Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19
#376375 01/09/2005 18:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
addict
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
Witam, mam pytanie czy w expekcie przy wyplacie kasy tez trzeba wyslac dane z dodowdu osobistego? kiedys 2 moze 3 lata temu zalozylem tam konto, w sumie nic tam nie gralem i nie pamietam juz jednak loginu i sie zastanawiam czy moge miec jakies problemy jesli zaloze nowe konto i skorzystam z promocji ,kasy tam nigdy nie wplacalem ani nie wyplacalem wiec mysle ze nie powinni robic problemow ale wole sie dowiedziec by miec pewnosc
pozdrawiam

Bonus: Unibet
#376376 01/09/2005 19:04
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
nie wiem jak wyglada sprawa zakladania nowego konta, ale jesli chodzi o wplaty i wyplaty to wg mnie jest wzorowo, min wplata to 50pln [ale zaraz po wplynieciu mozesz 49 przelac z powrotem :-)], min wyplata 10pln, bez pytan, dodatkowych dokumentow, szybko i sprawnie...

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#376377 02/09/2005 12:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
hmm... i czekam juz 2 dni na odpowiedz i nic nie przychodzi. Napisalem juz chyba z 10 emaili do supportu po polsku i po angielksu i nie racza nawet odpisac. A ja wciaz nie wiem jak odzyskac login i swoje hasl ona konto w expekcie hmm...

#376378 02/09/2005 20:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
jeśli tam pisze ze obsługują vise a ja mam vise electron to ją obejmnie czy nie >> i gdzie jest ten kod cvv2 ??? PILNEE

#376379 02/09/2005 21:02
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
cvv2 to 3 dodatkowe cyfry na odwrocie karty... zwykla electron nie posiada tego kodu. Ma ja np. electron z inteligo, czy ekarta Mbanku

#376380 02/09/2005 21:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Cvv2 zwykle jest na odwrocie karty jako ostanie trzy cyferki, powinienies zobaczyc ten sam numer co na przodzie ale dluzszy o 3 cyferki na koncu

PS expekt obsluguje electrony ?

#376381 02/09/2005 21:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Expekt obsluguje np electron z inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wiem bo sam nie raz to robilem tongue

#376382 02/09/2005 21:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
no własnie nie mam tych 3 cyferek a trzeba je wpisywac ??

#376383 02/09/2005 21:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
a jaki bank wydal twoja karte ?

#376384 02/09/2005 21:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
ing bank slaski

#376385 02/09/2005 21:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
jezeli brak tych cyferek wiec najwyrazniej nie jest to wirtualna karta platnicza

#376386 02/09/2005 21:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
czyli kupa nie przeleje nią hajsu???:(

#376387 02/09/2005 21:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
zadzwon na infolinie zapytaj czy mozna dokonywac ta karta transakcji w internecie, ale z tego co pisza na stornie ING to jest tylko zwykla karta VE

#376388 02/09/2005 21:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
jednak sprawa sie wyjasnila. Nie wiem jak to jest mozliwe ale expekt wysylal mi emaile jednak nie dochodzily do mnie. Z tego co tam naspiali to wp.pl blokuje ich emaile i nie dochodza one jednak na szczescie uzylem innego adresu i wszystko jest juz w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#376389 03/09/2005 10:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
o to system o który prosze was o pomoc.:)
Super Heinz
Super Heinz to 120 zakładów zawartych w 7 selekcjach - 21 podwójnych, 35 potrójnych, 35 poczwórnych, 21 piątkowych, 7 szóstkowych 1 siódemka. Minimum 2 gier musi być wygranych, aby otrzymać zwrot.

i teraz tak...czy w systremie super hainz(120kuponów) pisze ze przy dwóch meczqch trafionych na 7 jest zwrot stawki , tzn ze odają mi np.120 złotych czy to 120 złoty wychodzi z tylko tych dwóch trafionych meczów ???
bo ciekawy system., a niewiem własnie czy jak trafie te dwa mecze minimalnie to czy mi oddadzą te moje 120 zeta czy tylko wczesci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
proszę was o pomoc w tej sprawie i z góry dzięki!!!:)

#376390 03/09/2005 10:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
zwrot to zwrot, ale w tym przypadku zwrot oznacza ze cosik dostaniesz jak trafisz dwa zdarzenia

przykladowo jak zagrasz tego systema i masz 7 zdarzen w nim po kursie 2 trafisz dwa zdarzenia to wygrywasz jeden z 21 podwojnych kuponow czyli 2 * 2 = 4 razy stawka czyli 4 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zakladajac ze grasz 1 zl na kupon czyli sysytem kosztuje 120zl

zwrot jest .....


jak trafisz 3 zdarzenia to masz bodajrze 3 dwojki i 1 trojke ale zwrot jest

#376391 03/09/2005 10:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
dzieki za wyjaśnienie:) trza se narazie odpuscic ten system:)pozdrowienie:)

#376392 05/09/2005 13:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252
Mam pytanie.

W Expekt.com mozna robic zaklady przez wapa ?

#376393 05/09/2005 17:35
Dołączył: May 2005
Posty: 104
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 104
[Linked Image]

Era Basket Liga w Expekt.com!

Sympatyków ligowej koszykówki w Expekt.com na pewno ucieszy informacja o naszej ofercie EBL!

Już teraz możesz zagrać zakłady na to, kto zostanie Mistrzem Polski w nadchodzącym sezonie Era Basket Liga. Oprócz zakładów długoterminowych będziemy oczywiście oferować klasyczne zakłady 1 x 2 oraz zakłady z handicapem, jak również zakłady specjalne na mecze EBL!

#376394 05/09/2005 17:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
mam pytanie czy na expekcie czesto sa jakies promocje, gdyz zastanwiam sie czy poczekac,konto mam juz zalozone,a interesuje mnie to w zwiazku z wyzej wymieniona informacje o koszu

Strona 7 z 19 1 2 5 6 7 8 9 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1