Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 46 1 2 3 45 46
#3794960 09/04/2010 14:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
piwo

Bonus: Unibet
oli #3794963 09/04/2010 14:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Witam. Serra gra kwale w Monte Carlo?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Peffy z Bogoty piwo

Można iść spać smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Originally Posted by dawid121
Witam. Serra gra kwale w Monte Carlo?
nie gra

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Malek Tatjana - Suarez Navarro Carla
2 1.23
S. Halep - Pennetta Flavia
2 1.14
Stalnye Lisy Magnitogorsk - Belye Medvedi Chelyabinsk
1 1.35
Errani Sara - B. Garcia Vidagany
1 1.21
2.29
cos wyrzucic ? smile

tyks #3794978 09/04/2010 16:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
Warto dzis zwrócić uwage na Wawrinke czy nie puści meczu bo w Monte Carlo bedzie bronił punków za ubiegłoroczny półfinał

tyks #3794979 09/04/2010 16:02
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
malek +1,5 , kubot , garcia lopez , querrey, govortseva, gasquet
narazie wstępnie te typy
zastanawiam się nad: azarenka - sanchez ( azaraenka narazie grała ze słabymi zawodniczkami i bardziej nawierzchnia odpowiada sanchez )

ratuś #3794980 09/04/2010 16:05
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
Originally Posted by ratuś
Warto dzis zwrócić uwage na Wawrinke czy nie puści meczu bo w Monte Carlo bedzie bronił punków za ubiegłoroczny półfinał

wawrinka wczoraj bardzo słabo grał od niechcenia, natomiast amrani na prawdę niezły gracz , serwis przyzwoity no i gra u siebie więc kolejny plus smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
Originally Posted by eszymek1988
Originally Posted by ratuś
Warto dzis zwrócić uwage na Wawrinke czy nie puści meczu bo w Monte Carlo bedzie bronił punków za ubiegłoroczny półfinał

wawrinka wczoraj bardzo słabo grał od niechcenia, natomiast amrani na prawdę niezły gracz , serwis przyzwoity no i gra u siebie więc kolejny plus smile

amrani około @3 na +1,5 myslę że warto

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
dziś Travisan i Vassalo Arguelo.;) w myśl " odpuszczam,bo mam kwale ".;)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by funny_tennis
dziś Travisan i Vassalo Arguelo.;) w myśl " odpuszczam,bo mam kwale ".;)
ci co mieli odpuscic juz odpuscili dzis Brands cool

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
No wczoraj baardzo udany dzien dzieki samolotowi z Casablanki do Monte Carlo....mega kursy uzupelnil jeszcze Nic Lapentii, ktory lecial samolotem z Bogoty...dzis chyba takich prezentow nie bedzie.....

Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 139
panowie jest drabinka do kwali w Monte


edit : nie ma jeszcze, będzie dzisiaj wieczorem

Last edited by Fro_Lech; 09/04/2010 17:01.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
co za dużo to niezdrowo, ale Brands to drewniak, Trevisan w normalnych warunkach i tak by wygrał, Kubocik wygra bo Potito ma wielkie szanse na wejście do turnieju głownego, Riba tylko dla mnie jest niewiadomą, niby w formie, ostatnie tygodnie dużo meczy, żeby zależałoby mu na kwalach to by odpoczął i wcześniej skończył przygodę z napoli

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Riba może odpocząć w przyszłym tygodniu, bo nie ma go na żadnej liście kolejnych Challengerów.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
całkiem możliwe, a może miał taki plan, wolne od chelków bo zagra w Monte Carlo smile

ratuś #3795015 09/04/2010 17:07
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Originally Posted by ratuś
panowie jest drabinka do kwali w Monte


edit : nie ma jeszcze, będzie dzisiaj wieczorem

Ale gdzies lista byla ... Tych ktorzy biora udzial w Kwalach

Nie moge jej znalezc

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Mialem dzis grac na Starace ...

Ale widze Kubot udzial w Monte Carlo ma zapewniony jako 42 rakieta na swiecie za to Wloch bedzie grac Kwale ... Kursy na Polaka leca w dol ... mysle ze Wloch dzis musi juz odpuscic bo jutro kwali nie zagra a dzikiej karty nie dostanie itp.

Gasquet dostal dzika karte napewno a czy ktos jeszcze nie wiem

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
za MTF:
OUT Fognini, Fabio ITA 54 (to MD)
OUT Greul, Simon GER 55 (to MD)
OUT Korolev, Evgeny KAZ 56 (to MD)
OUT Chiudinelli, Marco SUI 57 (to MD)
OUT Rochus, Olivier BEL 59 (to MD)
OUT Serra, Florent FRA 61
OUT Gicquel, Marc FRA 66
8 Nieminen, Jarkko FIN 67
9 Dolgopolov Jr., Oleksandr UKR 69
10 Stakhovsky, Sergiy UKR 72
11 Starace, Potito ITA 73
12 Luczak, Peter AUS 75
13 de Bakker, Thiemo NED 76
14 Clement, Arnaud FRA 79
15 Hernandez, Oscar ESP 81
16 Hajek, Jan CZE 82
17 Marchenko, Illya UKR 85
18 Zverev, Mischa GER 86
OUT Malisse, Xavier BEL 91
20 Granollers, Marcel ESP 92
21 Golubev, Andrey KAZ 93
22 Brands, Daniel GER 94
23 Gimeno-Traver, Daniel ESP 95
24 Kunitsyn, Igor RUS 100
25 (WC)
26 (WC)
27 (WC)
28 (WC)

Alternates
IN Lapentti, Nicolas ECU 102
OUT Darcis, Steve BEL 103
IN Gil, Frederico POR 104
IN Ventura, Santiago ESP 105
IN Gabashvili, Teimuraz RUS 112
IN Ouanna, Josselin FRA 115
IN Navarro, Ivan ESP 116
IN Riba, Pere ESP 117
IN Crivoi, Victor ROU 118
OUT Machado, Rui POR 119
1. Koubek, Stefan AUT 121
OUT Ilhan, Marsel TUR 125
2. Bolelli, Simone ITA 126
OUT Bozoljac, Ilija SRB 129
3. Martin, Alberto ESP 133
4. Kiefer, Nicolas GER 134
5. Roger-Vasselin, Edouard FRA 137
6. Guez, David FRA 139
7. Andujar, Pablo ESP 147
8. Dodig, Ivan CRO 155


czyli kubot,trevisa,amrani+5,5 i Vassallo.

no i Serra pewnie z WC,więc dziś 2.45 na niego można rozważyć.

mirasPL #3795023 09/04/2010 17:16
Dołączył: May 2009
Posty: 688
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 688
Garcia-Lopez, Rysiek, Giraldo, Krzysiek Rochus.

Jakieś przeciwskazania?

Strona 1 z 46 1 2 3 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1