|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
i zaczęlo sie mega wyprzedawanie na BF  ja pierd... jaka ta giełda jest śmieszna, wczoraj to samo robili, kursy na remis wręcz rosły co chwile i wynik 1:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
LM leci dziś na którymś z kanałów Cyfry + ??? nie nsport na tym arabskim czasem dają(tam gdzie tenis) 208 kanał,luknij wieczorem może coś będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
i zaczęlo sie mega wyprzedawanie na BF  ja pierd... jaka ta giełda jest śmieszna, wczoraj to samo robili, kursy na remis wręcz rosły co chwile i wynik 1:1  o które zdarzenie chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497 |
Ruch Chorzów: 30. Matko Perdijć - 8. Krzysztof Nykiel, 21. Maciej Sadlok, 2. Piotr Stawarczyk, 15. Rafał Grodzicki - 6. Wojciech Grzyb, 13. Maciej Scherfchen, 17. Michał Pulkowski, 26. Damian Świerblewski - 9. Marcin Zając, 18. Arkadiusz Piech
Legia: 82. Jan Mucha - 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz, 4. Dickson Choto, 17. Marcin Komorowski - 32. Miroslav Radović, 78. Tomasz Jarzębowski, 8. Maciej Iwański, 7. Piotr Giza, 31. Maciej Rybus - 21. Marcin Mięciel
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Ruch Chorzów: 30. Matko Perdijć - 8. Krzysztof Nykiel, 21. Maciej Sadlok, 2. Piotr Stawarczyk, 15. Rafał Grodzicki - 6. Wojciech Grzyb, 13. Maciej Scherfchen, 17. Michał Pulkowski, 26. Damian Świerblewski - 9. Marcin Zając, 18. Arkadiusz Piech
Legia: 82. Jan Mucha - 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz, 4. Dickson Choto, 17. Marcin Komorowski - 32. Miroslav Radović, 78. Tomasz Jarzębowski, 8. Maciej Iwański, 7. Piotr Giza, 31. Maciej Rybus - 21. Marcin Mięciel jeżeli tak to nic się nie zmieniło i znowu 1 napastnikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
brasov 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
To mnie Bialas zaskoczyl.. Komorowski zamiast Wawrzyniaka?  mialo byc 3 napastnikow, to czemu Rado a nie Szalach?  Giza?!  ale i tak nowy trener = moze byc dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
To mnie Bialas zaskoczyl.. Komorowski zamiast Wawrzyniaka?  mialo byc 3 napastnikow, to czemu Rado a nie Szalach?  Giza?!  ale i tak nowy trener = moze byc dobrze  ruch 1x pograne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
dobry poczatek legi jak narazie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To mnie Bialas zaskoczyl.. Komorowski zamiast Wawrzyniaka?  mialo byc 3 napastnikow, to czemu Rado a nie Szalach?  Giza?!  ale i tak nowy trener = moze byc dobrze  Za pierwszej kadencji Białasa, Legia grała bardzo ładną piłkę, tylko że teraz jest źle przygotowana fizycznie i trudno to będzie nadrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
jak dla mnie to z przygotowaniem jest wszystko ok, to tak wygladalo jakby im sie nie chcialo grac, jakby nie mieli motywacji i mysleli ze mecz sam sie wygra  teraz jakby juz im sie chce, Giza nawet dobrze sie prezentuje o dziwo  do czasu az nie strzeli setki, chociaz 3 strzaly juz oddal  ale to standard  Iwanski 2 rozne i 2 piki podniosl powyzej 1 metra.. Bialas cudotworca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na razie nowa miotła, to każdy chce się pokazać, ale Giza na swoim poziomie skuteczności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
mysle nad lay 0-0. sa ku temu szanse?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
mysle nad lay 0-0. sa ku temu szanse? Myślę że duże, tu coś wpadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
moze cos wpasc, ale narazie to jest bicie glowa w mur, bez chocby jednego groznego strzalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Pogon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497 |
mysle nad lay 0-0. sa ku temu szanse? pomysl jeszcze przez godzine 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
koniec pierwszej polowy, ale nudny mecz  panie Bialas.. prosze o Donga zamiast Gizy i o Szalacha zamiast Rado, dziekuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|