|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594 |
Witam, mam pytanie czy w expekcie przy wyplacie kasy tez trzeba wyslac dane z dodowdu osobistego? kiedys 2 moze 3 lata temu zalozylem tam konto, w sumie nic tam nie gralem i nie pamietam juz jednak loginu i sie zastanawiam czy moge miec jakies problemy jesli zaloze nowe konto i skorzystam z promocji ,kasy tam nigdy nie wplacalem ani nie wyplacalem wiec mysle ze nie powinni robic problemow ale wole sie dowiedziec by miec pewnosc pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
nie wiem jak wyglada sprawa zakladania nowego konta, ale jesli chodzi o wplaty i wyplaty to wg mnie jest wzorowo, min wplata to 50pln [ale zaraz po wplynieciu mozesz 49 przelac z powrotem :-)], min wyplata 10pln, bez pytan, dodatkowych dokumentow, szybko i sprawnie...
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
hmm... i czekam juz 2 dni na odpowiedz i nic nie przychodzi. Napisalem juz chyba z 10 emaili do supportu po polsku i po angielksu i nie racza nawet odpisac. A ja wciaz nie wiem jak odzyskac login i swoje hasl ona konto w expekcie hmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133 |
jeśli tam pisze ze obsługują vise a ja mam vise electron to ją obejmnie czy nie >> i gdzie jest ten kod cvv2 ??? PILNEE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
cvv2 to 3 dodatkowe cyfry na odwrocie karty... zwykla electron nie posiada tego kodu. Ma ja np. electron z inteligo, czy ekarta Mbanku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Cvv2 zwykle jest na odwrocie karty jako ostanie trzy cyferki, powinienies zobaczyc ten sam numer co na przodzie ale dluzszy o 3 cyferki na koncu
PS expekt obsluguje electrony ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Expekt obsluguje np electron z inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wiem bo sam nie raz to robilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133 |
no własnie nie mam tych 3 cyferek a trzeba je wpisywac ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
a jaki bank wydal twoja karte ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
jezeli brak tych cyferek wiec najwyrazniej nie jest to wirtualna karta platnicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 133 |
czyli kupa nie przeleje nią hajsu???:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
zadzwon na infolinie zapytaj czy mozna dokonywac ta karta transakcji w internecie, ale z tego co pisza na stornie ING to jest tylko zwykla karta VE
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
jednak sprawa sie wyjasnila. Nie wiem jak to jest mozliwe ale expekt wysylal mi emaile jednak nie dochodzily do mnie. Z tego co tam naspiali to wp.pl blokuje ich emaile i nie dochodza one jednak na szczescie uzylem innego adresu i wszystko jest juz w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165 |
o to system o który prosze was o pomoc.:) Super Heinz Super Heinz to 120 zakładów zawartych w 7 selekcjach - 21 podwójnych, 35 potrójnych, 35 poczwórnych, 21 piątkowych, 7 szóstkowych 1 siódemka. Minimum 2 gier musi być wygranych, aby otrzymać zwrot.
i teraz tak...czy w systremie super hainz(120kuponów) pisze ze przy dwóch meczqch trafionych na 7 jest zwrot stawki , tzn ze odają mi np.120 złotych czy to 120 złoty wychodzi z tylko tych dwóch trafionych meczów ??? bo ciekawy system., a niewiem własnie czy jak trafie te dwa mecze minimalnie to czy mi oddadzą te moje 120 zeta czy tylko wczesci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> proszę was o pomoc w tej sprawie i z góry dzięki!!!:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
zwrot to zwrot, ale w tym przypadku zwrot oznacza ze cosik dostaniesz jak trafisz dwa zdarzenia
przykladowo jak zagrasz tego systema i masz 7 zdarzen w nim po kursie 2 trafisz dwa zdarzenia to wygrywasz jeden z 21 podwojnych kuponow czyli 2 * 2 = 4 razy stawka czyli 4 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zakladajac ze grasz 1 zl na kupon czyli sysytem kosztuje 120zl
zwrot jest .....
jak trafisz 3 zdarzenia to masz bodajrze 3 dwojki i 1 trojke ale zwrot jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165 |
dzieki za wyjaśnienie:) trza se narazie odpuscic ten system:)pozdrowienie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252 |
Mam pytanie.
W Expekt.com mozna robic zaklady przez wapa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 104 |
[ Linked Image] Era Basket Liga w Expekt.com!Sympatyków ligowej koszykówki w Expekt.com na pewno ucieszy informacja o naszej ofercie EBL!Już teraz możesz zagrać zakłady na to, kto zostanie Mistrzem Polski w nadchodzącym sezonie Era Basket Liga. Oprócz zakładów długoterminowych będziemy oczywiście oferować klasyczne zakłady 1 x 2 oraz zakłady z handicapem, jak również zakłady specjalne na mecze EBL!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
mam pytanie czy na expekcie czesto sa jakies promocje, gdyz zastanwiam sie czy poczekac,konto mam juz zalozone,a interesuje mnie to w zwiazku z wyzej wymieniona informacje o koszu
|
|
|
Link skopiowany do schowka