|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Cześć Kido
Promocja jest ze jak załozysz konto i wpłacisz 100 to drugą 100 dopisze ci buk jako bonus.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> PS Jak bedziesz chciał skorzystac to pisz na priv pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dzięki. A czy w expekcie bywają nieraz jakieś lepsze promocje dla nowych użytkowników. Np wpłacam 400 i dostaję 200? Mam konta u innych buków więc nie spieszy mi sie do założenia konta w expekcie - wolałbym poczekać na jakąś bardzo fajną promocję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
co jest z tym live? caly czas niedostepny a juz leci szkocja-bialorus ktory mial byc na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
expekt to szit!!!!!!!!!!!!
dzis nie daja "podwójnej szansy" podpórek na mecze NHL !!!!!!
co za sciemaaaaaaaaaaaa
a było tak pięknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10 |
expekt to szit!!!!!!!!!!!!
dzis nie daja "podwójnej szansy" podpórek na mecze NHL !!!!!!
co za sciemaaaaaaaaaaaa
a było tak pięknie Na over/under 5,5 tez nie mozna bylo dzis grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Jestem u Expekta dopiero od paru dni - czy jest tak zawsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
niedawno w expekci pojawiły sie podwójne szanse na hokej czeski niemiecki rosyjski. niestety nie ma jeszcze we wszystkich ligach hokejowych powyżej/poniżej.
NHL od pierwszej kolejki miało podwójną szanse i powyżej/poniżej. Niestety ten bukmacher strasznie ostatnio modyfikuje oferte niestety na gorsze tak jak wczoraj zniknęło wszystko w NHL
expekt zaczyna być z lekka drażniący <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Expekt popełnił błąd w meczu hokejowym Vienna Capitals Graz 99ers wystawili linie under/over na 2,5 . Jak zagram za całochę to nie anulują mi zakładu ? Już nie wspominam o tym że mecz zaczyna się o 18 a nie o 18.25 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
Pewnie już było wcześniej ale nie chce mi się wertować.Mam pytanko. W jaki sposób Expekt rozlicza mecze które się nie odbyły( nie wiadomo z jakich względów)?? Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Wiecie kiedy bedzie dzialal livebetting?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
noz to z tym live to juz wkurwiajace jest, dzis kolejnew mecze, w tym anglia-polska a to dalej nie dziala!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
szydera, no przecież ile można:( Też, nie możecie się zalogować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
To co, logujecie się normalnie czy też macie problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
k...a mnie rozjebali.otoz zamiast za 2 zł wysłac kupon wysłało mi sie za 20zł(zapomniałem wstawic kropki).gdy juz wysałem kupon zorientowałem sie ze sie pomyliłem.wysłałem im maila o anulowanie kuponu-z wyjasnieniem.nic nie odpisywali mimo kolejnego do nich maila.po czym jak juz mi jeden mecz wjebał na 800zł-to odpisali ze nie mogli tego zrobic.zaloze sie ze jakby kupon wszedl to by go anulowali Nie sądze że by Ci anulowali. Dzisiaj wysłałem prośbę o anulowanie i odeslali: Serdecznie Witamy, Zatwierdzonego przez gracza oraz zarejestrowanego przez system kuponu nie mozna zmienic ani tez anulowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
Pamiętacie tą dzisiejszą promocję w Expekcie ?, bo ja nie dokładnie a poprawnie wytypowałem wynik Anglia - Polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Ja expekt zawsze mile wspominam , pieniazki na koncie w expie sa po jkednym dniu i tak samo jak wyplacam po jednym dniu w banku. Firma naprawde niezla , a osatnio niezle poszerzyli oferte patrzac na expekt dzis a rok temu widze duza poprawe.To tyle z mojej strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
ma pytanie Wyplacal ktos z Expa na Neteller? Mianowicie nie wiem co mam wstukac w rubryke: Numer konta bankowego:(opcjonalny)
Podaje 26cyfrowy numer konta bankowego i nic, co mam tam wpisac???
Podaj Konto - rozumiem ze to jest ID Loginu netellera?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Przy wpłacie na konto Expektu w Kredyt Banku, jest jakaś prowizja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Shit no wczoraj koło 15 chajs na konto expa przelałem a dzisiaj patrze i nie ma no w co oni se lecą ? cały weekend bez pokera mam żyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ps.jest szansa że jutro rano doleci czy w soboto to nie ma takiej opcji?pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
expekt to szit!!!!!!!!!!!!
dzis nie daja "podwójnej szansy" podpórek na mecze NHL !!!!!!
co za sciemaaaaaaaaaaaa
a było tak pięknie otwieram expekt dzis i patrze na kursy sobotnie a tu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> liga słowacka koszykówka polska i turecka rozbudowują swoją oferte to BARDZO DOBRZE hmmmm jednak czasami zawodzą expekt stara się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> byc bardzo konkurencyjny ofertowo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Shit no wczoraj koło 15 chajs na konto expa przelałem a dzisiaj patrze i nie ma no w co oni se lecą ? cały weekend bez pokera mam żyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ps.jest szansa że jutro rano doleci czy w soboto to nie ma takiej opcji?pozdro Ostatnio mi zaksięgowali w sobote rano, wiec szansa jest, sam na nią licze bo mi też nie zaksięgowali dziś. A co do oferty, też jestem miło zaskoczony, nie grałem u nich z 4 miechy, teraz patrze i oczom nie wierze, polski kosz w expie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Tak jak wyżej pisałem, zaksięgowali mi w sobote rano.
|
|
|
Link skopiowany do schowka