|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Anderlecht -1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
wiem ze ciezko bedzie ale cos takiego dalem wieczor Benfica - 1 (2,40) Sampdoria - 1 (2,45) Marseille - Lyon Under 3.5 (1,25) Barcelona - 1 (1,80) Całkowity kurs: 13,23 wyrzuć ten U  czesc pazdzi te undery ze wzgl na marne 1.25 jest duzym ryzykiem chlop gra 1.8-2.4 jakby go malo udupic 1.25 to mowie dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
wiem ze ciezko bedzie ale cos takiego dalem wieczor Benfica - 1 (2,40) Sampdoria - 1 (2,45) Marseille - Lyon Under 3.5 (1,25) Barcelona - 1 (1,80) Całkowity kurs: 13,23 wyrzuć ten U  czesc pazdzi te undery ze wzgl na marne 1.25 jest duzym ryzykiem chlop gra 1.8-2.4 jakby go malo udupic 1.25 to mowie dziekuje  dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Benfica - Porto.Tu akurat ladnie wyglada obie strzela po kursie 1.95 To samo bylo dzisiaj w Manchesterze i szybko poszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
dzięki wielkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
pazdzi dupnij se w meksyku 23:30 america--Pachuca 1 mam nadzieje ze niebedziesz zalowac  ja zapoluje ponownie na buka jak wtedy na te 14000zl ale juz na "netowym" wyzsze kursy bez darowizny(12%podatku) na poczatku kwietnia wywale ich syriusza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903 |
unam 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
a jest juz gdzies sklad barcy czy tylko kadre na mecz mozna znalezc messi pojechal z ekipa.. jechali pocigiem bo jest bardzo dobre i szybkie poloczanie..Barca- Zaragosa w tv mowia ze go zab boli i wystep niepewny ale zapewnie zagra z 45 min i wejdzie jeden mlodzierzy bojan lub bedro pedro... no ja wlasnie czekam na 11 jaka wyjdzie, jak wyjdzie messi, iniesta, dani czy pedro to moze ie skusze na handi, ale boje sie ze Pep da odpoczac najlepszym i moga sie troche meczyc, szkoda ze w bet365 te wszystkie handi sa oferowane tylko przed meczem potem na livie maja slaba ofete na handicapy dobre k a jest juz gdzies sklad barcy czy tylko kadre na mecz mozna znalezc messi pojechal z ekipa.. jechali pocigiem bo jest bardzo dobre i szybkie poloczanie..Barca- Zaragosa w tv mowia ze go zab boli i wystep niepewny ale zapewnie zagra z 45 min i wejdzie jeden mlodzierzy bojan lub bedro pedro... no ja wlasnie czekam na 11 jaka wyjdzie, jak wyjdzie messi, iniesta, dani czy pedro to moze ie skusze na handi, ale boje sie ze Pep da odpoczac najlepszym i moga sie troche meczyc, szkoda ze w bet365 te wszystkie handi sa oferowane tylko przed meczem potem na livie maja slaba ofete na handicapy na twoim miejscu bym nie czekal wynik bedzie ok 3-0 dla barcy a kursy obfite
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
narazie takie cos pieknie siadło w Mexyku  Selekcje Czas zakładu: 21/03/2010 20:01:22 Data zdarzenia Zdarzenie Selekcje Kursy Zasady Wygrana/miejsce Wynik 1 21/03/2010 Unam Pumas v Jaguares (Gole) Powyżej 1.5 2.10 Brak Odbędzie się Stawka: 150,00 Zysk: 165,00 Zwroty: 2:0 54' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
narazie takie cos pieknie siadło w Mexyku  Selekcje Czas zakładu: 21/03/2010 20:01:22 Data zdarzenia Zdarzenie Selekcje Kursy Zasady Wygrana/miejsce Wynik 1 21/03/2010 Unam Pumas v Jaguares (Gole) Powyżej 1.5 2.10 Brak Odbędzie się Stawka: 150,00 Zysk: 165,00 Zwroty: 2:0 54'  ja spadam czy zagrasz czy nie americe? to juz twoj wybor bedzie winner lub rzygi ale ci co mnie znaja raczej podajac mecze musze byc "prawie"pewny N A R E N C J A calemu quazi wstaje o 3.00 o matko z corka!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
narazie takie cos pieknie siadło w Mexyku  Selekcje Czas zakładu: 21/03/2010 20:01:22 Data zdarzenia Zdarzenie Selekcje Kursy Zasady Wygrana/miejsce Wynik 1 21/03/2010 Unam Pumas v Jaguares (Gole) Powyżej 1.5 2.10 Brak Odbędzie się Stawka: 150,00 Zysk: 165,00 Zwroty: 2:0 54'  ja spadam czy zagrasz czy nie americe? to juz twoj wybor bedzie winner lub rzygi ale ci co mnie znaja raczej podajac mecze musze byc "prawie"pewny N A R E N C J A calemu quazi wstaje o 3.00 o matko z corka!! jeszcze to sobie oblukam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
SK Brann strzelcie jedną bramkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Luc Nils, dziękóweczkaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Anderlecht -1  sto lat  esy wczoraj doszly do pewnego czasu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Anderlecht -1  sto lat  esy wczoraj doszly do pewnego czasu? tak, dziękowa za eski i zyczonka  Anderlecht - 1  po mój prezent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801 |
wiem ze ciezko bedzie ale cos takiego dalem wieczor Benfica - 1 (2,40) Sampdoria - 1 (2,45) Marseille - Lyon Under 3.5 (1,25) Barcelona - 1 (1,80) Całkowity kurs: 13,23 wyrzuć ten U  bedzie co ma byc zawsze juve moze sie ocknać choc dzis z tego co tu pisaliscie to raczej nie mozliwe  ! benfa na fali barca pewnior juz chlodze bronksy  oby żabsony nie zamuliy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
i znow dzis jeden mecz zawali ehhh i tak co dwa dni po jednym zdarzeniu....lipa lipa lipa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|