amk 3.ELDO 4.Polskignom 5.Agassi ......... Agassi , Polskignom , potwierdzcie wasz przyjazd  No i zapraszamy  , Emrod , Liama , Nirtz , Tyson, Hanele i inni fajnie byłoby zobaczyć sie w realu ,  POZDRO ELDO Bardzo prawdopodobne jest, ze zjawi sie Terry Butcher, jestesmy w kontakcie i mam nadzieje, ze w edwoch przylecimy z Barcelony. Emrod obowiazkowo, bez wykretow  Agassi z Hanele maja to samo Intercity, by dojechac, Tyson przeciez z Warszawy, jak sie zjawi to sam, osobiscie postawie Mu pol litra gorzaly do wywalenia z gwinta. I ostatnia sprawa. To bedzie piatek, wiec chyba zaden zyd sie nie wprosi, no chyba ,ze przechrzta, jakby co, to prosze wczesniej uprzedzic, wypozycze sobie mycke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Ja urzeduje teraz w Warszawie, wiec daleko nie mam  Tyson cos sie wymiguje od odp. na temat spotkania...wnioskuje, ze woli sam w czterech scianach walic gorzale z gwinta. Teraz pytanie o lokal...degustacja win przesadzona?  Zorientowac sie moze co, gdzie i jak najlepiej, jesli chodzi o stolice? Przyznam sie, ze winiarnie to dla mnie temat obcy, ale jako, ze troche czasu jest, to moge nadrobic stracony czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Teraz pytanie o lokal...degustacja win przesadzona?  Zorientowac sie moze co, gdzie i jak najlepiej, jesli chodzi o stolice? Obowiazkowo  Jezeli chodzi o winiarnie, to ja bym sie nie upieral. Wiem, ze Eldo woli mocniejsze trunki, Terry Butcher to samo, Conrad zadowoli sie browarem, mnie jest obojetny rodzaj trunku, a Zywca napije sie z przyjemnoscia. Wazniejszy jest lokal, w ktorym moglibysmy spedzic wieczor z piatku na sobote. Fajnie byloby znalezc jakis z ogrodkiem i w miare cichy, by sie nie przekrzykiwac z otoczeniem. No i...zadne tam arabolsko-koszerne zarcie, jak najbardziej typowa polska kuchnia z miejscem dla palacych, bo nie bedziemy z Eldo w kiblu popalac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
jak najbardziej typowa polska kuchnia z miejscem dla palacych, bo nie bedziemy z Eldo w kiblu popalac  i ze mna  W takim razie cos sie znajdzie...jakis lokal wielofunkcyjny... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
jak najbardziej typowa polska kuchnia z miejscem dla palacych, bo nie bedziemy z Eldo w kiblu popalac  i ze mna  I z Emrodem, i z Terrym 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|