Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 21 1 2 3 20 21
#3750170 13/03/2010 13:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja poprzedniego tematu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by ELDORADO
Odwrotnie Conrad smile klepiemy ten termin, a potem bukujemy loty , a więc 28-29.05. Wawa, wstępnie w Sobieskim piwo

I to mi sie podoba.

Jeden szczegół, proponowałbym degustacje z piatku na sobote, potem odpoczynek, dobry obiad i wycieczka do Muzeum Powstania (żydzi w tym czasie do synagogi laugh ), potem jeszcze mamy czas wieczorkiem, wiec....degustacja grin

Ja musze byc o 9 rano w niedziele na Okeciu, a nie zamierzam wsiadac do samolotu jak Młynarczyk piwo

No to termin zaklepany. piwo

Pamiętajmy też w sobotę o kwalifikacjach do F1 GP Turcji. f1

Będzie dobrze, solidna ekipa się szykuje. toast

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Conrad
Będzie dobrze, solidna ekipa się szykuje. toast

Fajnie, mam tylko problem z zamiana dyzuru 30 maja (niedziela), ale postaram sie wyjsc ze skory, zeby znalezc kogos, kto mnie zastapi.

@ Artur, chcialbym jutro bukowac bilet w LOT, co z Twoim wyjazdem ?

@ Rysiek, bierzmy jedynki (twin superior), cena za dwie noce okolo 430 PLN, ok ?

@ Conrad, pomysl o miejscu spotkania w piatek, czy planujesz zarezerwowac jakis stolik w porzadnej knajpie czy tez mialbys inny pomysl ?
Ja przylatuje o 18:30, zostawic graty w hotelu, odswiezyc i o 20:00 jestem do dyspozycji

@ Onda, przyjedziesz ?

Kto z pozostalych decyduje sie na "Sobieski" ?
Pytam, bowiem te twiny maja podwojne lozka, wiec lewaki spia po lewej, jakby co laugh

Rozumiem, ze chocby nie wiem co, to termin mamy ustalony piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Czy ktos z Kolegów widział moze w necie zakład na to kto zostanie zwycięzcą prawyborow w PO - Komorowski czy Sikorski ?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by zegarek
Czy ktos z Kolegów widział moze w necie zakład na to kto zostanie zwycięzcą prawyborow w PO - Komorowski czy Sikorski ?
https://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=9490

forty #3751664 14/03/2010 06:26
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
dziekuję

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Michał ok , mozesz juz rezerwowac , kase Ci zwróce na miejscu albo przelewem lub kartą po rezerwacji ,jak chcesz

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ELDORADO
Michał ok , mozesz juz rezerwowac , kase Ci zwróce na miejscu albo przelewem lub kartą po rezerwacji ,jak chcesz

POZDRO
ELDO

Zarezerwowany, pokój twin superior, z pieniedzmi nie ma problemu, rozliczymy sie na miejscu, w Warszawie.

Kupiłem równiez bilety na samolot, takze moge powiedziec, ze bede na bank, w piatek.
Zmieniłem tylko przewoźnika do warszawy, poniewaz w ten sposób moge byc juz około 14 w hotelu (doba hotelowa od 14 sie zaczyna).

Pewnie tam sie spotkamy, zostawimy graty i w ..Polskę smile

Rysiek, Ty lecisz samolotem ?

Jezeli tak, to o której bedziesz na Okeciu ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
http://wyborcza.pl/1,99495,7642345,Skodyfikowac_internet.html
'liberalowie' z wyborczej juz sie zabierają za robienie porżądku z internetem

tyson #3753262 15/03/2010 03:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
http://obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=364

taka ciekawostka przyrodnicza, o której nie wiedziałem.
człek uczy się całe życie.

Llama #3753874 15/03/2010 14:29
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
prawdopodobnie Michał , bo nie chce mi sie tyrkać z Wrocka do Wawy tyle godzin pociągiem , dam Ci znac na priva jak juz zabukuje lot

1.Conrad
2.Amk
3.ELDO
4.Polskignom
5.Agassi
.........

Agassi , Polskignom , potwierdzcie wasz przyjazd piwo

No i zapraszamy piwo , Emrod , Liama , Nirtz , Tyson, Hanele i inni fajnie byłoby zobaczyć sie w realu , piwo piwo piwo

POZDRO
ELDO


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szykuje się duża impreza. piwo

W jakiej cenie jest ten Sobieski? Chciałem z ciekawości porównać z innymi hotelami i ich ofertami weekendowymi...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
ja potwierdzam obecnosc smile piwo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Conrad
Szykuje się duża impreza. piwo

W jakiej cenie jest ten Sobieski? Chciałem z ciekawości porównać z innymi hotelami i ich ofertami weekendowymi...

W granicach 200 PLN za noc, wliczone sniadanie.

Mozna zrobic natomiast tak :

Zabukowac pokoj typu "Twin superior" do pojedynczego wykorzystania i przenocowac jeszcze jedna osobe, wtedy wychodzi stowka za noc, z tym, ze....lozko jest podwojne laugh

Patrzylem na inne oferty, podobne ceny, ale bez sniadania (szwedzki stol w Sobieskim spelni wymagania kazdego).
Dalej od centrum trzeba doliczyc koszty dojazdu i strate czasu.

Z dobra lokalizacja mozna brac pod uwage Campanille i ten nowy przy Zlotych Tarasach, ale ja nie szukalem, bo mam jak najlepsza opinie o Sobieskim, swietna obsluga, zadnych problemow, brak krecocych sie starych ubekow w roli "ochroniarzy" i bardzo fajny wystroj pokojow.

Nie polecam tylko restauracji, przerost formy nad trescia, a to chyba z tego powodu, ze Sowa jest tam szefem kuchni.
150 PLN za chab w sosie jarzebinowym to przesada, tym bardziej, ze mi lepiej smakuje zwykly schaboszczak z zasmazana kapucha, a w maju bedzie juz mloda kapustka (mniam !).

Z drugiej strony to w dobrym towarzystwie moze byc nawet bar "Apis" i puree z dzemem, bo w Victorii kasza niedogotowana i chamstwo sie zjezdza z calego swiata laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
ja potwierdzam obecnosc smile piwo

Doskonale piwo

Ustalimy jeszcze miejsce zbiorki, chyba w hotelu bedzie najwygodniej.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ELDORADO
prawdopodobnie Michał , bo nie chce mi sie tyrkać z Wrocka do Wawy tyle godzin pociągiem , dam Ci znac na priva jak juz zabukuje lot

1.Conrad
2.Amk
3.ELDO
4.Polskignom
5.Agassi
.........

Agassi , Polskignom , potwierdzcie wasz przyjazd piwo

No i zapraszamy piwo , Emrod , Liama , Nirtz , Tyson, Hanele i inni fajnie byłoby zobaczyć sie w realu , piwo piwo piwo

POZDRO
ELDO

Bardzo prawdopodobne jest, ze zjawi sie Terry Butcher, jestesmy w kontakcie i mam nadzieje, ze w edwoch przylecimy z Barcelony.

Emrod obowiazkowo, bez wykretow piwo

Agassi z Hanele maja to samo Intercity, by dojechac, Tyson przeciez z Warszawy, jak sie zjawi to sam, osobiscie postawie Mu pol litra gorzaly do wywalenia z gwinta.

I ostatnia sprawa.

To bedzie piatek, wiec chyba zaden zyd sie nie wprosi, no chyba ,ze przechrzta, jakby co, to prosze wczesniej uprzedzic, wypozycze sobie mycke grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ja urzeduje teraz w Warszawie, wiec daleko nie mam grin

Tyson cos sie wymiguje od odp. na temat spotkania...wnioskuje, ze woli sam w czterech scianach walic gorzale z gwinta.

Teraz pytanie o lokal...degustacja win przesadzona? grin

Zorientowac sie moze co, gdzie i jak najlepiej, jesli chodzi o stolice?

Przyznam sie, ze winiarnie to dla mnie temat obcy, ale jako, ze troche czasu jest, to moge nadrobic stracony czas smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
Teraz pytanie o lokal...degustacja win przesadzona? grin

Zorientowac sie moze co, gdzie i jak najlepiej, jesli chodzi o stolice?

Obowiazkowo piwo

Jezeli chodzi o winiarnie, to ja bym sie nie upieral.
Wiem, ze Eldo woli mocniejsze trunki, Terry Butcher to samo, Conrad zadowoli sie browarem, mnie jest obojetny rodzaj trunku, a Zywca napije sie z przyjemnoscia.

Wazniejszy jest lokal, w ktorym moglibysmy spedzic wieczor z piatku na sobote.
Fajnie byloby znalezc jakis z ogrodkiem i w miare cichy, by sie nie przekrzykiwac z otoczeniem.

No i...zadne tam arabolsko-koszerne zarcie, jak najbardziej typowa polska kuchnia z miejscem dla palacych, bo nie bedziemy z Eldo w kiblu popalac grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by amkwish
jak najbardziej typowa polska kuchnia z miejscem dla palacych, bo nie bedziemy z Eldo w kiblu popalac grin

i ze mna grin

W takim razie cos sie znajdzie...jakis lokal wielofunkcyjny... grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by amkwish
jak najbardziej typowa polska kuchnia z miejscem dla palacych, bo nie bedziemy z Eldo w kiblu popalac grin

i ze mna grin

I z Emrodem, i z Terrym laugh

Strona 1 z 21 1 2 3 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka, kamel, alfa), 2,943 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,818
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1