Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
#376355 27/08/2005 17:08
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Niemoge sie zalogować-działa WAM?

Bonus: Unibet
#376356 28/08/2005 06:51
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Quote
Niemoge sie zalogować-działa WAM?
No i dalej mi niedziała... a Wam? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376357 28/08/2005 08:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Cześć

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nie wiem gdzie tkwi Twój problem w logowaniu, gdyż u mnie wszystko ładnie działa... a wczoraj o 19:08 gdy pisałeś swojego pierwszego posta, również wszystko mi działało bez zarzutu...

Pozdro

#376358 28/08/2005 09:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
mam pytanko

czy rozliczyl wam wczoraj expekt mecze???

bo ja nadal mam nie rozliczony mecz aston vili i jestem zwiazny bo nie moge grac

#376359 28/08/2005 18:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
Witam mam pytanie chcialem wyplacic kase z Expekta do mBanku
co wpisać w rubryke adres mój czy adres banku . Ile idą pieniądze na konto ???????

#376360 28/08/2005 19:24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Witam mam pytanie chcialem wyplacic kase z Expekta do mBanku
co wpisać w rubryke adres mój czy adres banku . Ile idą pieniądze na konto ???????

ja zawsze wpisywalem adres banku i pieniazki dochodzily, jesli dzisiaj zlecisz wyplate to powinienes miec jutro pieniadze na koncie, najpozniej we wtorek

#376361 30/08/2005 21:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
a czy ja musze mieć swoje własne konto bankowe czy moge wypłacac kase na konto rodziców ?? bo to ważne dla mnie

#376362 30/08/2005 22:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
a co ty jestes syn Leppera zeby obejmowaly cie inne zasady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak nie chcesz pisac ze cie oszukali to albo zarejestruj sie na rodzicow albo otworz sobie konto bankowe trwa krotko i nawet czasem kosztuje 0 zl

#376363 31/08/2005 07:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
Nazwa Banku : BRE Bank SA
Adres : ul. Al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź
Kraj : Polska
Numer konta : ??????????????
Kod SWIFT : BREXPLPWMUL

#376364 31/08/2005 19:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
jak można usunąć konto w expekcie ??

#376365 31/08/2005 20:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
wreszcie jakas konkretna propozycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

piszesz do supportu mam was gdzies usuncie mi konto

PS tylko czasem nie zakladaj nowego zeby bonus wyludzic
(nie zebym ja od razu ze ty tak zrobisz ale niektorym rpzychodzily takie pomysly na zloty interes)

#376366 31/08/2005 20:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
PS tylko czasem nie zakladaj nowego zeby bonus wyludzic
(nie zebym ja od razu ze ty tak zrobisz ale niektorym rpzychodzily takie pomysly na zloty interes)

myslisz ze by skumkali ze jaja se z nich ktos robi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#376367 31/08/2005 20:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Polak potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376368 31/08/2005 21:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Sa jakies bonusy za staz w expekcie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376369 31/08/2005 21:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376370 31/08/2005 21:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
laugh

Czyli ze chyba nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376371 01/09/2005 13:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Witam wszystkich mam pewien problem i to bardzo powazny... Zalozylem konto na expekcie wplacilem kase postawilem jeden zaklad i cos mi sie stalo z kompem i musialem go restartowac. Tylko ze ja nawet nie zdazylem zapisac sobie swojego loginu i hasla. Wiem to wydaje sie smieszne. Jest mozliwosc zeby to jakos odzyskac?? Pisalem e-maile do supportu nawet po angielsku ale nie ma do tej pory odpowiedzi. Podalem w nich dane na ktore zakladalem konto imie nazwisko adres itp...
Wiecie moze co powinienem zrobic?? Z gory dziekuje za wasza pomoc

#376372 01/09/2005 13:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
jak podales dane itd tylko jak ci odpisza podadza ci dalsze instrukcje nic sie nie martw

#376373 01/09/2005 13:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
wczoraj juz wyslalem 2 emaile po polsku a dzisiaj sie 2 po zngielsku i zadnego odzewu hmm... nie wiem co jest grane?? Konto zakladalem w pospiechu bo chcialem zdazyc obstawic jedne mecz i teraz nie wiem moze zrobilem gdzies blad np w emailu i dlatego nie odpisuja??
Tak samo dziwne jest to ze na moje konto e-mail nie przyszedl zadne e-mail powitalny. Czy to nie jest dziwne? Czy po prostu oni czegos takiego nie przysylaja??

#376374 01/09/2005 13:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
dawno to bylo, ale expekt przysylal powtalne, wazne sa dane jezeli pdoales takie jak podaczas rejestracji nie powinno byc problemu cierpliwosci, supporty nieraz odpisuja po minucie a nieraz czeka sie dzien

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1