Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Boomber #3767637 24/03/2010 02:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
stracić to nie starcisz, bo jakim prawem?? Najlepiej idź do banku , który wydał karte i oni powinni mieć ten przelew

Bonus: Unibet
Boomber #3774422 27/03/2010 22:32
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Originally Posted by Boomber
przez przypadek wypłaciłem na zła kartę (już nie ważna), jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy? frown

Boomber odzyskałes juz te pieniadze?ja tez sie pomyliłem i przelałem na stara,nie wazna juz karte w inteligo.Pare minut po tym wysłałem maila do supportu polskiego jak i angielskigo,było to wczoraj w nocy.A dzis rano po 10 przysłali mi maila ze transakcja zrealizowana,jakies nie porozumienie,przeciez chciałem ja anulować.A kiedy dzis zadzwoniłem kobieta z Unibet powiedziała mi ze zanim pieniadze powróca na moje konto gracza potra to od 4 do 6 tygodni!Przeciez to jakas kpina.Jak mozna zamrazac tak pieniądze.Tymbardziej że jest to dla mnie duża kwota,kilku tysiecy złotych.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Macie jakiś pomysł jak mozna by to wszystko przyspieszyć,a moze miał ktos juz taki problem?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dziwne,że system przyjął cokolwiek na nieważną karte.
Jakiej to firmy karta,?

forty #3775035 28/03/2010 01:37
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Inteligo visa electron,karta juz nie wazna ale myslałem ze przelewam na ta aktywna i w tej rubryce gdzie podaje do kiedy jest ważna wpisałem dane tej aktualnej karty.Dzwoniłem do inteligo i powiedzieli mi ze jak pieniadze przyjda do banku na stara karte to przeleja je na mój rachunek.O to własnie ich prosiłem żeby ta procedura nie trwała 4-6tyg jak to mi powiedzieli w unibecie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
czy ktos mial moze problem z wplata do nich z MB? problem moj polega na tym ze z MB srodki ubyly a po 30 min dalej ich nie ma na unibet koncie ( mimo wylogowan i zalogowan)

z gory dzieki za odpowiedz

jazdagz #3779810 30/03/2010 22:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

agr1 #3780023 31/03/2010 01:07
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
czy ktoś może korzystał z weekend z promocji na video pokerze? Chodziło o to żeby zagrać za minimum 10euro a otrzyma się bonus 25zł. Zagrałem za ponad wymaganą kwotę lecz bonusu nie otrzymałem. Pisałem do nich lecz nie ma mnie na liście graczy uprawniających do przyznania bonusu. Czy jest tu może jakiś przedstawiciel unibetu? Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
Moja przygoda z łajzami z Unibetu zakończyła sie po poniedziąłkowym meczu Manchester City - Wigan Athletic gdzie po postawieniu na live'ie 139 zł na kurs 1,7 na MC, był zwrot x1. Znowu jakiś palant od nich wystawił błędny kurs czy było to kolejne ich widzimisię, zero wyjaśnień. Ciekawe czy innym też robili zwroty za remisy i wygraną Wigan. Nie pisłałem, nie dzwoniłem. Moje Konto-opcje-nie wysyłać newsletterów-wypłata all na konto. Mam dosc takiego traktowania, rzygam na was złodzieje.
Co to za koorewska mania robić korekty do zakładów na livie i to zawsze tych wygranych.

alidert #3782777 01/04/2010 18:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Możesz przestawić dokładniej sytuację? Jak stawiałeś na MC po @1.70 to jaki był wtedy wynik i która minuta?

Jeśli już chcesz nam pokazać daną sytuację, to przedstaw ją w całości...

DJ SOSNA #3782795 01/04/2010 18:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
Proszę Cie bardzo.
Sytuacja wygladała tak że miałem inne zakłady na ten mecz na livie oczywiście rozliczone bo nie weszły. Stawiałem na MC Total Goals Scored over 0,5 - Minute 00:00 - 69:59. Strzelili chyba w 72. Patrz jakoś tych mi nie anulowali a kusy miałem od 2,85 do 9,5. Ten powyżej wspomiany postawiłem przy 1-0 dla Manchester City. Nie wiem jakie były kursy wcześniej, jak było 1-0 i kursy były z tego co pamiętam 1.7 - 2.0 - 3.0. Postawiłem w 74 min. Czy gdzieś tu była pomyłka w kursach? Rozumiem x7.1 przy 1-0. Dodam że nie zagrałem za wszystko. Nie chce mi sie dywagować czy MC to Barca czy MU ze przy 1-0 kurs 1.7 może dziwić. Dobrze wszyscy wiemy że jakby był ostatecznie remis to byłby to zakład poprawnie rozliczony czyli przegrany.
Mam dość braku ponoszenia odpowiedzialnosci przez ćwoków anulujących wygrane zakłady.

