|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
na Betsson [ record.affiliatelounge.com] mozna obracac jednoczesnie stawiajac na czarne/czerwone? Bo udalo sie trafic z tych 10 spinow prawie 80 euro i teraz, zeby to obrocic za prawie 2000 euro musze zakrecic. Duzoooo. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
dlatego lepiej grac na spinach(najniższe stawki) na Betsafe [ record.affiliatelounge.com] jak przetransferuje się to co powyżej bonusu na zakłady to nie przyczepią się przy wypłacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
na Betsson [ record.affiliatelounge.com] mozna obracac jednoczesnie stawiajac na czarne/czerwone? Bo udalo sie trafic z tych 10 spinow prawie 80 euro i teraz, zeby to obrocic za prawie 2000 euro musze zakrecic. Duzoooo.  można, lecz matematyka nie będzie po Twojej stronie  stracisz na tym prawie wszystko co ugrałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Shanti -> 1. Pomysł z tym wyrabianiem 25xbonus na slotach na niskich stawkach fatalny. Po pierwsze zajmie to relatywnie sporo czasu, po drugie musiałbyś trafić jakąś serię z kosmosu, żeby wyjść ostro w górę. Jeżeli już na slotach, to właśnie agresywnie - na zasadzie, albo coś trafie konkretnego, albo ugram znacznie więcej. Jeżeli satysfakcjonuje Cię wygrana w granicach bonusa - obracaj na BlackJack'u! Matematycznie poprawnie powinieneś nie przegrać wiele więcej niż 10% bonusa. 2. nie, nie przyczepią się
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
na zasadzie, albo coś trafie konkretnego, albo ugram znacznie więcej To się spisałem ;D wiadomo co miałem na myśli mam nadzieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
na Betsson [ record.affiliatelounge.com] mozna obracac jednoczesnie stawiajac na czarne/czerwone? Bo udalo sie trafic z tych 10 spinow prawie 80 euro i teraz, zeby to obrocic za prawie 2000 euro musze zakrecic. Duzoooo.  można, lecz matematyka nie będzie po Twojej stronie  stracisz na tym prawie wszystko co ugrałeś  tam jest też 0 ani czarne ani czerwone więc wtopa możliwa co nie zmnienia faktu że nic to nie da.Dałem przed chwilą 10 euro na czarne i 10 na czerwone...trafiłem 32 obok 0  ...patrze w bonusach a tam ciągle 0% więc nic nie zaliczyło pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
wiem, ze grajac tylko stawiajac jednoczesnie czarne/czerwone nie obroce tego, ale aktualnie mam 235 euro i 1/4 obrotu za mna, wiec jeszcze troche pobawie sie na spinach a reszte obrocilbym wlasnie w ten sposob.
Jestes pewien, ze mozna w ten sposob obracac bez ponoszenia konsekwencji?
A i jeszcze jedno, czy obrot na ruletce liczy sie 100%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
w moim koncie jest podgląd i nie wlicza się ruleta do obrotu...na czym obkręciłeś tą 1/4?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
hmm, nie mam żadnego aktywnego bonusu, możliwe, iż system blokuje zliczanie obrotu przy obstawianiu czarne i czerwone jednocześnie? Sprawdź po jednym spinie za minimalną stawkę w jakich sytuacjach zlicza obrót, a w jakich nie i daj znać dokładnie. Na 100% przy bonusach od wpłaty zliczany był obrót i z ruleki i blackjacka. Nie podejrzewałbym Betsson [ record.affiliatelounge.com] o dostosowywanie warunków z osobna dla każdej z promocji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
No poprzednie bonusy też tak obkręcałem ale tym razem coś się nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
w moim koncie jest podgląd i nie wlicza się ruleta do obrotu...na czym obkręciłeś tą 1/4? Puscilem jeszcze kilka spinow na tej samej gierce, i wpadlo z free ponad 100 euro. Teraz skacze ze slota na slot czekajac az na ktorejs cos wpadnie extra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
w moim koncie jest podgląd i nie wlicza się ruleta do obrotu...na czym obkręciłeś tą 1/4? Puscilem jeszcze kilka spinow na tej samej gierce, i wpadlo z free ponad 100 euro. Teraz skacze ze slota na slot czekajac az na ktorejs cos wpadnie extra  dobra taktyka, też ją stosuję... życzę jakiegoś jackpota 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Jackpot  marzenie Nie licząc tych z cyklu "mini" i "minor" to nie trafiłem żadnego (zaskoczenie niebywałe  )  a gram naprawdę sporo i długo Naziemnie nie lepiej - 6 quickhitów w sieciówce CasinosPoland na maszynie BallyTech - WildRed, co dało jackpota niewiele ponad 800zł przy stawce 15zł to nie jest szczyt marzeń  Przy 9-iu trafionych to rozumiem  (zresztą na tej maszynie praktycznie zawsze będziesz w dupe, jeżeli nie trafisz jackpota właśnie, połowa z puli wygranych idzie w wygrane progresywne, stąd nie polecam gdy ktoś chce się zabawić dłużej, lub nie grać za maxbet) Jak dla mnie nie ma lepszej gry jackpotowej niż MajorMillions z Microgaming - 5reel  Układy wpadają bardzo konkretne i naprawde idzie bez trafiania go wyjść na nim do przodu  ,do tego kuszący jackpot do wzięcia, który kilka lat temu był obok MillionareGenie z Cassavy( 888 [ 888casino.com]) największym w necie Obecnie zauważyłem, że grać można w Unibet [ adserving.unibet.com] poprzez sekcję gier nawet za 3PLN na spin (z tym, że wtedy jackpot jest wypłacany w złotówkach w takiej samej ilości monet jak w innych kasynach sieci jest w USD bądź EUR. 3USD na spin gdy chce się pobawić dłuższą chwilę może okazać się troche zbyt kosztowne  A wy macie jakieś swoje ulubione automaty do których chętniej zasiadacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
moje ulubione to te, na które dają free spiny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
Ja lubię Cashapillar, ostanio w Maria Casino [ adserving.unibet.com] dało 4 pełne linie wildów...no szkoda że stawka 1€ A poza tym lubię grać na Tom Raider, kiedy uzbieram 4 książki to podwyższam stawke:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Ten ale live, kumpel trafil na nim jakiegos jackpota ale nie pamietam dokladnie ile. [Linked Image] [ img408.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
z sieci netent najbardziej lubie Pacific Attack, w Rival najchetniej gram na Gobblers Gold i Hole Won
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
A wy macie jakieś swoje ulubione automaty do których chętniej zasiadacie? przez dobre 3 miesiace probowalem ustrzelic jackpota na mega fortune w Unibet [ adserving.unibet.com]. 4 razy bylem niby blisko bo na ostatnim kreceniu w kole tuz przed albo tuz za polem z jackpotem sie zatrzymywalo  A z gier bez jackpotow to gram caly czas taki zestaw: Siec NetENT: blood suckers, excalibur Micro: avalon i sporadycznie: the rat pack, loaded, deck the halls Playtech: Gladiator, Queens of pyramids i jeszcze pare innych ale sporadycznie. Reszte sieci omijam szerokim lukiem bo mnie wku.wiaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
0,75 e ugralem ze spinnow.... i i na hot city obrot zrobilem 9 e poszlo na konto normalne .... na weekend zrobie jakis kuponik,,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Gladiator to syf  na Mansion [ record.iaffiliates.com] z 350f za 2,5f do 0 potem na niby z ciekawosci gralem bo zadnego bonusu nie mialem i z 1000 na 0 mimo bonusów juz lepszy xmen czesto freespiny niedługo tez bede polowal na fortune 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|