Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
#376595 08/10/2005 11:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Cześć Kido

Promocja jest ze jak załozysz konto i wpłacisz 100 to drugą 100 dopisze ci buk jako bonus.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
PS Jak bedziesz chciał skorzystac to pisz na priv pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dzięki. A czy w expekcie bywają nieraz jakieś lepsze promocje dla nowych użytkowników. Np wpłacam 400 i dostaję 200? Mam konta u innych buków więc nie spieszy mi sie do założenia konta w expekcie - wolałbym poczekać na jakąś bardzo fajną promocję.

Bonus: Unibet
#376596 08/10/2005 14:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
co jest z tym live? caly czas niedostepny a juz leci szkocja-bialorus ktory mial byc na live

#376597 08/10/2005 20:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
expekt to szit!!!!!!!!!!!!

dzis nie daja "podwójnej szansy" podpórek na mecze NHL !!!!!!

co za sciemaaaaaaaaaaaa

a było tak pięknie

#376598 09/10/2005 02:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10
Quote
expekt to szit!!!!!!!!!!!!

dzis nie daja "podwójnej szansy" podpórek na mecze NHL !!!!!!

co za sciemaaaaaaaaaaaa

a było tak pięknie

Na over/under 5,5 tez nie mozna bylo dzis grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Jestem u Expekta dopiero od paru dni - czy jest tak zawsze?

#376599 09/10/2005 09:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
niedawno w expekci pojawiły sie podwójne szanse na hokej czeski niemiecki rosyjski. niestety nie ma jeszcze we wszystkich ligach hokejowych powyżej/poniżej.

NHL od pierwszej kolejki miało podwójną szanse i powyżej/poniżej. Niestety ten bukmacher strasznie ostatnio modyfikuje oferte niestety na gorsze tak jak wczoraj zniknęło wszystko w NHL

expekt zaczyna być z lekka drażniący <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#376600 09/10/2005 15:54
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Expekt popełnił błąd w meczu hokejowym Vienna Capitals Graz 99ers wystawili linie under/over na 2,5 . Jak zagram za całochę to nie anulują mi zakładu ?
Już nie wspominam o tym że mecz zaczyna się o 18 a nie o 18.25 ...

#376601 09/10/2005 19:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
Pewnie już było wcześniej ale nie chce mi się wertować.Mam pytanko. W jaki sposób Expekt rozlicza mecze które się nie odbyły( nie wiadomo z jakich względów)??
Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP.

#376602 10/10/2005 15:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Wiecie kiedy bedzie dzialal livebetting?

#376603 12/10/2005 08:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
noz to z tym live to juz wkurwiajace jest, dzis kolejnew mecze, w tym anglia-polska a to dalej nie dziala!

#376604 12/10/2005 09:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
szydera, no przecież ile można:(
Też, nie możecie się zalogować?

#376605 12/10/2005 10:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
To co, logujecie się normalnie czy też macie problemy?

#376606 12/10/2005 15:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
Quote
k...a mnie rozjebali.otoz zamiast za 2 zł wysłac kupon wysłało mi sie za 20zł(zapomniałem wstawic kropki).gdy juz wysałem kupon zorientowałem sie ze sie pomyliłem.wysłałem im maila o anulowanie kuponu-z wyjasnieniem.nic nie odpisywali mimo kolejnego do nich maila.po czym jak juz mi jeden mecz wjebał na 800zł-to odpisali ze nie mogli tego zrobic.zaloze sie ze jakby kupon wszedl to by go anulowali
Nie sądze że by Ci anulowali.
Dzisiaj wysłałem prośbę o anulowanie i odeslali:

Serdecznie Witamy,
Zatwierdzonego przez gracza oraz zarejestrowanego przez system kuponu nie mozna zmienic ani tez anulowac.

#376607 12/10/2005 20:45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
Pamiętacie tą dzisiejszą promocję w Expekcie ?, bo ja nie dokładnie a poprawnie wytypowałem wynik Anglia - Polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376608 12/10/2005 20:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Ja expekt zawsze mile wspominam , pieniazki na koncie w expie sa po jkednym dniu i tak samo jak wyplacam po jednym dniu w banku. Firma naprawde niezla , a osatnio niezle poszerzyli oferte patrzac na expekt dzis a rok temu widze duza poprawe.To tyle z mojej strony.

#376609 12/10/2005 23:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ma pytanie
Wyplacal ktos z Expa na Neteller? Mianowicie nie wiem co mam wstukac w rubryke: Numer konta bankowego:(opcjonalny)

Podaje 26cyfrowy numer konta bankowego i nic, co mam tam wpisac???

Podaj Konto - rozumiem ze to jest ID Loginu netellera?

#376610 13/10/2005 19:28
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Przy wpłacie na konto Expektu w Kredyt Banku, jest jakaś prowizja ?

#376611 14/10/2005 18:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Shit no wczoraj koło 15 chajs na konto expa przelałem a dzisiaj patrze i nie ma no w co oni se lecą ? cały weekend bez pokera mam żyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ps.jest szansa że jutro rano doleci czy w soboto to nie ma takiej opcji?pozdro

#376612 14/10/2005 18:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Quote
expekt to szit!!!!!!!!!!!!

dzis nie daja "podwójnej szansy" podpórek na mecze NHL !!!!!!

co za sciemaaaaaaaaaaaa

a było tak pięknie

otwieram expekt dzis i patrze na kursy sobotnie a tu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

liga słowacka
koszykówka polska i turecka

rozbudowują swoją oferte to BARDZO DOBRZE

hmmmm jednak czasami zawodzą

expekt stara się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> byc bardzo konkurencyjny ofertowo

#376613 14/10/2005 20:04
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Quote
Shit no wczoraj koło 15 chajs na konto expa przelałem a dzisiaj patrze i nie ma no w co oni se lecą ? cały weekend bez pokera mam żyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ps.jest szansa że jutro rano doleci czy w soboto to nie ma takiej opcji?pozdro

Ostatnio mi zaksięgowali w sobote rano, wiec szansa jest, sam na nią licze bo mi też nie zaksięgowali dziś.

A co do oferty, też jestem miło zaskoczony, nie grałem u nich z 4 miechy, teraz patrze i oczom nie wierze, polski kosz w expie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#376614 15/10/2005 08:05
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Tak jak wyżej pisałem, zaksięgowali mi w sobote rano.

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1