Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19
#376435 17/09/2005 15:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
strona dziala ale qrwa nie mozna nic puscic...przynajmniej tak jest u mnie...

Bonus: Unibet
#376436 17/09/2005 15:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
I znowu niby solidna firma i co strona nie działa .
DO tych którzy chca załozyc konto u buka internetowego zasada nr1 TO NIE MOZE BUC EXPEKT!!!!!

#376437 17/09/2005 15:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
huja wiecej tam nie wplace

#376438 17/09/2005 20:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
co trzeba wpisac przy wyplacie na konto w kodzie SWIFT?

#376439 17/09/2005 20:49
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
pewnie macie powazne powody do narzekania, ale ja od poczatku gry w expekcie niemal nie mam z nimi problemu, dzis byly malutkie problemy, ale spokojnie obstawilem wszystko co chcialem...

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#376440 17/09/2005 20:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
wejdz na strone banku, w ktorym masz konto i sprawdz jaki ma kod SWIFT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376441 17/09/2005 21:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
dziwne - u mnie stronka chodzi sprawnie, w czwartek wieczorem zlecilem wyplate, a w piatek w poludnie mialem kase na koncie. nie moge na nich narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#376442 17/09/2005 21:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Quote
wejdz na strone banku, w ktorym masz konto i sprawdz jaki ma kod SWIFT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
albo wejdz do tematu kody swift i tam znajdz swój bank i jego kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376443 17/09/2005 21:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
wejdz na strone banku, w ktorym masz konto i sprawdz jaki ma kod SWIFT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
albo wejdz do tematu kody swift i tam znajdz swój bank i jego kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

KLIK [mecz.org] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376444 18/09/2005 07:10
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Witam
zadam dosc glupie pytankko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy ktos z was keidys wplacal i potem wyplacal (podkreslam wyplacal) na neteller? Bo ja pierwszy raz tam chce zagrac i skozystac z promocji ale nei chce potem wyplacac na konto ewentualnie tylko spowrotem na netellere wiem ze da rade ale jaki to jest czas oczekiwania?

#376445 18/09/2005 10:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 241
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 241
ale bajer ma expekt
ruletka LIVE .... piekne panienki kreca stolem... jest na co popatrzec ::DD chyba sie skusze i wplace sobie z 1000 i pogram tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w koncu nie ma szans ze oszukaja...

#376446 21/09/2005 15:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Dziala Wam teraz EXP?

#376447 21/09/2005 15:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 179
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 179
Dear Customer,
We are currently undergoing an emergency maintainance and will be back online by 17:30 CET.

Best Regards
Expekt.com Ltd



no bez przesady, co za firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376448 21/09/2005 15:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
kurwa co ten expekt odpierdala! za 30 min zaczyna sie siata chcialem obstawki zrobic a tu SERWER NIE DZIALA! toc zalamac sie mozna.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376449 21/09/2005 15:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 179
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 179
Dear Customer,
We are currently undergoing an emergency maintenance and will be back online by 18:00 CET.

Best Regards
Expekt.com Ltd



to już siatkówki o 18-tej nie obstawimy...

#376450 21/09/2005 15:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Mam pytanie, czy zeby wplacic kase na depozyt do expektu, musze miec swoje konto jedno z ktorego bede wplacal i na ktore bede wplacal? czy moge np wplacic sobie z konta kolegi a potem wyplaciic np na konto innego kolegi albo na swoje, mamy obojetne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z gory dzieki za odpowiedz.

#376451 21/09/2005 16:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
mam nadzieje ze do 20 bedzie dzialal bo jak nie obstawie belgii o 20.30 to chyba wycofam w koncu kase bo to sa jaja co oni robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376452 21/09/2005 17:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
dalej nie chodzi

#376453 21/09/2005 18:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
W expekcie wszysto dobrze zle chodzi oprocz kasyna...
Fajne mecze sie zapowiadaja wiec "cos" nawaliło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376454 21/09/2005 18:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
[quote]W expekcie wszysto dobrze zle chodzi oprocz kasyna...

sorka ,ale nie bardzo wiem o co ci chodzi, przeciez expekt nie chodzi, gowno! stracilem z tego powodu tone nerwow, strasznie zawiodlem sie dzis na tej firmie... teraz pocieszenia szukam w wynikach meczow ,ktore sa inne od tych ktore przewidywalem, ale marne to pocieszenie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Strona 10 z 19 1 2 8 9 10 11 12 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, kamel, poozon, ANZELMO, aker, forty), 2,616 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,352
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1