alidert #3782815 01/04/2010 19:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by alidert
Ten powyżej wspomiany postawiłem przy 1-0 dla Manchester City. Nie wiem jakie były kursy wcześniej, jak było 1-0 i kursy były z tego co pamiętam 1.7 - 2.0 - 3.0. Postawiłem w 74 min. Czy gdzieś tu była pomyłka w kursach?

Tak jak myślałem. Postawiłeś w 74min. na Man City po kursie 1.70. Prowadzili już wtedy 1-0 i dobrze wiedziałeś, że kurs 1.70 na gospodarzy przy ich prowadzeniu 1-0 to pomyłka bukmachera. Chciałeś to wykorzystać. Unibet zgodnie z Regulaminem (który przeczytałeś i zaakceptowałeś podczas rejestracji) anulował ci ten zakład. Wszystko jest całkowicie w porządku. Powinieneś przeprosić pracowników Unibetu za nazwani ich "łajzami", "ćwokami" i "złodziejami".

PS: Nie próbuj nam wmawiać, że myślałeś że kurs 1.70 na Man City jest poprawny przy ich prowadzeniu 1-0 na 18min. przed końcem meczu. Nikt tutaj debilem nie jest.

DJ SOSNA #3782837 01/04/2010 19:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
Nie zamierzam przepraszać za nazywanie rzeczy po imieniu.

Jaki twoim zdaniem kurs powienien być z przedziału 1.01-1.69 w tej sytuacji abyś nie powiedział że "wykorzystałem pomyłkę bukmachera"?
Niedługo bedzą robić zwroty przy wygranych z kursami 1.3-1.5 a Ty ich bedziesz bronił i odnosił sie do regulaminu że ktoś taki fakt zaakceptował.
PS. Czy gdzieś napisałałem że ktoś tu jest debilem? Kurs wydawał mie sie atrakcyjny grania dlatego go zagrałem. Jakby było 1.4 - 2.3- 3.5 zagrałbym X. Masz prawie racje, dopiero teraz wykorzystałem szansę nie grania u tej pomyłki zwanej bukmacherem.

alidert #3782842 01/04/2010 19:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Przed meczem było na City 1,4 więc przy 1-0 w 70 minucie oczekujesz wyższego? grin

I nie mam zamiaru bronić Unibetu, jedynie pragnę obronić Ciebie przed pisaniem kolejnym bzdur tego typu.

Serdecznie pozdrawiam.

Piostar #3782866 01/04/2010 20:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
Nie wiem jaki kurs był wcześniej, może to ciężko niektórym zrozumieć. Zakładając że było 1.4 to chyba przy początku meczu kolego. W 70 min myślisz że tez było 1.4 na MC przy 0-0? Nie wiem ile było ale wydaje mi sie chyba naturalne że wiecej niż 1.7, które Was tak bardzo dziwi przy 1-0.

alidert #3782870 01/04/2010 20:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Mam nadzieje że tylko udajesz mało rozgarniętego.

Jeśli dobrze widzę napisałeś że zagrałeś zakład przy wyniku 1-0 w 74 minucie i był kurs 1,7. Zapewniam Cię że nie mam takiej możliwości (oprócz pomyłki) aby w tejże minucie i przy takim wyniku był taki kurs na City, powinno być góra 1,15.

Zaś przy wyniku 0-0 to 1,7 mnie by nie dziwiło, bo przy początkowym 1,4 na City jest to możliwe kwadrans przed końcem.

W związku z powyższym i wystawieniem błędnego kursu przez Unibet, anulowali ten zakład co nie jest niczym dziwnym.

Mam nadzieje że napisałem dosyć prosto.

Piostar #3782888 01/04/2010 20:37
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Piostar
Mam nadzieje że tylko udajesz mało rozgarniętego.

Jeśli dobrze widzę napisałeś że zagrałeś zakład przy wyniku 1-0 w 74 minucie i był kurs 1,7. Zapewniam Cię że nie mam takiej możliwości (oprócz pomyłki) aby w tejże minucie i przy takim wyniku był taki kurs na City, powinno być góra 1,15.

