|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
St. Brieuc a do tego oto turnieju jest jakies live bo pzoniej chcialbym ouane posledzic a mzoe jakis streem nawet jest
A gra ktos z was dzis wickmayer ? ja narazie zagralem: radwanska-venus over 20.5 tsonga-ferrero 1 soda 1 i nasz debel 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
St. Brieuc a do tego oto turnieju jest jakies live bo pzoniej chcialbym ouane posledzic a mzoe jakis streem nawet jest W bwinie jest stream i live punkt po punkcie. Dodaj do ulubionych - http://tennisbios.com/I nie będziesz za każdym razem pytał na quasi, gdzie można streama znaleźć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
goget ale to taki ryulal zwyczaj jak sie spytam i kotos odpowei to kupon wjezdza
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
jakies argumenty przeciwko Soderlingowi? ja nie widze.. chcialbym to zagrac tak grubo jak jeszcze w zyciu nie gralem  jedyne co mi sie nasuwa, to ze caly swiat to gra.. ale w przypadku tego zawodnika to raczej nie ma znaczenia..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Potatito secik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
St. Brieuc a do tego oto turnieju jest jakies live bo pzoniej chcialbym ouane posledzic a mzoe jakis streem nawet jest W bwinie jest stream i live punkt po punkcie. Dodaj do ulubionych - http://tennisbios.com/I nie będziesz za każdym razem pytał na quasi, gdzie można streama znaleźć. Zdecydowanie lepszy stream na bahu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
jakies argumenty przeciwko Soderlingowi? ja nie widze.. chcialbym to zagrac tak grubo jak jeszcze w zyciu nie gralem  jedyne co mi sie nasuwa, to ze caly swiat to gra.. ale w przypadku tego zawodnika to raczej nie ma znaczenia.. Gonzo napewno największe problemy miał zawsze z big serwerami. Wczoraj w tym ogromnym wietrze z Monaco do 6-7 3-3 grał bardzo słabo, dużo nieczystych zagrań. Jednak jest jedna rzecz, która go niezwykle motywuje. Pełno chilijczyków na trybunach. W sobote ma się odbyć mecz pokazowy dla Chile Gonzo/Kuerten vs Roddick/Courier. Dla mnie pewniejszy wydaje się Cilic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli. To jest ten sam turniej co wygrał rok temu i 2 lata temu czy myle z jakimś innym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
jakies argumenty przeciwko Soderlingowi? ja nie widze.. chcialbym to zagrac tak grubo jak jeszcze w zyciu nie gralem  jedyne co mi sie nasuwa, to ze caly swiat to gra.. ale w przypadku tego zawodnika to raczej nie ma znaczenia.. Gonzo napewno największe problemy miał zawsze z big serwerami. Wczoraj w tym ogromnym wietrze z Monaco do 6-7 3-3 grał bardzo słabo, dużo nieczystych zagrań. Jednak jest jedna rzecz, która go niezwykle motywuje. Pełno chilijczyków na trybunach. W sobote ma się odbyć mecz pokazowy dla Chile Gonzo/Kuerten vs Roddick/Courier. Dla mnie pewniejszy wydaje się Cilic. dzieki, poszedl dubel za standardowa stawke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli. To jest ten sam turniej co wygrał rok temu i 2 lata temu czy myle z jakimś innym? 2009 - finał (ale na jesieni) 2008 - wygrana 2007 - wygrana 2006 - wygrana 2005 - finał (z Gasquetem) 2004 - półfinał 2003 - półfinał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli. To jest ten sam turniej co wygrał rok temu i 2 lata temu czy myle z jakimś innym? wygrana 2006, 07, 08 final 2005 i dwa razy 1/2 2003,04
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Dla Starace ten turniej jest chyba wazniejszy niz RG ale nic dziwnego skoro to rodowity napolitanczyk zakochany w Diego Maradonie do czasu turnieju w Buenos Aires gdzie czar prysnal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Amir czy ty piszesz na sportsboardzie pod nickiem Adas? Bo widze, ze avatar ten sam, w adresie masz strone o zuzlu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nie to zupelnie inna osoba. Adas to Adam Zasimowicz jeden z wspoltworcow Sportowych Faktow.
Jaki byl kurs na Lorenziego dzis z Benym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Nie to zupelnie inna osoba. Adas to Adam Zasimowicz jeden z wspoltworcow Sportowych Faktow.
Jaki byl kurs na Lorenziego dzis z Benym ? ok 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
To mu avatarka podjebales  Almagro win czy Bellucci +1,5 seta ? Co lepsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
grał ktoś Ouanne? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ja gram dzis z tenisa tylko na Janine.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli. To dobrze  Warto na niego stawiać w tych challengerach włoskich. W nastepnej rundzie Cipolla/Del Bonis
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|