Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
na Betsson [record.affiliatelounge.com] mozna obracac jednoczesnie stawiajac na czarne/czerwone? Bo udalo sie trafic z tych 10 spinow prawie 80 euro i teraz, zeby to obrocic za prawie 2000 euro musze zakrecic. Duzoooo. laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
dlatego lepiej grac na spinach(najniższe stawki)
na Betsafe [record.affiliatelounge.com] jak przetransferuje się to co powyżej bonusu na zakłady to nie przyczepią się przy wypłacie?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by kujas
na Betsson [record.affiliatelounge.com] mozna obracac jednoczesnie stawiajac na czarne/czerwone? Bo udalo sie trafic z tych 10 spinow prawie 80 euro i teraz, zeby to obrocic za prawie 2000 euro musze zakrecic. Duzoooo. laugh

można, lecz matematyka nie będzie po Twojej stronie wink stracisz na tym prawie wszystko co ugrałeś wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Shanti ->
1. Pomysł z tym wyrabianiem 25xbonus na slotach na niskich stawkach fatalny. Po pierwsze zajmie to relatywnie sporo czasu, po drugie musiałbyś trafić jakąś serię z kosmosu, żeby wyjść ostro w górę. Jeżeli już na slotach, to właśnie agresywnie - na zasadzie, albo coś trafie konkretnego, albo ugram znacznie więcej.
Jeżeli satysfakcjonuje Cię wygrana w granicach bonusa - obracaj na BlackJack'u!
Matematycznie poprawnie powinieneś nie przegrać wiele więcej niż 10% bonusa.
2. nie, nie przyczepią się

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by Virapl
na zasadzie, albo coś trafie konkretnego, albo ugram znacznie więcej
To się spisałem ;D wiadomo co miałem na myśli mam nadzieje wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by Virapl
Originally Posted by kujas
na Betsson [record.affiliatelounge.com] mozna obracac jednoczesnie stawiajac na czarne/czerwone? Bo udalo sie trafic z tych 10 spinow prawie 80 euro i teraz, zeby to obrocic za prawie 2000 euro musze zakrecic. Duzoooo. laugh

można, lecz matematyka nie będzie po Twojej stronie wink stracisz na tym prawie wszystko co ugrałeś wink

tam jest też 0 ani czarne ani czerwone więc wtopa możliwa co nie zmnienia faktu że nic to nie da.Dałem przed chwilą 10 euro na czarne i 10 na czerwone...trafiłem 32 obok 0 laugh ...patrze w bonusach a tam ciągle 0% więc nic nie zaliczyło pozdro wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
wiem, ze grajac tylko stawiajac jednoczesnie czarne/czerwone nie obroce tego, ale aktualnie mam 235 euro i 1/4 obrotu za mna, wiec jeszcze troche pobawie sie na spinach a reszte obrocilbym wlasnie w ten sposob.

Jestes pewien, ze mozna w ten sposob obracac bez ponoszenia konsekwencji?

A i jeszcze jedno, czy obrot na ruletce liczy sie 100%?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
w moim koncie jest podgląd i nie wlicza się ruleta do obrotu...na czym obkręciłeś tą 1/4?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
hmm, nie mam żadnego aktywnego bonusu, możliwe, iż system blokuje zliczanie obrotu przy obstawianiu czarne i czerwone jednocześnie?
Sprawdź po jednym spinie za minimalną stawkę w jakich sytuacjach zlicza obrót, a w jakich nie i daj znać dokładnie.
Na 100% przy bonusach od wpłaty zliczany był obrót i z ruleki i blackjacka. Nie podejrzewałbym Betsson [record.affiliatelounge.com] o dostosowywanie warunków z osobna dla każdej z promocji wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
No poprzednie bonusy też tak obkręcałem ale tym razem coś się nie da blush

Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
Originally Posted by Zulus
w moim koncie jest podgląd i nie wlicza się ruleta do obrotu...na czym obkręciłeś tą 1/4?
Puscilem jeszcze kilka spinow na tej samej gierce, i wpadlo z free ponad 100 euro. Teraz skacze ze slota na slot czekajac az na ktorejs cos wpadnie extra laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by kujas
Originally Posted by Zulus
w moim koncie jest podgląd i nie wlicza się ruleta do obrotu...na czym obkręciłeś tą 1/4?
Puscilem jeszcze kilka spinow na tej samej gierce, i wpadlo z free ponad 100 euro. Teraz skacze ze slota na slot czekajac az na ktorejs cos wpadnie extra laugh

dobra taktyka, też ją stosuję... życzę jakiegoś jackpota smile

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Jackpot smile marzenie wink
Nie licząc tych z cyklu "mini" i "minor" to nie trafiłem żadnego (zaskoczenie niebywałe laugh ) frown a gram naprawdę sporo i długo wink
Naziemnie nie lepiej - 6 quickhitów w sieciówce CasinosPoland na maszynie BallyTech - WildRed, co dało jackpota niewiele ponad 800zł przy stawce 15zł to nie jest szczyt marzeń laugh Przy 9-iu trafionych to rozumiem wink (zresztą na tej maszynie praktycznie zawsze będziesz w dupe, jeżeli nie trafisz jackpota właśnie, połowa z puli wygranych idzie w wygrane progresywne, stąd nie polecam gdy ktoś chce się zabawić dłużej, lub nie grać za maxbet)
Jak dla mnie nie ma lepszej gry jackpotowej niż MajorMillions z Microgaming - 5reel smile Układy wpadają bardzo konkretne i naprawde idzie bez trafiania go wyjść na nim do przodu wink ,do tego kuszący jackpot do wzięcia, który kilka lat temu był obok MillionareGenie z Cassavy(888 [888casino.com]) największym w necie wink
Obecnie zauważyłem, że grać można w Unibet [adserving.unibet.com] poprzez sekcję gier nawet za 3PLN na spin (z tym, że wtedy jackpot jest wypłacany w złotówkach w takiej samej ilości monet jak w innych kasynach sieci jest w USD bądź EUR. 3USD na spin gdy chce się pobawić dłuższą chwilę może okazać się troche zbyt kosztowne wink
A wy macie jakieś swoje ulubione automaty do których chętniej zasiadacie?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
moje ulubione to te, na które dają free spiny

Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
Ja lubię Cashapillar, ostanio w Maria Casino [adserving.unibet.com] dało 4 pełne linie wildów...no szkoda że stawka 1€

A poza tym lubię grać na Tom Raider, kiedy uzbieram 4 książki to podwyższam stawke:P

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Ten ale live, kumpel trafil na nim jakiegos jackpota ale nie pamietam dokladnie ile.
[Linked Image] [img408.imageshack.us]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
z sieci netent najbardziej lubie Pacific Attack, w Rival najchetniej gram na Gobblers Gold i Hole Won

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Virapl
A wy macie jakieś swoje ulubione automaty do których chętniej zasiadacie?


przez dobre 3 miesiace probowalem ustrzelic jackpota na mega fortune w Unibet [adserving.unibet.com]. 4 razy bylem niby blisko bo na ostatnim kreceniu w kole tuz przed albo tuz za polem z jackpotem sie zatrzymywalo smile

A z gier bez jackpotow to gram caly czas taki zestaw:

Siec NetENT: blood suckers, excalibur
Micro: avalon i sporadycznie: the rat pack, loaded, deck the halls
Playtech: Gladiator, Queens of pyramids i jeszcze pare innych ale sporadycznie.

Reszte sieci omijam szerokim lukiem bo mnie wku.wiaja.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
0,75 e ugralem ze spinnow.... i i na hot city obrot zrobilem 9 e poszlo na konto normalne .... na weekend zrobie jakis kuponik,,,,

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Gladiator to syf tongue na Mansion [record.iaffiliates.com] z 350f za 2,5f do 0
potem na niby z ciekawosci gralem bo zadnego bonusu nie mialem i z 1000 na 0 mimo bonusów
juz lepszy xmen czesto freespiny smile

niedługo tez bede polowal na fortune grin

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1