|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pewnie nie skreczuje. Chociaż pamiętam kilka lat temu Czaki skreczowała przed odbiorem ostatniej piłki meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Mardy jeszcze jeden  Wiem nie powinienem tego pisac i wku.rwiac ludzi.. chcialem zagrac Gruba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ale Wawrinka dziś gra ... Serwis siedzi . Oby przestał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Iti nie wiem czy stać go byłoby aż tna taki błysk geniuszu, mimo że to Fedex. Ale dzisiaj to gra trochę jak śnięty, w TB to zaważyły błędy Serry.
Ale ta akcja, wielki Fedex się pokazał. Gra jak Federer w pierwszych rundach - zero wysilku  I czy mowimy o tym lobie w tb przy 1-1? Bo mi o tego chodzilo  Mi to wygladalo na takie zawiniecie rakieta pilki i to by wpadlo w kort, Serra tez o tym wiedzial, tyle, ze to byl super lob  no i już złamał Roger  Nie wiem jaki to był stan, to był ten lob co Serra smeczował ze skoku i trafił we własną część kortu, gdyby wiedział o tym to by nie stał tak blisko, już liczył, ze jak Roger to wyjmie to go skończy przy siatce, a tu taka piła. Jak celowo to szacun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Iti nie wiem czy stać go byłoby aż tna taki błysk geniuszu, mimo że to Fedex. Ale dzisiaj to gra trochę jak śnięty, w TB to zaważyły błędy Serry.
Ale ta akcja, wielki Fedex się pokazał. Gra jak Federer w pierwszych rundach - zero wysilku  I czy mowimy o tym lobie w tb przy 1-1? Bo mi o tego chodzilo  Mi to wygladalo na takie zawiniecie rakieta pilki i to by wpadlo w kort, Serra tez o tym wiedzial, tyle, ze to byl super lob  no i już złamał Roger  Nie wiem jaki to był stan, to był ten lob co Serra smeczował ze skoku i trafił we własną część kortu, gdyby wiedział o tym to by nie stał tak blisko, już liczył, ze jak Roger to wyjmie to go skończy przy siatce, a tu taka piła. Jak celowo to szacun  To chodzi nam o ten sam. Mi tez sie zdawalo w pierwszej chwili, ze nie ma kompletnie czasu zeby zagrac tego lobem tylko jakis strzal po lini, a tu lob i to tak soczysty. Caly Roger, ciekawe czy mu Rafa bil brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
nie mam pytań YOuzhny zero zaangażowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ale pilki dzisiaj Ferdkowi wchodza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ? Dzisiaj poniedziałek - więc spróbuj odwrotnie 2/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
lopez no powalcz z ryba ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ? Dzisiaj poniedziałek - więc spróbuj odwrotnie 2/4 nie probouj wcale taka rada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Henin + Clijsters + Janka + Soda , co myslicie ? Dzisiaj poniedziałek - więc spróbuj odwrotnie 2/4 W takich turniejach jak Miami, IW czy Szlemy ta zasada nie ma zastosowania, bo to nie pierwsze rundy, a w pierwszych rundach jest sporo niespodzianek czasami, wiec nawet w ogole ta zasada nie ma zastosowania w tenisie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
2 servis lopeza to zenada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
bp!!!! Juzny laaaaaaaaaaam! 1szy w meczu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W takich turniejach jak Miami, IW czy Szlemy ta zasada nie ma zastosowania, bo to nie pierwsze rundy, a w pierwszych rundach jest sporo niespodzianek czasami, wiec nawet w ogole ta zasada nie ma zastosowania w tenisie  [/quote] Bardzo możliwe, że masz rację, tylko dziwnym trafem już się zastosowała u Kuzniecowej. A to dopiero początek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
i break Youzhny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
5555555555:3 JUZNY!!! slonce wyszlo w Miami i przelamal!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|