|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
GRAM W EXPEKCIE I CHCIAŁBYM SIE DOWIEDZIEC CO TO JEST KOD SWIFT tdi@poczta.fm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
Oryginalnie wysłał underboss: [qb]GRAM W EXPEKCIE I CHCIAŁBYM SIE DOWIEDZIEC CO TO JEST KOD SWIFT tdi@poczta.fm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Kod Swift jest to numerek rozliczeniowy banku. Podawany jest najczesciej razem z numerem rachunku. W starym formacie jest to 8 pierwszych cyfr, a w nowym formacie 10 cyfr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Kod SWIFT to kod banku używany najczęściej w rozliczeniach międzynarodowych.
Jest to najczęściej kilka liter, np. BRE Bank (w tym również mBank) ma kod BREXPLPW.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Czy ktoś zna kod SWIFT Millenium BIG BG ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
O qwa moj blad. Ja *******e jak sie moglem tak pomylic aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał Dragoon: [qb]Czy ktoś zna kod SWIFT Millenium BIG BG ?[/qb] pod tym numerem dostaniesz numer SWIFT banku Milenium 0 800 12 2000 pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
Haha a jednak są dobrzy ludzie. Pomimo mojej strasznej pomylki dostalem 70 euro od topplay. Bóg istnieje i czuwa nad nami !!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka