|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Działalność Lecha Kaczyńskiego ocenia dobrze 31 proc. badanych, a 58 proc. krytycznie - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Prezydent poprawił swoje notowania w stosunku do poprzedniego badania.Pisałem juz dawno i podtrzymuję - Kartofel easy  Michał tak jak pisałem , ja stawiam na WSI jakis symboliczny zakładzik między nami , który obalimy w pażdzierniku w Barcelonie , myśle ze jest wskazany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
w tym temacie zasadniczo nikt nie zmienił zdania od wielu lat, bywają wyjątki, podobnie w elektoracie, jest lewactwo, kiedyś za UD, Kwaśniewskim, dziś za Tuskiem, jest elektorat patriotyczny dawniej za Olszewskim , dziś za PiSem, są też błąkający się UPRowcy ja, jerome, Conrad, nigdy nie zmienimy swojego zdania, jesteśmy "zaślepieni" swoimi poglądami,taka jest prawda i to dotyczy dobrych 2/3 głosującego elektoratu, decyduje pozostałe 1/3, ci ludzie zdecydowali o zwycięstwie Lecha Kaczyńskiego w 2005 i to było największe zwycięstwo Polski nielewackiej, Polski patriotycznej od 1990 roku, ten elektorat wbrew TVNowi, wbrew totalnej propagandzie mediów nadal istnieje, tych ludzi trzeba obudzić, pokazać gdzie jest prawda, że Tusk, PO, SLD to zdrajcy, kłamcy, oszuści, złodzieje, że lewacy to odszczepieńcy, że dobro Polski lezy gdzie indziej  i przekonać ich do pójścia na wybory, w 2005 Polska wygrała, dlaczego ma nie wygrać w 2010?  typowe zycie przeszłością, przegraną przeszłoscią, gdzie na porzadku dziennym były igrzyska kto komu najbardziej dokopie...zreszta teraz też tak jest. Gdyby zrobili to co powinni nikt dzisiaj w ogóle nie zastanawiał sie na kogo oddac głos...a uczestnictwo, bądz nie w wyborach byłoby sprawa marginalną. Nie wiadomo jak i kto wygra, ale meczace jest to, ze żyjemy ichonych popierdo...nym życiem, bo "ONI" to święte krowy, a my pozwalamy im istniec jakby już nikt inny nie istniał... karmimy trola
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
w tym temacie zasadniczo nikt nie zmienił zdania od wielu lat, bywają wyjątki, podobnie w elektoracie, jest lewactwo, kiedyś za UD, Kwaśniewskim, dziś za Tuskiem, jest elektorat patriotyczny dawniej za Olszewskim , dziś za PiSem, są też błąkający się UPRowcy ja, jerome, Conrad, nigdy nie zmienimy swojego zdania, jesteśmy "zaślepieni" swoimi poglądami,taka jest prawda i to dotyczy dobrych 2/3 głosującego elektoratu, decyduje pozostałe 1/3, ci ludzie zdecydowali o zwycięstwie Lecha Kaczyńskiego w 2005 i to było największe zwycięstwo Polski nielewackiej, Polski patriotycznej od 1990 roku, ten elektorat wbrew TVNowi, wbrew totalnej propagandzie mediów nadal istnieje, tych ludzi trzeba obudzić, pokazać gdzie jest prawda, że Tusk, PO, SLD to zdrajcy, kłamcy, oszuści, złodzieje, że lewacy to odszczepieńcy, że dobro Polski lezy gdzie indziej  i przekonać ich do pójścia na wybory, w 2005 Polska wygrała, dlaczego ma nie wygrać w 2010?  typowe zycie przeszłością, przegraną przeszłoscią, gdzie na porzadku dziennym były igrzyska kto komu najbardziej dokopie...zreszta teraz też tak jest. Gdyby zrobili to co powinni nikt dzisiaj w ogóle nie zastanawiał sie na kogo oddac głos...a uczestnictwo, bądz nie w wyborach byłoby sprawa marginalną. Nie wiadomo jak i kto wygra, ale meczace jest to, ze żyjemy ichonych popierdo...nym życiem, bo "ONI" to święte krowy, a my pozwalamy im istniec jakby już nikt inny nie istniał... karmimy trola Ty nie karmisz i ja nie karmię i może trochę tu piszących też , ale to nic nie zmieni , bo to lud go karmi , a potem jest przez niego jest golony i my też , też ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
