|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
kursy dość wysokie na Celtów , bo +7 po 1,60 to wezmę z pocałowaniem . Do tego -3,5 za 3,10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
To jedziemy na jednym wózku bo ja zagrałem Celtów -2,5 @3.05  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Pytanie tez kogo wola Celtowie, bo tez maja swego rodzaju "wybor"  celtowie wolą uniknąc cavsów w II rundzie, w I heat czy bucks jeden pies
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
thunder7 czyli lepiej dziś wygrać ?
Kobie dziś nie gra to może jakiś over Gasola ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
thunder7 czyli lepiej dziś wygrać ?
Kobie dziś nie gra to może jakiś over Gasola ? wg mnie celtowie dzis zagrają na poważnie , bo ten seed 3 ciągle realny ,dodając do tego kurs dochodzący do 3 to spore value,, co do gasola to nie gram na playerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pytanie tez kogo wola Celtowie, bo tez maja swego rodzaju "wybor"  celtowie wolą uniknąc cavsów w II rundzie, w I heat czy bucks jeden pies Po wtopie z Wizards nie jestem pewien tego..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Pytanie tez kogo wola Celtowie, bo tez maja swego rodzaju "wybor"  celtowie wolą uniknąc cavsów w II rundzie, w I heat czy bucks jeden pies Po wtopie z Wizards nie jestem pewien tego.. rozwiń myśl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
No przegrali z nimi, meczu nie widzialem, ale skoro Celtics u siebie przegrywaja po 3 kwartach 21 oczkami z powiedzmy przecietnymi Wizards i rzucaja w tych 3 kwartach 56 punktow to cos jest nie tak. A to nie czas na wahania formy, tylko jej szlifowanie, bo sezon wchodzi w decydujaca czesc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
No przegrali z nimi, meczu nie widzialem, ale skoro Celtics u siebie przegrywaja po 3 kwartach 21 oczkami z powiedzmy przecietnymi Wizards i rzucaja w tych 3 kwartach 56 punktow to cos jest nie tak. A to nie czas na wahania formy, tylko jej szlifowanie, bo sezon wchodzi w decydujaca czesc. dalej nie wiem czego nie jestes pewien czy tego ze celtowie chca uniknac cavsow czy tego ze nie ma znaczenia dla nich heat czy bucks
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Jesli odnosisz porażke celtow jako celową w kontekcie wyboru rywala w 1 rundzie czyli miami albo milw to sprawa wyglada tak ze w piatek na 5 seedzie bylo milw , wiec skoro celtowi niby celowo przegrali tzn ze nie chcieli awansowac na seed 3 czyli chcieli zagrac z 5 milw, teraz jednak milw jest na 6 seedzie wiec celtowie jesli ich obrali za rywala w 1 rundzie musza celowac w seeda 3 czyli dzis i jutro win ( i liczyc na clev) Jezeli uwazasz ze przegrali z wash zeby wpasc w 2 rundzie na cavs a nie na magic to coz ciekawa teoria
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
No przegrali z nimi, meczu nie widzialem, ale skoro Celtics u siebie przegrywaja po 3 kwartach 21 oczkami z powiedzmy przecietnymi Wizards i rzucaja w tych 3 kwartach 56 punktow to cos jest nie tak. A to nie czas na wahania formy, tylko jej szlifowanie, bo sezon wchodzi w decydujaca czesc. dalej nie wiem czego nie jestes pewien czy tego ze celtowie chca uniknac cavsow czy tego ze nie ma znaczenia dla nich heat czy bucks Po tym, ze przegrali wazny mecz z Wizards - przed nim ich los zalezal od ich samych, a teraz musza liczyc na Cavsow, ze stluka Hawks. Heat czy Bucks - bez roznicy, bo i tych i tych przejda. Jakby byl Bogut to Bucks by im mogli zagrozic, ale tak to w calej serii nie uda im sie to poprostu. Z Cavsami "cos" ostatnio powalczyli. W sumie tez sie zgadzam, ze wygodniejsi dla Celtcis sa Magicy niz Cavsi, ale chodzi o to w tym typie na Boston, ze oprocz swoich dwoch wygranych musza liczyc na wtope Hawks,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
dlatego tak zdecydowana porazka z Wizards mnie dziwi.
Wyslalo sie przed napisaniem calego posta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Zapytam tak ;p Będzie ktoś sledził Celtów ? Chodzi o sms co kwartę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
ja tam nie upatruje w porazce celtow jakiejs teorii spiskowej , zagrali slaby mecz i tyle ,wezmy takie chicago dla ktorych kazdy mecz to walka o przetrwanie , wygrywają u siebie zaciety mecz z clev w perspektywie maja bezposrednia walke z toronto a w miedzyczasie jadą do netsów i dają sobie skopac tylek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Patrzylem na skutecznosc - 42% Boston i 48% Wizards, do tego Wizards mieli 19 strat przy 13 Celtow - nie widze tej przewagi na 20 punktow. Nie doszukuje sie teorii, ale nie moge zrozumiec jak druzyna o nic nie walczaca, majaca jeszcze nie tak dawno serie bodajze L15 miazdzy Celtow, ktorzy nie mogli sobie pozwolic na porazke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Boston już dostało całkiem niedawno od NJ ktory miało bylans około -45  Kurs 1,07 więc wybitni są . Ale po 2,70 ich pociągam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Jakieś ciekawe i trafne typy macie ??? Z NBA najlepiej /??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Boston już dostało całkiem niedawno od NJ ktory miało bylans około -45  Kurs 1,07 więc wybitni są . Ale po 2,70 ich pociągam i w meczu z wash tez pewnie bylo cos ok 1,07 , ale mysle ze generalnie malo osob korzysta z takich 'bonusow', graja z chicago ktore co tu duzo mowic oslabili sie w przerwie wakacyjnej oddajac bg7 i oslabili sie zamieniajac salmonsa i thomasa na flipa i warricka ( kwestie $ pomijam bo z naszego punktu widzenia to nie istotne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Jakieś ciekawe i trafne typy macie ??? Z NBA najlepiej /?? golden @ 4 VALUEEEE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|