Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19
#376455 21/09/2005 18:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Dear Customer,
We are currently undergoing an emergency maintenance and will be back online by 18:00 CET.

Best Regards
Expekt.com Ltd



to już siatkówki o 18-tej nie obstawimy...

TERAZ TO JU Z NAWET GODZINY NIE PODALI , O KTOREJ RUSZY

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dear Customer,

The site www.expekt.com [expekt.com] is temporarily unavailable.
We apologise for the inconvenience and we thank you for your patience.


PEWNIE PO 21.00 jak Hiszpanska ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#376456 21/09/2005 18:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Quote
Quote
Dear Customer,
We are currently undergoing an emergency maintenance and will be back online by 18:00 CET.

Best Regards
Expekt.com Ltd



to już siatkówki o 18-tej nie obstawimy...

TERAZ TO JU Z NAWET GODZINY NIE PODALI , O KTOREJ RUSZY

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dear Customer,

The site www.expekt.com [expekt.com] is temporarily unavailable.
We apologise for the inconvenience and we thank you for your patience.


PEWNIE PO 21.00 jak Hiszpanska ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mniejmy nadzieje, że ruszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#376457 21/09/2005 19:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
po dzisiejszej awarii ciekawe czy na weekend zdaza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376458 21/09/2005 19:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 10
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 10
Na szczęście udało mi się wcześniej siatkę obstawić, że wygrają 3-0, to przynajmniej to mi osłodzi brak działania stronki. Ale poza tym to niezłe jaja robią. Ciekawe, że akurat w środę, kiedy tyle lig gra stronka się im wali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#376459 21/09/2005 19:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Mam takie pytanka odnośnie expekta:

-ile z reguły trwa zaksięgowanie kasy na ich koncie, bo czytałem coś tutaj że mają w kredyt banku to powinno dość szybko

-ile mniej więcej trzeba czekać na wypłacenie pieniążków i czy potrzebne sa jakieś skany dowodów czy cos w tym stylu?

-ile wypłat miesięcznie można zrobić w expekt.com (za darmo)

Dziekuje za odpowiedzi

#376460 21/09/2005 19:41
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Niech faszyscie cos sztrela bo mam na nich plus 1,5

#376461 21/09/2005 20:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Działa Wam expekt? To już jest kpina co ostatnio oni robią, ciągle jakieś awarie.

#376462 21/09/2005 21:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
dziady prawdziwe dziady

#376463 22/09/2005 05:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Czy ktoś wie kiedy uruchomią?

#376464 22/09/2005 06:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
Mam takie pytanka odnośnie expekta:

-ile z reguły trwa zaksięgowanie kasy na ich koncie, bo czytałem coś tutaj że mają w kredyt banku to powinno dość szybko

-ile mniej więcej trzeba czekać na wypłacenie pieniążków i czy potrzebne sa jakieś skany dowodów czy cos w tym stylu?

-ile wypłat miesięcznie można zrobić w expekt.com (za darmo)

Dziekuje za odpowiedzi

ad.1 w moim przyp. (PEKAO S.A.) wpłata 48h

ad.2 nie potrzebne zadne skany! wystarczy dobrze wpłacic zgodnie z instrukcja

ad.3 ile masz tylko ochoty (minimum 50zł)

prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#376465 22/09/2005 06:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
Mam takie pytanka odnośnie expekta:

-ile z reguły trwa zaksięgowanie kasy na ich koncie, bo czytałem coś tutaj że mają w kredyt banku to powinno dość szybko

-ile mniej więcej trzeba czekać na wypłacenie pieniążków i czy potrzebne sa jakieś skany dowodów czy cos w tym stylu?

-ile wypłat miesięcznie można zrobić w expekt.com (za darmo)

Dziekuje za odpowiedzi

ad.1 w moim przyp. (PEKAO S.A.) wpłata 48h

ad.2 nie potrzebne zadne skany! wystarczy wypłacic zgodnie z instrukcja i czekac 48h

ad.3 ile masz tylko ochoty (minimum 50zł)

prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#376466 22/09/2005 06:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
jak tylko sie uruchomia zabieram stamtad moje pieniadze. kpina w zywe oczy.
mozliwe ze to jakis DoS albo DDoS. ale co z tego. oni powinni umiec sobie radzic z takimi rzeczami. przeciez to "profesjonalisci" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376467 22/09/2005 09:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Uciekam z Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#376468 22/09/2005 10:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
Niezbyt to profesjonalne. Chcialem dzis troche tenisa poobstawiac. Czy czesto zdazaja im sie takie awarie? Dotychczas gralem u bukow naziemnych, w Ekspekcie jestem od miesiaca i to pierwszy ich taki wypadek jaki zauwazylem.

#376469 22/09/2005 10:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
PSY!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376470 22/09/2005 10:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
Quote
Uciekam z Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tez mam taki zamiar, niech tylko wznowia dostep sqrczybyki. problemem pozostaje tylko dokad uciekac..
mysle o nordicbecie ,wie ktos cos na temat tego buka? wydaje mi sie ze w innych krajach jest dosyc popularny ,ale w Polsce chyba nie za bardzo.

#376471 22/09/2005 11:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Quote
Niezbyt to profesjonalne. Chcialem dzis troche tenisa poobstawiac. Czy czesto zdazaja im sie takie awarie? Dotychczas gralem u bukow naziemnych, w Ekspekcie jestem od miesiaca i to pierwszy ich taki wypadek jaki zauwazylem.


niestety powtarza sie to często,ostani przypadek pomijam milczeniem -to juz skandal,w sobote bylo podobnie i srednio raz na tydzien jest jakis problem,,,temu bukowi juz dziekujemy ja sie przeprowadzam na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#376472 22/09/2005 11:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Zygać mi się chcę. Kiedy oni ten kołchoz uruchomią. Wie ktos może?

#376473 22/09/2005 11:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Witam, ja do dzisiaj pamiętam klęskę Expektu, kiedy to ich serwis nie był czynny przez dwa tygodnie!!!. Wszyscy myśleli już że upadł, ale okazały się to jakieś poważniejsze problemy i ruszył znowu. Potem , dosyc niedawno, chcieli zmienić image strony, znowu serwis dwa dni nie działał, i co? - i nic, imagea nie zmienili hehehehe. mają tam po prostu tragicznych informatyków. Ja osobiście troche kasy wypłaciłem z Expa i wpłaciłem do BAW, tam jest super, zakłady LIVE i ogólnie duuuużo tych zakładów, polska druga liga, jednak trzeba za to płacić słonymi marżami, kursy są nieporównywalne niskie z Expektem. Dlatego gram u tych dwóch buków na raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Pozdrawiam .

#376474 22/09/2005 11:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
Dzieki za info, ja mam dostep tylko w robo wiec awarii w weekend nie zauwazam.

Czy ktos moze mi podac jakie buki maja jeszcze konto w Polsce, chce wplacac w PLN. Z gory dzieki!!!!

Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1