Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
#378633 02/08/2005 18:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
a czy zalozenie konta jest takie trudne?
wchodzisz do jakiegokolwiek banku, mowisz ze chcesz zalozyc konto i za 10 min wychodzisz z tego banku jusz z zalozonym kontem.
naprawde w dzisiejszych czasach bez konta nie wyobrazam sobie zycia, i chyba nie tylko ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, takze najlepiej poswiec chwile i wstap do jakiegos banku.

Bonus: Unibet
#378634 02/08/2005 19:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
albo otworz sobie konto w jakims banku internetowym np mbanku.potrwa to co prawda ze dwa tygodnie bo musisz im wyslac dokumenty a oni tobie umowe,ale potem zalatwiasz wszystko bez wychodzenia z domu

#378635 02/08/2005 19:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
albo w inteligo to nawet z domu nei wyjdziesz bo kurier sam przyjdzie z dokumentami
bo i kartą inteligo można płacić w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Post deleted by Conrad

#378637 03/08/2005 08:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Potrzebuje azeby ktos mi przetlumaczyl tego maila:

Dear Mr......

Thanks for signing up as an affiliate at betandwin.com!

To make our cooperation as successfull as possible we would like to give you the banners which are most suitable for your webside. Please let us know in which size you would like to have your banners, if you might want a odds- or a tickerbanner and if there's a certain sport you prefer. Just send us an e-mail with your requests and we will send them to you. You can view a selection of banners here: https://www.betandwin.com/partnerprogram.aspx?view=publicity
The link to our partnersite and your ID and password will be attached with the bannercodes in the next e-mail.

We are looking forwards to our cooperation with you!

#378638 03/08/2005 09:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3
Witam

Mam pytanie do was.

1. Zapomniałem odpowiedzi na "pytanie osobiste" co teraz zrobić??

Myśle, że trzeba wysłać emaila do nich ale nie wiem co się w nim ma znajdować i czy może na dzień dobry nie zablokuja mi konta?

#378639 03/08/2005 11:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Potrzebuje azeby ktos mi przetlumaczyl tego maila:

Dear Mr......

Thanks for signing up as an affiliate at betandwin.com!

To make our cooperation as successfull as possible we would like to give you the banners which are most suitable for your webside. Please let us know in which size you would like to have your banners, if you might want a odds- or a tickerbanner and if there's a certain sport you prefer. Just send us an e-mail with your requests and we will send them to you. You can view a selection of banners here: https://www.betandwin.com/partnerprogram.aspx?view=publicity
The link to our partnersite and your ID and password will be attached with the bannercodes in the next e-mail.

We are looking forwards to our cooperation with you!

w skrocie:

Dziekujemy za zapisanie sie do BAW

Aby nasz wspolpraca byla korzystna jak tylko jest to mozliwe chcielibysmy dac ci bannery/reklamy ktore sa najbardziej odpowiednie dla twojej strony internetowej.Daj nam znac jakich rozmiarow maja to byc bannery i jesli chcesz na nich miec kursy napisz jakie sporty preferujesz.wyslij nam maila ze swoja prosba my wyslemy je.Tu mozesz zobaczyc dostepne bannery-link.

#378640 03/08/2005 12:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
1. Zapomniałem odpowiedzi na "pytanie osobiste" co teraz zrobić??

Myśle, że trzeba wysłać emaila do nich ale nie wiem co się w nim ma znajdować i czy może na dzień dobry nie zablokuja mi konta?

Wystarczy wysłać do nich maila. Podać swoje imie i nazwisko, date urodzenia oraz nazwe użytkownika. Mi nie zablokowali gdy ich prosiłem o przypomnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#378641 03/08/2005 17:11
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Mam dla mnie bardzo wazne sprawe!

Prosze o wyjasnienie jak betandwin rozlicza zaklad over9/under9 jezeli padnie akurat 9

dzieki

#378642 03/08/2005 19:08
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Wtedy jest zwrot. Chyba, że była jeszcze możliwość zagania na dokładnie 9 punktów, co pewnie przeoczyłeś, bo nie widziałem nigdy, żeby były takie kursy. Zawsze są typu 9,5, 8,5, 100,5 itp.