ja, jerome, Conrad, nigdy nie zmienimy swojego zdania, jesteśmy "zaślepieni" swoimi poglądami czemu ja? powiedziałem, że do wyborów nie pójdę, nie interesuje już mnie wybór mniejszego zła. Jeżeli Kluska wystartuje to oddam na niego głos. Powiedziałem jedynie że pójdę na wybory samorządowe, gdzie mniejszą wartość ma opcja polityczna, a ważniejszy jest człowiek, tu jakiś wpływ jest. I zdziwię cię, bo idę głosować przeciw urzędującemu nieudacznikowi z PO, chociaż jest lepszy niż parszywiec poprzednik z SLD 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
w tym temacie zasadniczo nikt nie zmienił zdania od wielu lat, bywają wyjątki, podobnie w elektoracie, jest lewactwo, kiedyś za UD, Kwaśniewskim, dziś za Tuskiem, jest elektorat patriotyczny dawniej za Olszewskim , dziś za PiSem, są też błąkający się UPRowcy ja, jerome, Conrad, nigdy nie zmienimy swojego zdania, jesteśmy "zaślepieni" swoimi poglądami,taka jest prawda i to dotyczy dobrych 2/3 głosującego elektoratu, decyduje pozostałe 1/3, ci ludzie zdecydowali o zwycięstwie Lecha Kaczyńskiego w 2005 i to było największe zwycięstwo Polski nielewackiej, Polski patriotycznej od 1990 roku, ten elektorat wbrew TVNowi, wbrew totalnej propagandzie mediów nadal istnieje, tych ludzi trzeba obudzić, pokazać gdzie jest prawda, że Tusk, PO, SLD to zdrajcy, kłamcy, oszuści, złodzieje, że lewacy to odszczepieńcy, że dobro Polski lezy gdzie indziej  i przekonać ich do pójścia na wybory, w 2005 Polska wygrała, dlaczego ma nie wygrać w 2010?  typowe zycie przeszłością, przegraną przeszłoscią, gdzie na porzadku dziennym były igrzyska kto komu najbardziej dokopie...zreszta teraz też tak jest. Gdyby zrobili to co powinni nikt dzisiaj w ogóle nie zastanawiał sie na kogo oddac głos...a uczestnictwo, bądz nie w wyborach byłoby sprawa marginalną. Nie wiadomo jak i kto wygra, ale meczace jest to, ze żyjemy ichonych popierdo...nym życiem, bo "ONI" to święte krowy, a my pozwalamy im istniec jakby już nikt inny nie istniał... karmimy trola Ty nie karmisz i ja nie karmię i może trochę tu piszących też , ale to nic nie zmieni , bo to lud go karmi , a potem jest przez niego jest golony i my też , też ?  ludzie, a przynajmniej większość, idą jak barany...bo w grupie raźniej  Masa nie myśli...w pewien sposób wyzbywa się odpowiedzialności...dopiro gorzkie rozczarowania dają do myślenia i dobrze jest wtedy jeśli trafia na kogoś kto nie narzeka, lecz wyjaśnia w sposób sensowny dlaczego tak a nie inaczej...za brak wiedzy, niestety się placi... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Michał tak jak pisałem , ja stawiam na WSI jakis symboliczny zakładzik między nami , który obalimy w pażdzierniku w Barcelonie , myśle ze jest wskazany  OK, ja stawiam na Kartofla, a Ty ?  Musisz podać nazwisko kandydata, bo WSI to handycap, tak jakbym ja stawiał na diaspore nowojorska  Przedmiot zakładu : przegrywajacy funduje zwyciezcy bilecik na Camp Nou 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
OK, ja stawiam na Kartofla, a Ty ? smile
