|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Venus nie potrafi przebic zagrywki Podejrzewam, ze to przez wiatr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ja pier... Raymondy to chyba stoją przy podaniu rywalek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
po dobrym kursie mozna venus teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Teraz łam  następnie trzymaj i mecz twój 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
po dobrym kursie mozna venus teraz taa szczegolniej mega wypasiona zagrywka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
dobra dawac na korty Jankovic I Clijsters 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Venus nie potrafi przebic zagrywki Podejrzewam, ze to przez wiatr. zapewne to wiatr niweluje różnicę w klasie  Swoją drogą komentator przesadza, ogromna sensacja to przy wygranej Danieli nie będzie, to już dłuższy czas czołowa singlistka  ale ogarnęła się Venus, niedobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Po Radwanskiej kto wchodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Daniela juz ma m ietkie nogi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Venus nie potrafi przebic zagrywki Podejrzewam, ze to przez wiatr. zapewne to wiatr niweluje różnicę w klasie  Swoją drogą komentator przesadza, ogromna sensacja to przy wygranej Danieli nie będzie, to już dłuższy czas czołowa singlistka  ale ogarnęła się Venus, niedobrze. Tam wieje, a Venus pilke wyrzuca troszke wysoko i podejrzewam, ze to faktycznie jest przyczyna tych DF, ale nie slabej gry. Szarapowa tez przegrala z Radwanska na US Open w glownej mierze przez to, ze wlasnie mocno wialo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
pieprzony unibet zdjal mecz venus z livea
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Teraz łam  następnie trzymaj i mecz twój  Teraz po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Venus nie potrafi przebic zagrywki Podejrzewam, ze to przez wiatr. zapewne to wiatr niweluje różnicę w klasie  Swoją drogą komentator przesadza, ogromna sensacja to przy wygranej Danieli nie będzie, to już dłuższy czas czołowa singlistka  ale ogarnęła się Venus, niedobrze. Z tymi dwiema czarnymi to jest tak, ze one moga w kazdej chwili zaskoczyc (np. Serena z ta Azarenka na wielkim szlemie ostatnio tez juz byla w 'czarnej dupie', a wyciagnela).Tutaj Venus zaczela trafiac teraz i moze byc zaraz po Danieli...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Po Radwanskiej kto wchodzi? Not Before 5:00 PM [7] J Jankovic (SRB) vs [9] S Stosur (AUS) - WTA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Venus nie potrafi przebic zagrywki Podejrzewam, ze to przez wiatr. zapewne to wiatr niweluje różnicę w klasie  Swoją drogą komentator przesadza, ogromna sensacja to przy wygranej Danieli nie będzie, to już dłuższy czas czołowa singlistka  ale ogarnęła się Venus, niedobrze. Tam wieje, a Venus pilke wyrzuca troszke wysoko i podejrzewam, ze to faktycznie jest przyczyna tych DF, ale nie slabej gry. Szarapowa tez przegrala z Radwanska na US Open w glownej mierze przez to, ze wlasnie mocno wialo. piszesz o tym meczu co ISIA robila 'Dudek dance' przy serwie Szparki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Petzchner +4,5gema, stosur +1,5 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
ale ogarnęła się Venus, niedobrze. Z tymi dwiema czarnymi to jest tak, ze one moga w kazdej chwili zaskoczyc (np. Serena z ta Azarenka na wielkim szlemie ostatnio tez juz byla w 'czarnej dupie', a wyciagnela).Tutaj Venus zaczela trafiac teraz i moze byc zaraz po Danieli... [/quote] Ja wiem jak to z nimi jest  W zasadzie to Daniela nie byla w stanie utrzymac takiej gry jak w 1 secie - zrobila w 7 gemach 3 ue, to nawet u mezczyzn rzadkosc, a Daniela jak na swoj tenis grala bezblednie, a Venus teraz tylko zaczela trzymac pilke w korcie - gema oddala w wiekszosci ona, a nie Venus go wygrala  Ja to tak widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Post pod postep, wstyd, ale trzeba odpisac.
Cendrus tak, o tym, tak wialo, wiec szparka sie skupic nie mogla na trafianiu serwisem, a dodatkowo ten wiatr, ktory zawsze przeszkadza szparce jak wieje - tak samo jak u Venus dzisiaj, bo wysoko wyrzuca pilke.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|