|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Chodzi mi o jakieś 2 mecze kursem 1.4 - 1.5 więcej nie trzeba ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
zari jak bedziesz mial czas to wyslij mi na pw jutro co bedziesz gral z tenisa nikomu nie wysylam typow na pw, wybacz. taki przesad. jak cos jest moim zdaniem wartego gry, to podaje to w dziale PP Nalbadian z Kubotem - 1 1.48 Coś widzisz na jutro z tenisa >>?? Poza Kubotem nic mi nie wpada w oko... jeszcze nie patrzylem na oferte na jutrzejszy dzien. kubota nie gram, czy to na Niego czy przeciwko. kiedys jak gralem Jego mecze, zawsze bylo na odwrot...wiec no bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Na Nalbadiana chciałem zagrać . Polaka na szybkiej nawierzchni oglądałem z djoovicem w australii - kaszany po obu stronach. Nalbadian solidny gracz , zdziwiłbym się gdybyPolak wygrał . To jest Nalbadian a nie jakiś wypierdek , faktycznie ma już swój wiek ale w tenisa nadal potrafi grać. Brak mi jeszcze dwóch meczy . Ja lubie sobie pomieszać z tenisa piłka, kosz siatka ...Szukam czegoś na podbicie ... Dzisiaj mi wszedł skromny dubelek : Awans Ruchu Chorzów 1.75 Dulgerhu 1.62
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
A co myślisz o Berrerze z Lacko - na Berrera 1.65... Nic nie mogę takiego ciekawego złapać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Na Nalbadiana chciałem zagrać . Polaka na szybkiej nawierzchni oglądałem z djoovicem w australii - kaszany po obu stronach. Nalbadian solidny gracz , zdziwiłbym się gdybyPolak wygrał . To jest Nalbadian a nie jakiś wypierdek , faktycznie ma już swój wiek ale w tenisa nadal potrafi grać. Brak mi jeszcze dwóch meczy . Ja lubie sobie pomieszać z tenisa piłka, kosz siatka ...Szukam czegoś na podbicie ... Dzisiaj mi wszedł skromny dubelek : Awans Ruchu Chorzów 1.75 Dulgerhu 1.62 jak lubisz mieszac to Inter z handi -1 po 1.80 dobry typ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
A co myślisz o Berrerze z Lacko - na Berrera 1.65... Nic nie mogę takiego ciekawego złapać... obydwoje dosc dobry imocny serwis overa bym tu szukal 23,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Na handi nie obstawiam - taką mam zasadę... Wolę awans np. Totenhamu jutro ... Nie ma nic na jutro a dzisiejsze mecze z kwalifikacji Męzczyzn zwycięzcy ich i kobiety z dzisiejszej rundygrają także jutro ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Na handi nie obstawiam - taką mam zasadę... Wolę awans np. Totenhamu jutro ... Nie ma nic na jutro a dzisiejsze mecze z kwalifikacji Męzczyzn zwycięzcy ich i kobiety z dzisiejszej rundygrają także jutro ?? z kwali chyba jutro graja, a z rundy 1 chyba jeden dzien wolny tak mi sie wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
w meczu Safarova-Kanepi brak serwisu totalny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Kanapi dwa ostatnie swoje podanie do zera przedrywa  eh... ide spac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Safarova ładnie zalpana był po 3 ale Esttudiantes no goals in first half i -500 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Safarova ładnie zalpana był po 3 ale Esttudiantes no goals in first half i -500  mysle nad underem 0.5
|
|
|
Link skopiowany do schowka