|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wiesz to moze nic nie znaczyc ostatnio tez Bologna - Lazio sugerowlay buki na remis po 1,5 bwin tego spotkania niemial a jak skonczyl sie mecz wiemy 2-3 Lazio  Przepraszam, ale źle rozumiesz mój post. Stwierdzenie, że buki sugerują, w moich postach należy rozumieć odwrotnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
wiesz to moze nic nie znaczyc ostatnio tez Bologna - Lazio sugerowlay buki na remis po 1,5 bwin tego spotkania niemial a jak skonczyl sie mecz wiemy 2-3 Lazio  Przepraszam, ale źle rozumiesz mój post. Stwierdzenie, że buki sugerują, w moich postach należy rozumieć odwrotnie. a dzięki nie dawno wstałem stąd moja pomyłka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
dzis we wloszech widze takie win
Brescia Grosseto
oraz remis w meczu
Crotone - Modena
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
no to jena zaczęła ....z grubej rury!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Coś wam pokaże za kilkanaście minut ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Coś wam pokaże za kilkanaście minut ... poka teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
smile Kurs 15.00 bezcenne . Nie dużo wygrałem ale kursik wypasiony. Udało mi raz ustrzelic 7 ale 15 to nigdy .
13/04/2010 18:25:02 Guinea @ 15.00, 50,00 PLN Singiel 50,00 750,00 13/04/2010 18:24:16 Guinea @ 15.00, 20,00 PLN Singiel 20,00 300,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
smile Kurs 15.00 bezcenne . Nie dużo wygrałem ale kursik wypasiony. Udało mi raz ustrzelic 7 ale 15 to nigdy .
13/04/2010 18:25:02 Guinea @ 15.00, 50,00 PLN Singiel 50,00 750,00 13/04/2010 18:24:16 Guinea @ 15.00, 20,00 PLN Singiel 20,00 300,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
1518928 Carl Zeiss Jena - Jahn Regensburg (Kto będzie prowadził do pierwszej połowy?) X 3,65 13-04-10 18:30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
smile Kurs 15.00 bezcenne . Nie dużo wygrałem ale kursik wypasiony. Udało mi raz ustrzelic 7 ale 15 to nigdy .
13/04/2010 18:25:02 Guinea @ 15.00, 50,00 PLN Singiel 50,00 750,00 13/04/2010 18:24:16 Guinea @ 15.00, 20,00 PLN Singiel 20,00 300,00  Ostatnio ustrzeliłem Pueble 5.0 . Przed meczem podawałem zresztą typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
1518928 Carl Zeiss Jena - Jahn Regensburg (Kto będzie prowadził do pierwszej połowy?) X 3,65 13-04-10 18:30  już lepiej ov1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
1518928 Carl Zeiss Jena - Jahn Regensburg (Kto będzie prowadził do pierwszej połowy?) X 3,65 13-04-10 18:30  już lepiej ov1,5 ale to i tak za pare groszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
1518928 Carl Zeiss Jena - Jahn Regensburg (Kto będzie prowadził do pierwszej połowy?) X 3,65 13-04-10 18:30  już lepiej ov1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
1518928 Carl Zeiss Jena - Jahn Regensburg (Kto będzie prowadził do pierwszej połowy?) X 3,65 13-04-10 18:30  już lepiej ov1,5 ale to i tak za pare groszy  a ov1,5 tylko 2,20 wiec zero zabawy mnie interesuje wieczorem na ile sobie w londynie pozwolą  jakis ov4,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
obstaw sobie handicap azjatycki do końca I polowy , przy braku bramki masz zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
jena dawać na 2-1! eh.... mogłem jednak overa2,5 zagrać ft...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
1518928 Carl Zeiss Jena - Jahn Regensburg (Kto będzie prowadził do pierwszej połowy?) X 3,65 13-04-10 18:30  już lepiej ov1,5 ale to i tak za pare groszy  a ov1,5 tylko 2,20 wiec zero zabawy mnie interesuje wieczorem na ile sobie w londynie pozwolą  jakis ov4,5? ja na live zagrałem ov1,5 @3 w londynie prawdopodobny ov4,5 .... cs 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
obstaw sobie handicap azjatycki do końca I polowy , przy braku bramki masz zwrot. e tam narazie jest wporzo za 2 dyszki tylko puscilem wiec sie tym nie martwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
a to gdzie taki mocny kurs znalazles?  jak ja widze kursy teraz na chelsea (win,handi,overy) to wole poczekac i pograc na live 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|