|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Co tam z rana gracie? Warto pomyśleć nad takimi zawodnikami: Riba, Ivan Navarro, Ventura, Nieminen, Kavcic Co wywalić , czym zastąpić  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Co tam z rana gracie? Warto pomyśleć nad takimi zawodnikami: Riba, Ivan Navarro, Ventura, Nieminen, Kavcic Co wywalić , czym zastąpić  ? ivan i ventura średnio mi pasują  ribe i nieminena gram do tego aldi i zastanawiam się nad kavcicem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Co tam z rana gracie? Warto pomyśleć nad takimi zawodnikami: Riba, Ivan Navarro, Ventura, Nieminen, Kavcic Co wywalić , czym zastąpić  ? ivan i ventura średnio mi pasują  ribe i nieminena gram do tego aldi i zastanawiam się nad kavcicem może jeszcze dorzucę klizana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MTM1NDAwMDMxNTE0NDg0OTpQ3iQDf8FxtIy7QB0%3D jak pech cie nie opuszcza ta klątwa nie zna rozczeń... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
QLUZOr20 co chciałeś pokazać, bo pokazuje się ekran logowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Klizan  Kiedy bym go nie oglądał to tragedia. Wrzucacie kupony z tej mizernej fortuny a nie każdy ma tam konto czy cuś potrzebne do tego, by zobaczyć co jest w linku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Riba niby dobrze wygląda, ale już raz na cegle dostał z Oswaldem. Choć dzisiaj nie podejrzewam takiego obrotu sprawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Klizan  Kiedy bym go nie oglądał to tragedia. Wrzucacie kupony z tej mizernej fortuny a nie każdy ma tam konto czy cuś potrzebne do tego, by zobaczyć co jest w linku  kirche chyba jeszcze gorsza tragedia klizan to w końcu mlody talent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Platini wystarczy raz zalozyc (30 sek) nawet fikcyjne i po problemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie wiem, nie widzialem Kira więc tutaj nie bede się wypowiadał. Chcialem zaznaczyć, ze wg mnie stawianie na Klizana to dziwna inwestycja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Riba niby dobrze wygląda, ale już raz na cegle dostał z Oswaldem. Choć dzisiaj nie podejrzewam takiego obrotu sprawy... oswald nie gral w niedziele w Japonii ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
a co myślicie o Daniele Giorgini? Włoch u siebie, tam zawsze ciekawe wyniki są, po 3,25 można się skusić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Riba niby dobrze wygląda, ale już raz na cegle dostał z Oswaldem. Choć dzisiaj nie podejrzewam takiego obrotu sprawy... oswald nie gral w niedziele w Japonii ?? Owszem był w Japonii, ale nie wiem czy w niedzielę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
ja troszke wiekszy http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MTM1MzgwMDMxNDExMDkxMzp01Zu3kPstSXOZqco%3D i jak chcesz to zobacz sobie jeszcze w milenium 037603100314124805-8701
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Pany a czy Sutek z Gabaszwilim to dobry typ 2.1 ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
no ladny dziura tylko ja nie pamietam kiedy ostatnio wygralem ; p a to jest z niedzieli ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Aldiego nie gram troche za maly kurs na takiego zawodnika aczkolwiek po tym co widzialem w jego wykonaniu w meczu z Machado i walce o każdą piłke to Wittena powinien ograc Klizan czesto ma problemy z regularnymi zawodnikami i biegaczami a Kirche takim grajkiem nie jest. Znajomy oglądał Kirche wczoraj w kwalach i pisał ze grał kiche  Mało zwrotny nieregularny gosc, w sumie dwóch ale którys musial wygrac. Riba i RRH wyglądaja dobrze na grubszego dubla bo Oswald bez formy w singlu(baty we futuresach) i podroz z Kyoto a Dasnieres wraca po kontuzji + RRH w formie. Dziwi mnie tylko 1.35 w necie na Ribe gdzie fortuna np. ma 1.25
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|