Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3761162 19/03/2010 17:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
Witam,aktualnie jestem w trakcie pisania pracy mgr o tematyce e-hazardu,w związku z tym mam do Was 3 pytania:

1) Co sprawiło,że zdecydowaliście się odwiedzić stronę jakiegoś bukmachera internetowego, czy był to otrzymany e-mail, pozytywna opinia na forum, może znajomy Wam polecił, zobaczyliście jakiś śmieszny filmik na youtubie czy coś innego?

2)Co sprawiło,że po odwiedzeniu pierwszy raz takiej strony, zdecydowaliście się zarejestrować?

3)Co sprawiło, że po rejestracji zdecydowaliście się dokonać pierwszego depozytu, a w przyszłości następnych?

Będę bardzo wdzięczny za udzielenie odpowiedzi na powyższe pytania tutaj w temacie albo na PW.

Bonus: Unibet
Jaras #3761164 19/03/2010 17:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
1,2 i 3 - aby zarobić smile

Fro_Lech #3761171 19/03/2010 17:39
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
1. email reklamowy
2. bonusy
3. pozytywna opinia o tym bukmacherze wśród znajomych i na fortum

Fro_Lech #3761175 19/03/2010 17:48
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Oczywiscie zapewnie u wszystkich to jest sam fakt ze interesują sie sportem. A wiec jesli sie interesują to potrafia typować ... Zapewnie wszystkim na poczatku wydawało sie ze to 'takie proste. Typujesz --> stawiasz zaklad --> Idziesz po wygrana cool Bo przecież na sucho przewaznie wchodziło ....

Widze ze tutaj raczej odnosisz sie do zakładów "on-line" , ale zapewnie każdy na początku grał w naziemnych bukach... (wyjątek potwierdza regułę, a wiec może wiekszość zaczynała w 'ziemniakach'.. .


Jeśli chodzi o grę on-line to powiem szczerze ze bonusy ... Wpłacasz --> podwajają ---> większa kasa , która i tak przeznaczasz na grę. Ale tak na prawdę to wpłacenie pieniedzy ażeby je pomnażać poprzez 'obracanie bonusami'. Jesli chodzi o kryterium którego buka wybrac to na poczatku kazdy zapewnie patrzy na jak najwiekszy bonus a pozniej to juz wszytsko sie zmienia gdyż liczy sie bogactwo ofert i kursy na dana dyscyplinę która dany 'typer' uważa za konika.

A teraz tak na szybkko odpowiedzi:

Ad.1.
W sumie to ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie , ale u mnie raczej opcje ' opinia na forum plus znajomy polecił'

Ad.2 i 3.
Zapewnie cheć zarobku plus bonus. W gre wchodzi tez wygoda , bo grasz poprzez klikniecie myszka a nie ruszasz sie z domu.



Gib01 #3765816 22/03/2010 20:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
Byłem dzisiaj u promotora i zaproponował,żeby jeden z rozdziałów zatytułować: "Platformy technologiczne e-hazardu", ma ktoś może jakiś pomysł co mogłoby się znaleźć w tym rozdziale??

Jaras #3765821 22/03/2010 20:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Na wszystkie Twoje 3 pytania odpowiem tym samym zdaniem tj. wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Nie muszę po pracy lecieć specjalnie gdzieś do punktu gdzie często obsługa i sami klienci człowieka wkurwia... . Siedzę w domu obstawiam kiedy chcę i co chcę. Nie ma, że wieczór i zamknięte, nie ma podatku, nie ma niepotrzebnego tłoku. A jak znalazłem? Już nie pamiętam ale wiem, że najpierw trafiłem na to forum w roku 2001, a dokładnie to szukałem wyjaśnienia handicapu azjatyckiego smile . A potem to już jakoś poleciało.

A co do platform... nie wiem, może powinieneś bardziej się zagłebić w różnego rodzaju loterie, zdrapki, ruletki, pokera itd itd.

GaloGalo #3770388 25/03/2010 18:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
Orientuje się ktoś może w jakiej technologi tworzone są aplikacje dostępna na stronach bukmacherów oraz takie które instalujemy na dysku??czy jest to flash, java czy jeszcze coś innego?

Jaras #3770463 25/03/2010 20:12
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Jaras
Orientuje się ktoś może w jakiej technologi tworzone są aplikacje dostępna na stronach bukmacherów oraz takie które instalujemy na dysku??czy jest to flash, java czy jeszcze coś innego?
Aplikacje dostępne na stronach buków to zazwyczaj flash, natomiast te, które instalujemy na komuterach to już zwykłe programy więc raczej C++.

Jimmy #3795670 09/04/2010 23:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
Wie ktoś jakimi formami organizacyjno-prawnymi są firmy e-hazardowe działające w sieci,czy większość do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy bardziej akcyjne?Jak to jest w przypadku firm, które oferują np. tylko gry kasynowe albo pokera???


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, bukma, betowiec, 11kera11, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, rymoholik, $-man), 3,240 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1