Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 37 1 2 4 5 6 7 8 36 37
crova #3779808 30/03/2010 22:23
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
St. Brieuc a do tego oto turnieju jest jakies live bo pzoniej chcialbym ouane posledzic a mzoe jakis streem nawet jest

A gra ktos z was dzis wickmayer ?
ja narazie zagralem:
radwanska-venus over 20.5
tsonga-ferrero 1
soda 1
i nasz debel 1

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by lodzianin
St. Brieuc a do tego oto turnieju jest jakies live bo pzoniej chcialbym ouane posledzic a mzoe jakis streem nawet jest

W bwinie jest stream i live punkt po punkcie.

Dodaj do ulubionych - http://tennisbios.com/

I nie będziesz za każdym razem pytał na quasi, gdzie można streama znaleźć.

Goget #3779814 30/03/2010 22:31
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
goget ale to taki ryulal zwyczaj jak sie spytam i kotos odpowei to kupon wjezdza

Goget #3779815 30/03/2010 22:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
jakies argumenty przeciwko Soderlingowi?
ja nie widze.. chcialbym to zagrac tak grubo jak jeszcze w zyciu nie gralem smile

jedyne co mi sie nasuwa, to ze caly swiat to gra.. ale w przypadku tego zawodnika to raczej nie ma znaczenia..

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Potatito secik smile

Goget #3779818 30/03/2010 22:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by Goget
Originally Posted by lodzianin
St. Brieuc a do tego oto turnieju jest jakies live bo pzoniej chcialbym ouane posledzic a mzoe jakis streem nawet jest

W bwinie jest stream i live punkt po punkcie.

Dodaj do ulubionych - http://tennisbios.com/

I nie będziesz za każdym razem pytał na quasi, gdzie można streama znaleźć.

Zdecydowanie lepszy stream na bahu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by mat2000
jakies argumenty przeciwko Soderlingowi?
ja nie widze.. chcialbym to zagrac tak grubo jak jeszcze w zyciu nie gralem smile

jedyne co mi sie nasuwa, to ze caly swiat to gra.. ale w przypadku tego zawodnika to raczej nie ma znaczenia..
Gonzo napewno największe problemy miał zawsze z big serwerami. Wczoraj w tym ogromnym wietrze z Monaco do 6-7 3-3 grał bardzo słabo, dużo nieczystych zagrań. Jednak jest jedna rzecz, która go niezwykle motywuje. Pełno chilijczyków na trybunach. W sobote ma się odbyć mecz pokazowy dla Chile Gonzo/Kuerten vs Roddick/Courier.
Dla mnie pewniejszy wydaje się Cilic.

Marcel #3779825 30/03/2010 22:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli.

Marcel #3779826 30/03/2010 22:47
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by Marcel
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli.

To jest ten sam turniej co wygrał rok temu i 2 lata temu czy myle z jakimś innym?

Marcel #3779827 30/03/2010 22:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by mat2000
jakies argumenty przeciwko Soderlingowi?
ja nie widze.. chcialbym to zagrac tak grubo jak jeszcze w zyciu nie gralem smile

jedyne co mi sie nasuwa, to ze caly swiat to gra.. ale w przypadku tego zawodnika to raczej nie ma znaczenia..
Gonzo napewno największe problemy miał zawsze z big serwerami. Wczoraj w tym ogromnym wietrze z Monaco do 6-7 3-3 grał bardzo słabo, dużo nieczystych zagrań. Jednak jest jedna rzecz, która go niezwykle motywuje. Pełno chilijczyków na trybunach. W sobote ma się odbyć mecz pokazowy dla Chile Gonzo/Kuerten vs Roddick/Courier.
Dla mnie pewniejszy wydaje się Cilic.


dzieki, poszedl dubel za standardowa stawke.

Zulus #3779828 30/03/2010 22:54
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Zulus
Originally Posted by Marcel
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli.

To jest ten sam turniej co wygrał rok temu i 2 lata temu czy myle z jakimś innym?

2009 - finał (ale na jesieni)
2008 - wygrana
2007 - wygrana
2006 - wygrana
2005 - finał (z Gasquetem)
2004 - półfinał
2003 - półfinał

Zulus #3779830 30/03/2010 22:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Zulus
Originally Posted by Marcel
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli.

To jest ten sam turniej co wygrał rok temu i 2 lata temu czy myle z jakimś innym?
wygrana 2006, 07, 08 final 2005 i dwa razy 1/2 2003,04

Marcel #3779835 30/03/2010 23:01
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Dla Starace ten turniej jest chyba wazniejszy niz RG ale nic dziwnego skoro to rodowity napolitanczyk zakochany w Diego Maradonie do czasu turnieju w Buenos Aires gdzie czar prysnal laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Amir czy ty piszesz na sportsboardzie pod nickiem Adas? Bo widze, ze avatar ten sam, w adresie masz strone o zuzlu wink

iti #3779839 30/03/2010 23:04
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie to zupelnie inna osoba. Adas to Adam Zasimowicz jeden z wspoltworcow Sportowych Faktow.

Jaki byl kurs na Lorenziego dzis z Benym ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Amir_Khan
Nie to zupelnie inna osoba. Adas to Adam Zasimowicz jeden z wspoltworcow Sportowych Faktow.

Jaki byl kurs na Lorenziego dzis z Benym ?
ok 1.50

adingh #3779843 30/03/2010 23:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
To mu avatarka podjebales grin

Almagro win czy Bellucci +1,5 seta ? Co lepsze?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
grał ktoś Ouanne? tongue

Marcel #3779846 30/03/2010 23:11
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Ja gram dzis z tenisa tylko na Janine.

Marcel #3779848 30/03/2010 23:11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Marcel
no u Starace forma jest. Szykuje się na kolejną wygraną w swoim Napoli.
To dobrze smile Warto na niego stawiać w tych challengerach włoskich. W nastepnej rundzie Cipolla/Del Bonis

Strona 6 z 37 1 2 4 5 6 7 8 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1