Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26
akagi #3784334 02/04/2010 17:55
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
5-4 dla Pervak i trzeba kontrowac...bylo 3-1-nie skontrowalem i 3-4 sie zrobilo..

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Kim powinna skonczyc mecz poltorej godziny predzej prowadzila 6-2 3-0 i miala pilke na 4-0 i doprowadzila do stanu 3-3 i przegrala w TB,3 seta zaczela od 0-2,wyciagnela to na 4-2,miala pilke na 5-2,po czym zrobilo sie 4-5,serwujac na TB z 40-0 zrobila deuce,w TB z 0-2 na 6**-3,zrobila 6-6,ale zwyciezyla 8-6,ale kto to mial i ogladal to prawie zawalu serca nie dostal. Odnosnie Soderlinga,dal sie zlamac w 1 gemie do zera nie trafiajac ani razu 1 podaniem,pozniej wygral 6 kolejnych gemow. W drugim secie breaki dla youzhnego byly rebreakami,bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami

zenekk #3784339 02/04/2010 18:11
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by zenekk
bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami

oczywiscie soderling prowadzil z przelamaniami

zenekk #3784340 02/04/2010 18:11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
jakby verdasco wczoraj byl bardziej regularny to by spokojnie w 2 setach berdycha odprawił. dzis mysle, ze z sodą juz czech popłynie.

anfa_ #3784346 02/04/2010 18:20
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Czyli Henin z Kim to idealna powtorka z ich ostatniego meczu w Australii na poczatku roku....i po przypomnieniu wyczynu Kim z Petrovą na Aus. Open nie jestem sklonny stawiac w finale na Belgijkę....a na final meski powinni zameldowac się Nadal z Soderlingiem...innej opcji nie widzę.....

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Hidalgo break, jazda po win boks

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
młody gdzie Ty się szlajasz!?

dawaj na gg

zenekk #3784357 02/04/2010 18:33
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by zenekk
Kim powinna skonczyc mecz poltorej godziny predzej prowadzila 6-2 3-0 i miala pilke na 4-0 i doprowadzila do stanu 3-3 i przegrala w TB,3 seta zaczela od 0-2,wyciagnela to na 4-2,miala pilke na 5-2,po czym zrobilo sie 4-5,serwujac na TB z 40-0 zrobila deuce,w TB z 0-2 na 6**-3,zrobila 6-6,ale zwyciezyla 8-6,ale kto to mial i ogladal to prawie zawalu serca nie dostal. Odnosnie Soderlinga,dal sie zlamac w 1 gemie do zera nie trafiajac ani razu 1 podaniem,pozniej wygral 6 kolejnych gemow. W drugim secie breaki dla youzhnego byly rebreakami,bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami
zapomaniels napisac ze przy 5-4 w 2cim secie kim serwowala po meczi i ugrala w tym gemie tylko jeden ppunkt po bledzie justyny

tyson #3784358 02/04/2010 18:34
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by tyson
Originally Posted by zenekk
Kim powinna skonczyc mecz poltorej godziny predzej prowadzila 6-2 3-0 i miala pilke na 4-0 i doprowadzila do stanu 3-3 i przegrala w TB,3 seta zaczela od 0-2,wyciagnela to na 4-2,miala pilke na 5-2,po czym zrobilo sie 4-5,serwujac na TB z 40-0 zrobila deuce,w TB z 0-2 na 6**-3,zrobila 6-6,ale zwyciezyla 8-6,ale kto to mial i ogladal to prawie zawalu serca nie dostal. Odnosnie Soderlinga,dal sie zlamac w 1 gemie do zera nie trafiajac ani razu 1 podaniem,pozniej wygral 6 kolejnych gemow. W drugim secie breaki dla youzhnego byly rebreakami,bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami
zapomaniels napisac ze przy 5-4 w 2cim secie kim serwowala po meczi i ugrala w tym gemie tylko jeden ppunkt po bledzie justyny
* oczywiscie to bylo w 3cim secie

tyson #3784368 02/04/2010 18:43
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Witam
z CH warto na Machado i Ramosa Vinolasa? Obaj wzorowe statystyki jak na mączkę. Oglądałem wczoraj Ramosa i radził sobie bez problemu z wyżej notowanym Vassallo. Tyle że Garcia przeszedl przez kwalifikacje i pokonał w 1 i 2 rundzie Crivoia i Bolka. ktoś obejrzał może jakieś spotkanie ?

tyson #3784375 02/04/2010 18:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
berdych-verdasco to byl beznadziejny mecz z duza iloscia bledow,verdasco psujacy tak jak w calym turnieju wkoncu polegl choc mogl wygrac w 2 setach mial przeciez 6-4 3-1,verdasco przypominal siebie tylko w samej koncowce gdzie kilkoma petardami sprawil ze berdych sie nawet nie ruszyl,tyle ze na 1 winnersa tak efektownego przypadaly 3 niewymuszone,wiec nie mogl wygrac. Soda wygral ich 3 ostatnie pojedynki na hardzie 2-0,w ostatnich 2 meczach oddal zaledwie 6 gemow co stawia go dzis murowanym faworytem,zwazywszy ze berdych ma slaba psychike(stawka+ich ostatnie 2 mecze zrobia swoje)

Chivas #3784377 02/04/2010 18:49
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
RRH set smile mało boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Co sadzicie o Roddicku+1,5 seta?

M@rcin #3784381 02/04/2010 18:56
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
nie da rady

Sensei #3784387 02/04/2010 18:59
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Ja sklonie sie chyba zagrac na cały mecz AR smile

Sensei #3784388 02/04/2010 19:00
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Witam Kim + Soda piwo tylko ja dzis Rodicka gram? tongue

Sensei #3784397 02/04/2010 19:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
Roddick dzis 2-0

CZNM #3784409 02/04/2010 19:19
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Roddick laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Panowie warto grać Machado? smile Będe wdzięczny za opinie piwo

*Mili* #3784420 02/04/2010 19:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Y.J. Chan/J. Zheng - N. Petrova/S. Stosur 2 1.65
Michal Przysiezny - Charles-Antoine Brezac 1 1.42
Filippo Volandri - Andrey Golubev 2 1.85
Rui Machado - Diego Junqueira 1 1.45
boks boks boks boks


Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1