Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 36 1 2 19 20 21 22 23 35 36
sascio #3778946 30/03/2010 05:01
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by sascio
kuza blagam kreczuj!

Pewnie nie skreczuje.
Chociaż pamiętam kilka lat temu Czaki skreczowała przed odbiorem ostatniej piłki meczu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Mardy jeszcze jeden smile

Wiem nie powinienem tego pisac i wku.rwiac ludzi.. chcialem zagrac Gruba wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ale Wawrinka dziś gra ... Serwis siedzi . Oby przestał tongue

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Lopez kurde *0-30 ;/

iti #3778954 30/03/2010 05:05
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by iti
Originally Posted by młody gniewny
Iti nie wiem czy stać go byłoby aż tna taki błysk geniuszu, mimo że to Fedex. Ale dzisiaj to gra trochę jak śnięty, w TB to zaważyły błędy Serry.

Ale ta akcja, wielki Fedex się pokazał.

Gra jak Federer w pierwszych rundach - zero wysilku wink I czy mowimy o tym lobie w tb przy 1-1? Bo mi o tego chodzilo tongue Mi to wygladalo na takie zawiniecie rakieta pilki i to by wpadlo w kort, Serra tez o tym wiedzial, tyle, ze to byl super lob wink

no i już złamał Roger smile Nie wiem jaki to był stan, to był ten lob co Serra smeczował ze skoku i trafił we własną część kortu, gdyby wiedział o tym to by nie stał tak blisko, już liczył, ze jak Roger to wyjmie to go skończy przy siatce, a tu taka piła. Jak celowo to szacun smile

Exp #3778955 30/03/2010 05:05
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by iti
Originally Posted by młody gniewny
Iti nie wiem czy stać go byłoby aż tna taki błysk geniuszu, mimo że to Fedex. Ale dzisiaj to gra trochę jak śnięty, w TB to zaważyły błędy Serry.

Ale ta akcja, wielki Fedex się pokazał.

Gra jak Federer w pierwszych rundach - zero wysilku wink I czy mowimy o tym lobie w tb przy 1-1? Bo mi o tego chodzilo tongue Mi to wygladalo na takie zawiniecie rakieta pilki i to by wpadlo w kort, Serra tez o tym wiedzial, tyle, ze to byl super lob wink

no i już złamał Roger smile Nie wiem jaki to był stan, to był ten lob co Serra smeczował ze skoku i trafił we własną część kortu, gdyby wiedział o tym to by nie stał tak blisko, już liczył, ze jak Roger to wyjmie to go skończy przy siatce, a tu taka piła. Jak celowo to szacun smile

To chodzi nam o ten sam. Mi tez sie zdawalo w pierwszej chwili, ze nie ma kompletnie czasu zeby zagrac tego lobem tylko jakis strzal po lini, a tu lob i to tak soczysty. Caly Roger, ciekawe czy mu Rafa bil brawo grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
nie mam pytań YOuzhny zero zaangażowania

iti #3778958 30/03/2010 05:08
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Ale pilki dzisiaj Ferdkowi wchodza wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by **Łuki**
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ?

Dzisiaj poniedziałek - więc spróbuj odwrotnie 2/4

akagi #3778961 30/03/2010 05:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
lopez no powalcz z ryba ;/

akagi #3778962 30/03/2010 05:10
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by akagi
Originally Posted by **Łuki**
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ?

Dzisiaj poniedziałek - więc spróbuj odwrotnie 2/4
nie probouj wcale taka rada smile

akagi #3778965 30/03/2010 05:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by akagi
Originally Posted by **Łuki**
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ?

Dzisiaj poniedziałek - więc spróbuj odwrotnie 2/4

W takich turniejach jak Miami, IW czy Szlemy ta zasada nie ma zastosowania, bo to nie pierwsze rundy, a w pierwszych rundach jest sporo niespodzianek czasami, wiec nawet w ogole ta zasada nie ma zastosowania w tenisie wink

sascio #3778968 30/03/2010 05:12
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
3DF w gemie Dlouhy aplauz aplauz laugh

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
2 servis lopeza to zenada frown

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
bp!!!! Juzny laaaaaaaaaaam! 1szy w meczu!

iti #3778972 30/03/2010 05:15
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
łam Youzhny

iti #3778973 30/03/2010 05:16
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692


W takich turniejach jak Miami, IW czy Szlemy ta zasada nie ma zastosowania, bo to nie pierwsze rundy, a w pierwszych rundach jest sporo niespodzianek czasami, wiec nawet w ogole ta zasada nie ma zastosowania w tenisie wink [/quote]

Bardzo możliwe, że masz rację, tylko dziwnym trafem już się zastosowała u Kuzniecowej. A to dopiero początek.

Exp #3778974 30/03/2010 05:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
i break Youzhny frown mad

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
5555555555:3 JUZNY!!! slonce wyszlo w Miami i przelamal!

Strona 21 z 36 1 2 19 20 21 22 23 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1