|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Niemoge sie zalogować-działa WAM?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Niemoge sie zalogować-działa WAM? No i dalej mi niedziała... a Wam? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Cześć
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Nie wiem gdzie tkwi Twój problem w logowaniu, gdyż u mnie wszystko ładnie działa... a wczoraj o 19:08 gdy pisałeś swojego pierwszego posta, również wszystko mi działało bez zarzutu...
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222 |
mam pytanko
czy rozliczyl wam wczoraj expekt mecze???
bo ja nadal mam nie rozliczony mecz aston vili i jestem zwiazny bo nie moge grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46 |
Witam mam pytanie chcialem wyplacic kase z Expekta do mBanku co wpisać w rubryke adres mój czy adres banku . Ile idą pieniądze na konto ???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Witam mam pytanie chcialem wyplacic kase z Expekta do mBanku co wpisać w rubryke adres mój czy adres banku . Ile idą pieniądze na konto ??????? ja zawsze wpisywalem adres banku i pieniazki dochodzily, jesli dzisiaj zlecisz wyplate to powinienes miec jutro pieniadze na koncie, najpozniej we wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133 |
a czy ja musze mieć swoje własne konto bankowe czy moge wypłacac kase na konto rodziców ?? bo to ważne dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
a co ty jestes syn Leppera zeby obejmowaly cie inne zasady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak nie chcesz pisac ze cie oszukali to albo zarejestruj sie na rodzicow albo otworz sobie konto bankowe trwa krotko i nawet czasem kosztuje 0 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509 |
Nazwa Banku : BRE Bank SA Adres : ul. Al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź Kraj : Polska Numer konta : ?????????????? Kod SWIFT : BREXPLPWMUL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133 |
jak można usunąć konto w expekcie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
wreszcie jakas konkretna propozycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
piszesz do supportu mam was gdzies usuncie mi konto
PS tylko czasem nie zakladaj nowego zeby bonus wyludzic (nie zebym ja od razu ze ty tak zrobisz ale niektorym rpzychodzily takie pomysly na zloty interes)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
PS tylko czasem nie zakladaj nowego zeby bonus wyludzic (nie zebym ja od razu ze ty tak zrobisz ale niektorym rpzychodzily takie pomysly na zloty interes) myslisz ze by skumkali ze jaja se z nich ktos robi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Polak potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Sa jakies bonusy za staz w expekcie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Czyli ze chyba nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
Witam wszystkich mam pewien problem i to bardzo powazny... Zalozylem konto na expekcie wplacilem kase postawilem jeden zaklad i cos mi sie stalo z kompem i musialem go restartowac. Tylko ze ja nawet nie zdazylem zapisac sobie swojego loginu i hasla. Wiem to wydaje sie smieszne. Jest mozliwosc zeby to jakos odzyskac?? Pisalem e-maile do supportu nawet po angielsku ale nie ma do tej pory odpowiedzi. Podalem w nich dane na ktore zakladalem konto imie nazwisko adres itp... Wiecie moze co powinienem zrobic?? Z gory dziekuje za wasza pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
jak podales dane itd tylko jak ci odpisza podadza ci dalsze instrukcje nic sie nie martw
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
wczoraj juz wyslalem 2 emaile po polsku a dzisiaj sie 2 po zngielsku i zadnego odzewu hmm... nie wiem co jest grane?? Konto zakladalem w pospiechu bo chcialem zdazyc obstawic jedne mecz i teraz nie wiem moze zrobilem gdzies blad np w emailu i dlatego nie odpisuja?? Tak samo dziwne jest to ze na moje konto e-mail nie przyszedl zadne e-mail powitalny. Czy to nie jest dziwne? Czy po prostu oni czegos takiego nie przysylaja??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
dawno to bylo, ale expekt przysylal powtalne, wazne sa dane jezeli pdoales takie jak podaczas rejestracji nie powinno byc problemu cierpliwosci, supporty nieraz odpisuja po minucie a nieraz czeka sie dzien
|
|
|
Link skopiowany do schowka