#378643 03/08/2005 19:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
A ja mam takie pytanie: mam założone konta na siostre i mame no i jest to samo nazwisko i adres ale nie wpłacałem jeszcze kasy no i nie wiem czy wpłacać czy nie ? bbzablokują mi konto jeśli mam 2 konta na inne osoby ale te samo nazwisko i adres ?

#378644 03/08/2005 19:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
a ja pytam po co ? wyludzamy ? czy rozdwojenie jazni ? schizofremia ?

#378645 03/08/2005 19:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
ahah zapomnial bym, naotwieracie kont a potem co chwila ktos palcze ze mu zamkneli a on nic zlego nie zrobil, parodia

#378646 03/08/2005 19:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Quote
A ja mam takie pytanie: mam założone konta na siostre i mame no i jest to samo nazwisko i adres ale nie wpłacałem jeszcze kasy no i nie wiem czy wpłacać czy nie ? bbzablokują mi konto jeśli mam 2 konta na inne osoby ale te samo nazwisko i adres ?
musze cię rozczarować, jeśli tylko się kapną to zablokują konto, ja miałem podobną sytuacje ale troche inny powód zakładania konta, stepli sie ale zostawili mi jedno konto i jest git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#378647 03/08/2005 19:58
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Quote
A ja mam takie pytanie: mam założone konta na siostre i mame no i jest to samo nazwisko i adres ale nie wpłacałem jeszcze kasy no i nie wiem czy wpłacać czy nie ? bbzablokują mi konto jeśli mam 2 konta na inne osoby ale te samo nazwisko i adres ?
musze cię rozczarować, jeśli tylko się kapną to zablokują konto, ja miałem podobną sytuacje ale troche inny powód zakładania konta, stepli sie ale zostawili mi jedno konto i jest git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja mam założone 3 konta na to samo nazwisko i jest wszytsko GIT. Nawet dostałem jakis czas temu na chate 3 listy z BAW, każdy na inną osobę, odnośnie nowej promocji:)

#378648 03/08/2005 20:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
tak sie zastanawiam czy czasem wszystko jest git doputy nie wyplacacie ?

#378649 03/08/2005 20:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
tak dla jasności nie jestem żadnym kretaczem a tu jest moja historia opowiedziana do A do Z
Betandwin [23] strona 1 [mecz.org]
Betandwin [23] strona 2 [mecz.org]

#378650 03/08/2005 20:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
tak dla jasności nie jestem żadnym kretaczem a tu jest moja historia opowiedziana do A do Z
Betandwin [23] strona 1 [mecz.org]
Betandwin [23] strona 2 [mecz.org]


tak mozan zalatiwac sprawe jak faktycznie ktos nie gral, idzie sie wtedy dogadac, ale jak ktos obracal pieniedzmi na mame i siostre to wydaje mi sie ze najwyzej zobaczy depozyt jesli nawet.....zastanawia mnie dalej czy czasem oni daja wyludzac a ucinaja goscia w momencie wyplaty

#378651 03/08/2005 20:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
według mnie tak, bo wszystko jest sprawdzane jeśli są jakieś niezgodności to zatrzymują kase. przecierz to oni są na tym stratni jesli by tego nie sprawdzili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#378652 03/08/2005 20:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
ale chodzi mi cos troche innego, wylapuja delikwenta i daja mu grac z tym ze robia mu krzyzyk jesli przegra to ok a jesli wygrywa w koncu i chce zrobic wyplate to wtedy mu ciach dostaje maila ze jego konto zostalo zamkniete i nie podaja przyczyn... zastanawiam sie nad betoto w sumie to jedna firma... ale support ang przynajmniej no i trzeba przyznac live maja najlepsze chyba na swiecie (dizajn), zwykle uzywam go jako livescora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1