Musisz podać nazwisko kandydata, bo WSI to handycap, tak jakbym ja stawiał na diaspore nowojorska laugh  Wszyscy szydza z Kartofla ,ze maly, zakopleksiony cwok  ale on wie kiedy swiece zapalic hanukowa,z kim w koszerne gierki przyciac  To typ podobny do Haryzmatycznego Wladka wszyscy z niego szydza a on gra swoja role, trzepie kasiore i ma wszystkich w d... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Komorowski w pierwszej rundzie, chociaż może lepiej aby doszło do drugiej by znokautował on przeciwnika.  Z tego co widzę to będzie startował przeciwko żydokomuchowi, człowiekowi WSI, Szmajapajacowi, oraz kilku nieistotnym pionkom/świrom. Oby tylko kurs na Bronka był dobry, choć raczej nie ma na co liczyć patrząc na grono konkurentów... to tak jak by w ringu był Holyfield, Małysz, Amman i Dalaj Lama... długo bym się nie zastanawiał na kogo postawić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Komorowski w pierwszej rundzie, chociaż może lepiej aby doszło do drugiej by znokautował on przeciwnika. smile Z tego co widzę to będzie startował przeciwko żydokomuchowi, człowiekowi WSI, Szmajapajacowi, oraz kilku nieistotnym pionkom/świrom. Czyli szykuje się walka wewnętrzna. Buc nadęty i TW Must są bez szans, chyba nie ma wątpliwości że w finale spotkają się Komorowski z Kaczyńskim i nokautu na pewno nie będzie. Ktoś wygra minimalnie na punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Buc nadęty i TW Must są bez szans, chyba nie ma wątpliwości że w finale spotkają się Komorowski z Kaczyńskim i nokautu na pewno nie będzie. Ktoś wygra minimalnie na punkty. Dokladnie tak bedzie i wygra Kartofel z przewaga 1,5-2,5 punktu procentowego. Zauwazmy kto z niego zlewa - ludzie lepiej wyksztalceni, majacy wyzszy status i ludzie mlodzi. Pozostali sie z nim moga identyfikowac, taki nieudaczny, zwyczajny, zakompleksiony i...z niczym bardzo zlym sie nie kojarzy. Tych drugich wyborcow jest wiecej - Lech Kaczynski prezydentem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7703149,Rachunek_za_swinska_grype.html
Jak to dobrze, ze PISda nie byla u wladzy, bo pewnie zamowilaby 40 milionow szczepionek.
Swoja droga to czy dozyjemy czasow, gdy odpowiedzialni za takie przekrety urzedasy beda pokrywac skutki swoich decyzji z wlasnej kabzy ? Watpie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
w tym temacie zasadniczo nikt nie zmienił zdania od wielu lat, bywają wyjątki, podobnie w elektoracie, jest lewactwo, kiedyś za UD, Kwaśniewskim, dziś za Tuskiem, jest elektorat patriotyczny dawniej za Olszewskim , dziś za PiSem, są też błąkający się UPRowcy ja, jerome, Conrad, nigdy nie zmienimy swojego zdania, jesteśmy "zaślepieni" swoimi poglądami,taka jest prawda i to dotyczy dobrych 2/3 głosującego elektoratu, decyduje pozostałe 1/3, ci ludzie zdecydowali o zwycięstwie Lecha Kaczyńskiego w 2005 i to było największe zwycięstwo Polski nielewackiej, Polski patriotycznej od 1990 roku, ten elektorat wbrew TVNowi, wbrew totalnej propagandzie mediów nadal istnieje, tych ludzi trzeba obudzić, pokazać gdzie jest prawda, że Tusk, PO, SLD to zdrajcy, kłamcy, oszuści, złodzieje, że lewacy to odszczepieńcy, że dobro Polski lezy gdzie indziej  i przekonać ich do pójścia na wybory, w 2005 Polska wygrała, dlaczego ma nie wygrać w 2010?  ale urwał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7703149,Rachunek_za_swinska_grype.html
