|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Bolek @3,75 nie zawiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181 |
Pere Riba wygra seta 1 @ 5.50  6/3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
fajnie  chcialbym zeby mi tez sie on udzielil 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Ktoś się orientuje kim jest Bartolome Salva-Vidal i dlaczego na Bryanów przeciwko temu no name i Nadalowi jest aż 1.22? Nadal chyba sam nie wygra?  moze dlatego ze Debel to najczesciej para starych dziadkow ktorzy nie posiadaja nawet 1/3 tego co singlisci ATP, zobacz sobie co zrobil Nadal z Lopezem w poprzednim turnieju ze "swietnymi" uznanymi markami debla  dla mnie wygrywaja Bryany ale to deble i nie zdziwi mnie gdy siglisci poradza sobie z nr.2 swiatowego debla
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
fajnie  chcialbym zeby mi tez sie on udzielil  spoko loko nie ma co rwać włosów do końca daleka droga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
no i jest pierwszy secik 0:6 i gut teraz zaczynamy gre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
tak jak mówiłem Riba wygrał ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
no i jest pierwszy secik 0:6 i gut teraz zaczynamy gre  no tak  rozgrzewke sobie zrobiły jeszcze  hehe oby tylko Andrea sie obudzila
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
no i jest pierwszy secik 0:6 i gut teraz zaczynamy gre  no tak  rozgrzewke sobie zrobiły jeszcze  hehe oby tylko Andrea sie obudzila no chyba, ze Andrea ma syndrom dnia poprzedniego (tak jak i ja dzisiaj)  to wtedy moze byc cienko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Ktoś się orientuje kim jest Bartolome Salva-Vidal i dlaczego na Bryanów przeciwko temu no name i Nadalowi jest aż 1.22? Nadal chyba sam nie wygra?  najlepszy przyjaciel Nadala, bardzo podobny styl gry. Sporo w przeszłości razem trenowali i grywali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Ktoś się orientuje kim jest Bartolome Salva-Vidal i dlaczego na Bryanów przeciwko temu no name i Nadalowi jest aż 1.22? Nadal chyba sam nie wygra?  moze dlatego ze Debel to najczesciej para starych dziadkow ktorzy nie posiadaja nawet 1/3 tego co singlisci ATP, zobacz sobie co zrobil Nadal z Lopezem w poprzednim turnieju ze "swietnymi" uznanymi markami debla  dla mnie wygrywaja Bryany ale to deble i nie zdziwi mnie gdy siglisci poradza sobie z nr.2 swiatowego debla Tylko, że Lopez to jednak w deblu coś tam pyka, więc w parze z Rafą nie wyglądają najgorzej. Ale ten Salva-Vidal? Nie znam człowieka, nie grał nigdzie przez ostatnie 2 lata...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ktoś się orientuje kim jest Bartolome Salva-Vidal i dlaczego na Bryanów przeciwko temu no name i Nadalowi jest aż 1.22? Nadal chyba sam nie wygra?  to jest przyjaciel Nadala z dziecinstwa, znaja sie od malego i czesto razem grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
no pograne :] andrea odpuszcza dzisiaj raczej juz :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Petzschner 6:4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
no pograne :] andrea odpuszcza dzisiaj raczej juz :/ mercik nie rwij włosów  będzie Pan zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ale Andrea dzisiaj wymiata widze  a wszedzie spadki na nia byly
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 181 |
Pere Riba wygra seta 2 @ 5.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
A jak ja bym był kumplem Nadala, ale nie grał w tenisa od 2 lat to buki też by wystawiły 1.22 na Bryanów?  Nie no bez żartów, chyba bracia nie odpadną drugi raz z rzędu w pierwszej rundzie? Brakuje mi 1.20 do ako, szukam czegoś bezstresowego  Włodar, mój guru na pewno coś mi poleci? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
Ktoś się orientuje kim jest Bartolome Salva-Vidal i dlaczego na Bryanów przeciwko temu no name i Nadalowi jest aż 1.22? Nadal chyba sam nie wygra?  to jest przyjaciel Nadala z dziecinstwa, znaja sie od malego i czesto razem grali no dobra ale brayanowie graja ze soba od kolyski 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|