Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19
#376495 22/09/2005 19:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Napewno powróca, nie zarżną kury co znosi złote jajka.
Zreszta dzis przez "te ich awarie" zmarnowałem cały swój dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />. Ci ignoranci nie raczyli mi odpowiedziec na dwa maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Masz racje rybak ta sprawa rozgrywa sie w głębszym wymiarze. Nierzozumiałym dla nas, zjadaczy kajzerek z ramą i tanim salami. Nie wierze "w takie awarie techniczne"

Strona www.expekt.com [expekt.com] jest tymczasowo niedostępna i nasi technicy pracują nad rozwiązaniem problemu.

Przepraszamy za zaistniałe problemy i dziękujemy za okazaną cierpliwość.

Jeżeli chciałbyś otrzymać powiadomienie na swoją skrzynkę e-mailową o ponownym uruchomieniu strony, proszę prześlij mail na adres [email][email protected].[/email] Otrzymasz od nas powiadomienie o tym, kiedy strona www.expekt.com [expekt.com] będzie ponownie dostępna.

Nasz support czeka w gotowości, aby udzielić ci odpowiedzi na wszelkie pytania. Nasz suport znajdziesz pisząc na adres support.poland@expekt.com

Najlepsze Życzenia
Expekt.com Ltd.


Jakaś ściema zawsze musi być. Tak samo jak było z 3 x tak jak i wyborami w 1947.
Niech tylko otworzą stronę, to ja im serdecznie podziękuje za współprace, i przeniose się gdzies indziej. Nie dam z siebie idioty zrobić!!!

Bonus: Unibet
#376496 22/09/2005 20:10
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
bedzie promocja jakas napewno kiedys tak bylo i zrobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#376497 22/09/2005 20:11
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
gorzej ze ja tam mam 10 patykow niechby oglosili bankructwo to dupa zbita :[

#376498 22/09/2005 20:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
Expekt ruszyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko zedych zdarzen nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376499 22/09/2005 21:02
Dołączył: May 2005
Posty: 68
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 68
panowie a ja juz dzien przed awaria mialem problemy z expektem, nie moglem sie zalogowac, wyswietlal sie application error i teraz gdy juz niby stronka zadzialala mam to samo..nie wiem co robic..help <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#376500 22/09/2005 21:15
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
szczel se w łep <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zartuje za duzo wypilem hehe

#376501 22/09/2005 22:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 35
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 35
heja! czy ktoś próbował z tego kiedys cos wypłacic? bo zastanawiam sie czy to nie blef z tym całym obstawianiem

#376502 22/09/2005 23:12
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
nie nikt nie probowal raczej blef ale my se tak gramy i mamy nadzieje ze moze jednak nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376503 23/09/2005 07:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 78
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 78
?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#376504 23/09/2005 08:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 179
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 179
oooooooooooooooooooooooooooooooo, działa!!!!!!!!!!!!!

#376505 23/09/2005 09:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
heja! czy ktoś próbował z tego kiedys cos wypłacic? bo zastanawiam sie czy to nie blef z tym całym obstawianiem


dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376506 23/09/2005 11:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20
Y
stranger
stranger
Y Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20
Wow, Expekt oferuje 1 (słownie: jedno) zdarzenie na dziś:

19:25 Aarau - Thun Szwajc.Super League

Ta cała awaria nawet mnie tak nie denerowowała do tej pory - wywiesili ogłoszenie, że cośtam cośtam i spoko. Nawet jak jakieś przekręty robią to mnie to nie interesuje - nie gram przez parę dni i tyle. Ale teraz to już cyrk jakiś... wszyscy "spece" od IT w tej firmie powinni wylecieć na zbity pysk.

#376507 23/09/2005 11:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Jak chcesz mozesz jeszcze obastwic sobie trroting...parodia z tym expekt

#376508 23/09/2005 11:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
juz wszystko spoko wczesniej tez tak mialem

#376509 23/09/2005 12:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Z powodu ze nie otrzymalem odpowidzi na moje pytanie, ktore zostalo zasypane lawina pytan i komentarzy o dzialanie expekta w niedalekiej przeslzosci ponawiam je.

Czy molziwe jest wplacenie pieneidzy do depozytu z konta np kolegi, czyli nie zapisanego na mnie, a potem wyplacenie na konto zapisane na mnie?

z gory dzieki za odpowiedzi.

#376510 23/09/2005 12:24
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
moge sie mylic, ale wg mnie nie ma opcji przelania floty z jedno konta w expekcie na drugie, [jesli ofc dobrze zrozumialem twoje pytanie]

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#376511 23/09/2005 12:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
chodzi mi o to ze aktualnie na dzien dzisiejszy nie mam jeszcze swojego konta, wiec co za tm idzie nie moge przelac im na depozyt kasy, i chcialem to zrobic z konta kolegi, a przy dobrych wiatrach jakbym cos wygral to juz pewnie bede mial swoje konto bankowe to zeby wyplacac kase juz na swoje. moze teraz jest jasniej troche napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#376512 23/09/2005 15:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Takie przelewanie pieniędzy z konta na konto w Expekcie to Voucher. I prawdę mówiąc nie wiem po co to jest, bo w Expekcie nie ma zablokowanbo możliwość korzystania z Voucherów. Tak było przynajmniej przed rokiem i nie wydaje mi się, żeby coś się do tej pory na lepsze zmieniło.

Tak więc nie możesz tego zrobić. Ale najlepiej napisz do supportu i zapytaj o możliwość skorzystania z Vouchera.

Pozdrawiam

#376513 23/09/2005 15:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Wczoraj około 12 robiłem przelew na konto expa.Czy mogę się spodziewać że jeszcze dzisiaj chajs doleci czy jak nie ma teraz to już raczej do poniedziałku musze czekać.
ps.Do której godziny oni wpłacają chajs...

#376514 23/09/2005 15:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 411
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 411
Quote
Wczoraj około 12 robiłem przelew na konto expa.Czy mogę się spodziewać że jeszcze dzisiaj chajs doleci czy jak nie ma teraz to już raczej do poniedziałku musze czekać.
ps.Do której godziny oni wpłacają chajs...

cos miedzy 18:00 a 20:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1