|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
5-4 dla Pervak i trzeba kontrowac...bylo 3-1-nie skontrowalem i 3-4 sie zrobilo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Kim powinna skonczyc mecz poltorej godziny predzej prowadzila 6-2 3-0 i miala pilke na 4-0 i doprowadzila do stanu 3-3 i przegrala w TB,3 seta zaczela od 0-2,wyciagnela to na 4-2,miala pilke na 5-2,po czym zrobilo sie 4-5,serwujac na TB z 40-0 zrobila deuce,w TB z 0-2 na 6**-3,zrobila 6-6,ale zwyciezyla 8-6,ale kto to mial i ogladal to prawie zawalu serca nie dostal. Odnosnie Soderlinga,dal sie zlamac w 1 gemie do zera nie trafiajac ani razu 1 podaniem,pozniej wygral 6 kolejnych gemow. W drugim secie breaki dla youzhnego byly rebreakami,bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami oczywiscie soderling prowadzil z przelamaniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
jakby verdasco wczoraj byl bardziej regularny to by spokojnie w 2 setach berdycha odprawił. dzis mysle, ze z sodą juz czech popłynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Czyli Henin z Kim to idealna powtorka z ich ostatniego meczu w Australii na poczatku roku....i po przypomnieniu wyczynu Kim z Petrovą na Aus. Open nie jestem sklonny stawiac w finale na Belgijkę....a na final meski powinni zameldowac się Nadal z Soderlingiem...innej opcji nie widzę.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Hidalgo break, jazda po win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
młody gdzie Ty się szlajasz!?
dawaj na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Kim powinna skonczyc mecz poltorej godziny predzej prowadzila 6-2 3-0 i miala pilke na 4-0 i doprowadzila do stanu 3-3 i przegrala w TB,3 seta zaczela od 0-2,wyciagnela to na 4-2,miala pilke na 5-2,po czym zrobilo sie 4-5,serwujac na TB z 40-0 zrobila deuce,w TB z 0-2 na 6**-3,zrobila 6-6,ale zwyciezyla 8-6,ale kto to mial i ogladal to prawie zawalu serca nie dostal. Odnosnie Soderlinga,dal sie zlamac w 1 gemie do zera nie trafiajac ani razu 1 podaniem,pozniej wygral 6 kolejnych gemow. W drugim secie breaki dla youzhnego byly rebreakami,bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami zapomaniels napisac ze przy 5-4 w 2cim secie kim serwowala po meczi i ugrala w tym gemie tylko jeden ppunkt po bledzie justyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Kim powinna skonczyc mecz poltorej godziny predzej prowadzila 6-2 3-0 i miala pilke na 4-0 i doprowadzila do stanu 3-3 i przegrala w TB,3 seta zaczela od 0-2,wyciagnela to na 4-2,miala pilke na 5-2,po czym zrobilo sie 4-5,serwujac na TB z 40-0 zrobila deuce,w TB z 0-2 na 6**-3,zrobila 6-6,ale zwyciezyla 8-6,ale kto to mial i ogladal to prawie zawalu serca nie dostal. Odnosnie Soderlinga,dal sie zlamac w 1 gemie do zera nie trafiajac ani razu 1 podaniem,pozniej wygral 6 kolejnych gemow. W drugim secie breaki dla youzhnego byly rebreakami,bo to youzhny prowadzil caly czas z przelamaniami zapomaniels napisac ze przy 5-4 w 2cim secie kim serwowala po meczi i ugrala w tym gemie tylko jeden ppunkt po bledzie justyny * oczywiscie to bylo w 3cim secie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Witam z CH warto na Machado i Ramosa Vinolasa? Obaj wzorowe statystyki jak na mączkę. Oglądałem wczoraj Ramosa i radził sobie bez problemu z wyżej notowanym Vassallo. Tyle że Garcia przeszedl przez kwalifikacje i pokonał w 1 i 2 rundzie Crivoia i Bolka. ktoś obejrzał może jakieś spotkanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
berdych-verdasco to byl beznadziejny mecz z duza iloscia bledow,verdasco psujacy tak jak w calym turnieju wkoncu polegl choc mogl wygrac w 2 setach mial przeciez 6-4 3-1,verdasco przypominal siebie tylko w samej koncowce gdzie kilkoma petardami sprawil ze berdych sie nawet nie ruszyl,tyle ze na 1 winnersa tak efektownego przypadaly 3 niewymuszone,wiec nie mogl wygrac. Soda wygral ich 3 ostatnie pojedynki na hardzie 2-0,w ostatnich 2 meczach oddal zaledwie 6 gemow co stawia go dzis murowanym faworytem,zwazywszy ze berdych ma slaba psychike(stawka+ich ostatnie 2 mecze zrobia swoje)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
RRH set  mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Co sadzicie o Roddicku+1,5 seta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,669 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ja sklonie sie chyba zagrac na cały mecz AR 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Witam Kim + Soda  tylko ja dzis Rodicka gram? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Roddick 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Panowie warto grać Machado?  Będe wdzięczny za opinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Y.J. Chan/J. Zheng - N. Petrova/S. Stosur 2 1.65 Michal Przysiezny - Charles-Antoine Brezac 1 1.42 Filippo Volandri - Andrey Golubev 2 1.85 Rui Machado - Diego Junqueira 1 1.45 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|