"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 19 1 2 17 18 19
#376615 15/10/2005 08:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Dziala WAM exp bo u mnie padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#376616 15/10/2005 08:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
Quote
Dziala WAM exp bo u mnie padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

u mnie dziala poprawnie.

#376617 15/10/2005 13:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 56
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 56
rano dzialal teraz albo wariuje albo niedzial
Czy oni sobie w huja leca?
ludzie graja o pieniadze i to spore a tu dasz zatwierdz kupon i sie strona niechce odswiezac.
Czy wogole ktos to nadzoruje przeciez to skandal aby powazna firma bukmacherska tak dzialala.
Dziwie sie ze ludzie chxca tam jeszce grac.
Dzisiaj wyplacam pieniadze o ile mi strona na to pozwoli.

#376618 15/10/2005 14:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
teraz mi się udało puścić kupon...

ale rzeczewiście słabo to wygląda...
rozliczają jeszcze mecz tenisa Andreeva z wczoraj...

wkońcu LIVE coś ruszył

#376619 15/10/2005 21:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Przeniesiony post introdera:

[i]Kazdy znas ma chyba jakies pojecie o internecie, technologi internetowej i sprzecie komputerowym.
Dlatego dziwi mnie awaryjnosc expekta. Dzis moze ze dwa razy dzialal dobrze teraz np wyswietla sie strona ale niepozwala mi sie zalogowac wyrzuca mnie.
I choc był moim faworytem ze wzgledu na niska kwoty wyplaty, niskie stawki, wysokie naprawde wysokie kursy no i walute PLN to stwierdzam a juz 3 dzien jestem uzytkownikiem ich konta , ze nie da sie grac poprostu.

Dzisiaj np przegralem kase a moglem wygrac sporo. Pewnie pytacie co ma serwis do tego. A to, ze mialem zamiar postawic dwa kupony a postawilem tylko jeden. No i oczywiscie ten postawiony mi nie wszedl a gdyby strona dziala i pozwolila mi postawic 2 to bym co nieco wygral i byl na plusie. Zatem expekt mi cos smierdzi moze bankrutuje i odwala takie maniany bo duzo pewniakow dzis bylo i duza kasiorka do wyplaty sie szykowala.

Chcialem zagrac w betandwin ale minimalna kwota jaka mozna wyplacic oraz minimalna stawka niestety jest nie w moim zasiegu.

Macie jakies pomysly co w zwiazku z expektem.
Bo zapewne wielu ludzi juz do nich na ten temat pisalo
Gdyby wzbogacili swoja oferte szczegolnia ta live i nieodwalali ze swoja strona mogli by stac sie nawet bukiem nr jeden.

Chcialbym zatem wplacic pieniadze do jakiegos alternatywnego buka, ktory musialby spelniac nastepujace warunki.

waluta PLN
min stawka 1zl
min wyplata < 20zl
wysokie kursy takie jak expekt.
i sprawna strona bo na expekcie nie da sie grac.

Strona 19 z 19 1 2 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1