Jak to dobrze, ze PISda nie byla u wladzy, bo pewnie zamowilaby 40 milionow szczepionek. Z tymi szczepionkami to PiSdy ośmieszały się kompletnie. Jakieś konferencje prasowe jak to sami się zaszczepią, itd.  Ciekawe ilu z nich tak naprawdę to zrobiło?  Do tego chcieli maksymalnie zadłużać Polskę u lichwy, tak więc dać głupim PiSdeczkom władzę i zrobiliby z nas drugą Grecję...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Buc nadęty i TW Must są bez szans, chyba nie ma wątpliwości że w finale spotkają się Komorowski z Kaczyńskim i nokautu na pewno nie będzie. Ktoś wygra minimalnie na punkty. Trzeba być debilem by w takim zestawieniu oddać głoś na Kalksteina, chyba że ktoś samemu nosi myckę i uważa Izrael za swoją pierwszą ojczyznę... a Polskę co najwyżej za drugą...  Jak nasz Nirtz.  Zresztą sam napisałeś, że buc nadęty nie ma szans. W pełni się zgadzam. Sąd Okręgowy w Warszawie zajmie się sprawą "kurdupla" [ wiadomosci.gazeta.pl]  Buc nadęty nie może się "odfrustrować" po tym jak ktoś go nazwał... kurduplem. Koniecznie chce sprawy sądowej! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Conrad, a co powiesz o wpychaniu Polski na siłę do strefy Euro w kontekście Grecji? :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dla nas bycie w Euro jest kluczowe, tym bardziej że nasza gospodarka i nasz handel (w tym przeważająca część naszego eksportu) są mocno związane z Niemcami. Te ciągłe wahania, raz PLN mocny, raz słaby, i tak w kółko (pewnie lichwiarze tak non-stop nas walą) przeszkadzają nam. Do tego lichwa chce mieć udział %%% w każdej operacji. EUR-EUR... lichwa mało zarabia... a jak jest PLN-EUR czy EUR-PLN to lichwiarze piją szampana bo na WSZYSTKIM zarabiają, na każdej nawet najmniejszej transakcji. W Anglii to oni finansowali kampanie "anty-Euro" bo to oni jako jedyny na tym mogą stracić (wraz z mafią kantorową), u nas z pewnością będzie podobnie. Grecja to pikuś, Niemcy wystawią im gwarancje kredytowe i będzie tylko ściema że Grecja sama z tego wychodzi. Najważniejsze w finansach jest jedno... trzymać się z Niemcami. Lepszego partnera w kwestiach walutowych to nie ma na tym świecie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Sam pomysł wspólnej waluty jest poroniony i zabija ducha wolnego rynku. Jaka jest wiarygodność pieniądza, który jednocześnie ma odzwierciedlać stan tak różnych gospodarek jak niemiecka i grecka? Teraz za błędy Grecji płacą i będą płacić wszyscy w strefie Euro i taka sytuacja będzie się powtarzać. Za kilkanaście lat po Euro pozostaną tylko wspomnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wspólna waluta właśnie umożliwia i ułatwia handel wewnętrzny w Unii, a wiarygodność Euro jest bardzo dobra. Problemem nigdy nie było Euro tylko... Grecja... żyjąca sobie na kredyt kosztem innych. Wpuścili dzikusów do Unii i strefy Euro to teraz będą za nich płacić. A że Niemców stać na to to... niech płaca.  Równie dobrze USA mogłoby mieć osobne waluty w każdym stanie. Przecież co ma gospodarka Kalifornii do Idaho?  Czy Dolar zabija ducha wolnego rynku między stanami? Czy każdy stan powinien więc wprowadzić swoją własną walutę? Jak myślisz wyglądałby handel i transakcje między stanami gdyby każdy miał swoją walutę? Wszystko byłoby wtedy lepiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Słowackie góry. koniec kropka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Conrad, Niemcy to poważny naród oni nigdy nie płacą za frajer dopoki euro jest w ich interesie dopoty jest ono niezgrazone , czy my z tego skorzystamy to juz insza sprawa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|