|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
czy jest tu jakiś cwaniak? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Święta, z roku na rok coraz bardziej sztuczna atmosfera, brak połowy rodziny  No i oczywiście okres do prowadzenia rozmów o polityce, kościele i kur... Kasi Cichopek. Nie pisze się na to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
czy jest tu jakiś cwaniak?  Cwaniaków to Ci u nas dostatek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
szwabski kosz to dziś było jedno wielkie ku.rewstwo  BTW Ja jestem cfaniak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Nigdy w życiu nie kupie już piwa z Kompanii Piwowarskiej... są okropne bleeee i mówię tutaj o trzech półkach Tyskie, Lech i Dębowe mocne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Bankier& why? Lech to rozumiem, bo tego nie warto kupować, ale Tyskie i Dębowa całkiem ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Hehe, kolega chyba miętki jest, popił i marudzi. Lech to sikacz, ale mówiąc o gronie, książęcym lub dębowym, że jest okropne to...szkoda gadać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Ależ pijcie ile chcecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
najlepsze i tak jest to co w moim avatarze, a reszta wyrobów piwopodobnych daleko w tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
najlepsze i tak jest to co w moim avatarze, a reszta wyrobów piwopodobnych daleko w tyle  Lokalny sikacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Myślę, że kwestia gustu. Mi osobiście wyżej potępione Tyskie smakuje wyśmienicie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Hehe, kolega chyba miętki jest, popił i marudzi. Lech to sikacz, ale mówiąc o gronie, książęcym lub dębowym, że jest okropne to...szkoda gadać. Twoja dziewczyna mi mówiła co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
najlepsze i tak jest to co w moim avatarze, a reszta wyrobów piwopodobnych daleko w tyle  Niestety muszę się zgodzić. Tyskie i Lecha bije na głowę. Szkoda, że tak ciężko dostać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Też wczoraj piłem tyskie i muszę stwierdzić że się pogorszyło.Tak jak Artek mówi, perła chmielowa mmm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Hehe, kolega chyba miętki jest, popił i marudzi. Lech to sikacz, ale mówiąc o gronie, książęcym lub dębowym, że jest okropne to...szkoda gadać. Twoja dziewczyna mi mówiła co innego  Hah, internetowy napinasz, żal mi Cie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
najlepsze i tak jest to co w moim avatarze, a reszta wyrobów piwopodobnych daleko w tyle  bylem , pilem tylko przez okres wakacji 2 lata temu a tak ogolnie to Żywiec !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Perła złocista bardzo w porzadku ;] zarowno chmiel jak i export. Tyskie.. jak sie nie ma co sie lubi  Debowe... podejrzewam Bankier ze trafiles na taka dziwna partie po ktorej faktycznie trudno powiedziec ze Debiak jest dobry. A jesli trafiles na normalna.. to bluznisz  Lech, sikacz ogolnopolski ;] co do topicu, czas sie wziac za prace licencjacka :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Hehe, kolega chyba miętki jest, popił i marudzi. Lech to sikacz, ale mówiąc o gronie, książęcym lub dębowym, że jest okropne to...szkoda gadać. Twoja dziewczyna mi mówiła co innego  Hah, internetowy napinasz, żal mi Cie  Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych dobry Samarytaninie, życzę Ci, aby w Twoim kranie, płyną Lech, Tyskie i Dębowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Co do Perły to się nie wypowiem, chociaż piłem, ale niedawno a Lech i Tyskie, mam rozpoznanie przez kilka lat i kiedyś mogłem bez zastanowienie po nie sięgnąć, a teraz to ruletka. Sprawdzanie daty ważności po pierwszym łyku świadczy samo za siebie.
Ehh dawny Lech to było piwo...a teraz? Co to ma być? Heinelechen?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Ja także lubie złocisty trunek,ale nie jestem jakims wielkim degustatorem/znawcą.Mimo iz jestem z woj.lubelskiego Perełke pijam rzadko.Co do innych marek,nie jestem jakis wybredny ważne aby piwo było schłodzone.Jesli mam do piwka cos słonego to juz wogóle miodzio.Najcześciej pijam Tatre,Harnsia,Warke oraz reginalne piwa niemieckie.Lecha raczej nie tykam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|