|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Dear Customer, We are currently undergoing an emergency maintenance and will be back online by 18:00 CET.
Best Regards Expekt.com Ltd
to już siatkówki o 18-tej nie obstawimy... TERAZ TO JU Z NAWET GODZINY NIE PODALI , O KTOREJ RUSZY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Dear Customer,
The site www.expekt.com [expekt.com] is temporarily unavailable. We apologise for the inconvenience and we thank you for your patience. PEWNIE PO 21.00 jak Hiszpanska ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Dear Customer, We are currently undergoing an emergency maintenance and will be back online by 18:00 CET.
Best Regards Expekt.com Ltd
to już siatkówki o 18-tej nie obstawimy... TERAZ TO JU Z NAWET GODZINY NIE PODALI , O KTOREJ RUSZY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Dear Customer,
The site www.expekt.com [expekt.com] is temporarily unavailable. We apologise for the inconvenience and we thank you for your patience. PEWNIE PO 21.00 jak Hiszpanska ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mniejmy nadzieje, że ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
po dzisiejszej awarii ciekawe czy na weekend zdaza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 10 |
Na szczęście udało mi się wcześniej siatkę obstawić, że wygrają 3-0, to przynajmniej to mi osłodzi brak działania stronki. Ale poza tym to niezłe jaja robią. Ciekawe, że akurat w środę, kiedy tyle lig gra stronka się im wali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Mam takie pytanka odnośnie expekta:
-ile z reguły trwa zaksięgowanie kasy na ich koncie, bo czytałem coś tutaj że mają w kredyt banku to powinno dość szybko
-ile mniej więcej trzeba czekać na wypłacenie pieniążków i czy potrzebne sa jakieś skany dowodów czy cos w tym stylu?
-ile wypłat miesięcznie można zrobić w expekt.com (za darmo)
Dziekuje za odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Niech faszyscie cos sztrela bo mam na nich plus 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Działa Wam expekt? To już jest kpina co ostatnio oni robią, ciągle jakieś awarie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dziady prawdziwe dziady
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Czy ktoś wie kiedy uruchomią?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Mam takie pytanka odnośnie expekta:
-ile z reguły trwa zaksięgowanie kasy na ich koncie, bo czytałem coś tutaj że mają w kredyt banku to powinno dość szybko
-ile mniej więcej trzeba czekać na wypłacenie pieniążków i czy potrzebne sa jakieś skany dowodów czy cos w tym stylu?
-ile wypłat miesięcznie można zrobić w expekt.com (za darmo)
Dziekuje za odpowiedzi ad.1 w moim przyp. (PEKAO S.A.) wpłata 48h ad.2 nie potrzebne zadne skany! wystarczy dobrze wpłacic zgodnie z instrukcja ad.3 ile masz tylko ochoty (minimum 50zł) prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Mam takie pytanka odnośnie expekta:
-ile z reguły trwa zaksięgowanie kasy na ich koncie, bo czytałem coś tutaj że mają w kredyt banku to powinno dość szybko
-ile mniej więcej trzeba czekać na wypłacenie pieniążków i czy potrzebne sa jakieś skany dowodów czy cos w tym stylu?
-ile wypłat miesięcznie można zrobić w expekt.com (za darmo)
Dziekuje za odpowiedzi ad.1 w moim przyp. (PEKAO S.A.) wpłata 48h ad.2 nie potrzebne zadne skany! wystarczy wypłacic zgodnie z instrukcja i czekac 48h ad.3 ile masz tylko ochoty (minimum 50zł) prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
jak tylko sie uruchomia zabieram stamtad moje pieniadze. kpina w zywe oczy. mozliwe ze to jakis DoS albo DDoS. ale co z tego. oni powinni umiec sobie radzic z takimi rzeczami. przeciez to "profesjonalisci" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Uciekam z Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21 |
Niezbyt to profesjonalne. Chcialem dzis troche tenisa poobstawiac. Czy czesto zdazaja im sie takie awarie? Dotychczas gralem u bukow naziemnych, w Ekspekcie jestem od miesiaca i to pierwszy ich taki wypadek jaki zauwazylem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
PSY!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145 |
Uciekam z Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tez mam taki zamiar, niech tylko wznowia dostep sqrczybyki. problemem pozostaje tylko dokad uciekac.. mysle o nordicbecie ,wie ktos cos na temat tego buka? wydaje mi sie ze w innych krajach jest dosyc popularny ,ale w Polsce chyba nie za bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Niezbyt to profesjonalne. Chcialem dzis troche tenisa poobstawiac. Czy czesto zdazaja im sie takie awarie? Dotychczas gralem u bukow naziemnych, w Ekspekcie jestem od miesiaca i to pierwszy ich taki wypadek jaki zauwazylem. niestety powtarza sie to często,ostani przypadek pomijam milczeniem -to juz skandal,w sobote bylo podobnie i srednio raz na tydzien jest jakis problem,,,temu bukowi juz dziekujemy ja sie przeprowadzam na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Zygać mi się chcę. Kiedy oni ten kołchoz uruchomią. Wie ktos może?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38 |
Witam, ja do dzisiaj pamiętam klęskę Expektu, kiedy to ich serwis nie był czynny przez dwa tygodnie!!!. Wszyscy myśleli już że upadł, ale okazały się to jakieś poważniejsze problemy i ruszył znowu. Potem , dosyc niedawno, chcieli zmienić image strony, znowu serwis dwa dni nie działał, i co? - i nic, imagea nie zmienili hehehehe. mają tam po prostu tragicznych informatyków. Ja osobiście troche kasy wypłaciłem z Expa i wpłaciłem do BAW, tam jest super, zakłady LIVE i ogólnie duuuużo tych zakładów, polska druga liga, jednak trzeba za to płacić słonymi marżami, kursy są nieporównywalne niskie z Expektem. Dlatego gram u tych dwóch buków na raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Pozdrawiam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21 |
Dzieki za info, ja mam dostep tylko w robo wiec awarii w weekend nie zauwazam.
Czy ktos moze mi podac jakie buki maja jeszcze konto w Polsce, chce wplacac w PLN. Z gory dzieki!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|