Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 36 1 2 3 4 5 6 7 35 36
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Właśnie przeczytałem, że facet wygrał milion w milionerach, a pytanie za pół miliona za prawdę trudne, w jakiej sytuacji tenisista prosi challenge smirk ogólnie czytam pytania i sporo banałów.

A co do tenisa to set Very i przeciw Karolince, wreszcie konkretna zawodniczka i będzie z Jankovic, kolejne value smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Witam, mam pytanie- moge przelac kase z mojego konta w bzwbk na konto kolegi w bet365? Nie robia zadnych problemów?

M@rcin #3778281 29/03/2010 23:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
panowie jak ignatik?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
ale lipa z pogoda dzisiaj widze w Miami pada

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by młody gniewny
Właśnie przeczytałem, że facet wygrał milion w milionerach, a pytanie za pół miliona za prawdę trudne, w jakiej sytuacji tenisista prosi challenge smirk ogólnie czytam pytania i sporo banałów.

A co do tenisa to set Very i przeciw Karolince, wreszcie konkretna zawodniczka i będzie z Jankovic, kolejne value smile
Koles ze Szczecina wygral, pytania banalne, na koniec udawal, ze nie zna pytania za milion ale jednak zaryzykował grin

M@rcin #3778285 29/03/2010 23:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
dzięki młody piwo Zagram oczywiscie Pavluczenkovą przeciwko chorej Carolinie smile Ale Henin moze to zgarnąć łatwo 2-0 smile

Dobra śmigam pograć smile papa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Pytania zawsze są banalne jak się zna odpowiedź wink


Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by młody gniewny
Właśnie przeczytałem, że facet wygrał milion w milionerach, a pytanie za pół miliona za prawdę trudne, w jakiej sytuacji tenisista prosi challenge smirk ogólnie czytam pytania i sporo banałów.

A co do tenisa to set Very i przeciw Karolince, wreszcie konkretna zawodniczka i będzie z Jankovic, kolejne value smile

z tą Pavlyuczenkovą lepiej uważaj jakbys ogladal spotkanie jej z Paszek nie nazwałbyś jej konkretna zawodniczka smile Wozniacki moze i oslabiona ale poniżej pewnego poziomu nie zejdzie a Rosjanka kompletnie nieprzewidywalna

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Cendruś
ale lipa z pogoda dzisiaj widze w Miami pada


http://www.seemiamilive.com/webcam2.htm

powinni poleciec

anfa_ #3778293 29/03/2010 23:15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
a Gonza nikt dzis nie rusza? przeciez on takich tłuczkow nosem wciaga.

anfa_ #3778294 29/03/2010 23:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Gonzo późno w nocy, jest czas na zagranie na niego smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Piostar
Gonzo późno w nocy, jest czas na zagranie na niego smile

uff myslalem, ze sie nie obraziles bo nie wysłałem piątki na MB grin

anfa_ #3778297 29/03/2010 23:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Piostar
Gonzo późno w nocy, jest czas na zagranie na niego smile

uff myslalem, ze sie nie obraziles bo nie wysłałem piątki na MB grin
laugh laugh

p.s. o mnie rowniez koles nie zapomnial, tez dostalem esemesiaka

anfa_ #3778298 29/03/2010 23:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Piostar
Gonzo późno w nocy, jest czas na zagranie na niego smile

uff myslalem, ze sie nie obraziles bo nie wysłałem piątki na MB grin


No trochę mam Ci za złe. Kto jak kto a Ty mógłbyś pomóc krajanowi tongue

Rzekłbym po cichu że w środę będę w mieście, ale hmm... jak zwykle może zbraknąć czasu na piwo tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Piostar
Gonzo późno w nocy, jest czas na zagranie na niego smile

uff myslalem, ze sie nie obraziles bo nie wysłałem piątki na MB grin


No trochę mam Ci za złe. Kto jak kto a Ty mógłbyś pomóc krajanowi tongue

Rzekłbym po cichu że w środę będę w mieście, ale hmm... jak zwykle może zbraknąć czasu na piwo tongue


ooo, no ja o 12 zajecia koncze jakby co. tylko worek na ciapy do domu zaniose i jakby co dawaj znac tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by młody gniewny
Właśnie przeczytałem, że facet wygrał milion w milionerach, a pytanie za pół miliona za prawdę trudne, w jakiej sytuacji tenisista prosi challenge smirk ogólnie czytam pytania i sporo banałów.
Daj linka do pytań jak masz pod ręką wink

anfa_ #3778303 29/03/2010 23:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
k*rwa te dwa zdania brzmia idealnie gramatycznie smirk

adingh #3778305 29/03/2010 23:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Zobaczymy, zobaczymy jak czas pozwoli...

Na początek Misza boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Piostar
Zobaczymy, zobaczymy jak czas pozwoli...

Na początek Misza boks
Misza boks + over u Lopeza.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Piostar
Zobaczymy, zobaczymy jak czas pozwoli...

Na początek Misza boks


jakbys chcial tam jakis ciekawy browarek do sprobowania to tez dawaj znac, mam taki dobry monopolowy pod chałupą gdzie moj drugi ojciec ma sporo regionalnych specjałów no i mistrzostwo. miodowe nie miodowe, a jakie portery fajne robi browar fortuna.

Strona 5 z 36 1 2 3 4 5 6 7 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, betowiec, aker, forty, latajaca_holenderka), 694 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1