Zaś przy wyniku 0-0 to 1,7 mnie by nie dziwiło, bo przy początkowym 1,4 na City jest to możliwe kwadrans przed końcem.

W związku z powyższym i wystawieniem błędnego kursu przez Unibet, anulowali ten zakład co nie jest niczym dziwnym.

Mam nadzieje że napisałem dosyć prosto.

Czyli system wystawiania kursów nie jest idiotoodporny.
Pozwala wpisać np. 1,7 zamiast 1,17 (<1,4))?

Czy tym co zagrali remis też zwrócili czy też rozliczyli jako przegrany?

Nie warto grać w buku którego live jest niewydolny
a live jest wykorzystywany jako pułapka.
Wygraja, to zwrot. Zremisują, to rozliczymy (zaliczymy zysk).

Dla mnie to model "10Bet".


Ý€$ #3782899 01/04/2010 20:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Te wszystkie pytania musisz zadać pracownikom Unibet wink

Mnie nie dziwi zwrot i moja wypowiedź tyczy się tego. Bezsensowne obrzucanie błotem akurat jest w tym przypadku zbędne.

Zmienił buka, ok. Jego wola - ale klasę zachować.

Piostar #3782902 01/04/2010 20:47
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
Prosto, o moje rozgraniecie się nie martw, ale dzięki za odp że uważasz że powienien byc kurs 1,15, którego bym nie dotknął kijem. To teraz trzeba sprawdzac grając na liveie jakimi kursami zaczyna się mecz, nieźle.
Każdy zakład grany, gramy dlatego że wydaje sie nam atrakcjny czyż nie? Nie, zawsze moze to być pomyłka buka a my chcemy wykorzystać tą sytuację.
Grający sami ocenią tę sytuację.

alidert #3782931 01/04/2010 21:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Unibet od dłuższego czasu zaczyna się psuć, coraz więcej tam 'przypadkowych' pomyłek, które o dziwo wiszą ponad 24h na stronie, przykład ostatni mecz w PLS Jastrzębie-Delecta, 1.set linia 4,5 zamiast -4,5 na gospodarza. Można było grać do samego rozpoczęcia meczu, po spotkaniu oczywiście zwrot. A idę o zakład, że jakby nie weszło to by rozliczyli. laugh

To jest celowe robienie ludzi w balona, bo nie chce mi się wierzyć, że pracuje tam aż tylu baranów i omyłkowo wystawiają takie bzdury.

W innych firmach jak się pomylą to bardzo szybko reagują, zdejmują z oferty i robią zwroty PRZED rozpoczęciem meczu. W unibecie w ciągu ostatniego roku pamiętam 4-5 takie sytuacje, a przeglądam tylko siatkówkę. Kilka razy był taki przypadek na live, ale z tego akurat unibet słynie, jeden z gorszych livebettingów pod względem wydajności i możliwości gry.

W sumie to już nie wiem kto im daje nagrody bukmachera roku i za co, konkurs sponsorowany? Już nic mnie nie zdziwi. Nadrabiają ofertą, to fakt. Ale coraz mniej już to mnie przy nich trzyma. Najbardziej irytujący jest fakt, że tak naprawdę mogą wszystko. Mają w regulaminie zapis, że pozostawiają sobie prawo do anulowania zakładu z powodu bla bla.

Ostatnio nawet zrobili mi lepszy numer. Mam konto pod nadzorem i wszystkie kupony idą do akceptacji. Standardowa procedura, wysyłam kupon, przyjmują całą stawkę i wychodzę z domu. Wracam wieczorem, wyniki pozytywne, wchodzę na unibet a tam połowa kuponu ostatecznie zatwierdzona, reszta anulowana. Przyczyna? Nie mam pojęcia. Nawet żadnej informacji nie dostałem, że jednak zmienili decyzję i przyjęli tylko połowę stawki. Gdy grzecznie zapytałem Pani z supporu stwierdziła, że przecież mam kupon wygrany i dodane pieniądze do konta, więc o co mi chodzi? Nie mogła jednak zrozumieć, ba może nie chciała, że to tylko połowa tego co grałem, a reszta z dalej niewyjaśnionych przyczyn została anulowana.

papa

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Sensei, bukma, forty, burbon), 1,375 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1