Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
iti #3804616 14/04/2010 07:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
kursy dość wysokie na Celtów , bo +7 po 1,60 to wezmę z pocałowaniem . Do tego -3,5 za 3,10 tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
To jedziemy na jednym wózku bo ja zagrałem Celtów -2,5 @3.05 smile .

iti #3804620 14/04/2010 07:15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by iti
Pytanie tez kogo wola Celtowie, bo tez maja swego rodzaju "wybor" wink

celtowie wolą uniknąc cavsów w II rundzie, w I heat czy bucks jeden pies

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
thunder7 czyli lepiej dziś wygrać ?

Kobie dziś nie gra to może jakiś over Gasola ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by grajus87
thunder7 czyli lepiej dziś wygrać ?

Kobie dziś nie gra to może jakiś over Gasola ?


wg mnie celtowie dzis zagrają na poważnie , bo ten seed 3 ciągle realny ,dodając do tego kurs dochodzący do 3 to spore value,, co do gasola to nie gram na playerów

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by thunder7
Originally Posted by iti
Pytanie tez kogo wola Celtowie, bo tez maja swego rodzaju "wybor" wink

celtowie wolą uniknąc cavsów w II rundzie, w I heat czy bucks jeden pies

Po wtopie z Wizards nie jestem pewien tego..

iti #3804629 14/04/2010 07:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by iti
Originally Posted by thunder7
Originally Posted by iti
Pytanie tez kogo wola Celtowie, bo tez maja swego rodzaju "wybor" wink

celtowie wolą uniknąc cavsów w II rundzie, w I heat czy bucks jeden pies

Po wtopie z Wizards nie jestem pewien tego..

rozwiń myśl

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
No przegrali z nimi, meczu nie widzialem, ale skoro Celtics u siebie przegrywaja po 3 kwartach 21 oczkami z powiedzmy przecietnymi Wizards i rzucaja w tych 3 kwartach 56 punktow to cos jest nie tak. A to nie czas na wahania formy, tylko jej szlifowanie, bo sezon wchodzi w decydujaca czesc.

iti #3804631 14/04/2010 07:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by iti
No przegrali z nimi, meczu nie widzialem, ale skoro Celtics u siebie przegrywaja po 3 kwartach 21 oczkami z powiedzmy przecietnymi Wizards i rzucaja w tych 3 kwartach 56 punktow to cos jest nie tak. A to nie czas na wahania formy, tylko jej szlifowanie, bo sezon wchodzi w decydujaca czesc.
dalej nie wiem czego nie jestes pewien czy tego ze celtowie chca uniknac cavsow czy tego ze nie ma znaczenia dla nich heat czy bucks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Jesli odnosisz porażke celtow jako celową w kontekcie wyboru rywala w 1 rundzie czyli miami albo milw to sprawa wyglada tak ze w piatek na 5 seedzie bylo milw , wiec skoro celtowi niby celowo przegrali tzn ze nie chcieli awansowac na seed 3 czyli chcieli zagrac z 5 milw, teraz jednak milw jest na 6 seedzie wiec celtowie jesli ich obrali za rywala w 1 rundzie musza celowac w seeda 3 czyli dzis i jutro win ( i liczyc na clev)
Jezeli uwazasz ze przegrali z wash zeby wpasc w 2 rundzie na cavs a nie na magic to coz ciekawa teoria

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by thunder7
Originally Posted by iti
No przegrali z nimi, meczu nie widzialem, ale skoro Celtics u siebie przegrywaja po 3 kwartach 21 oczkami z powiedzmy przecietnymi Wizards i rzucaja w tych 3 kwartach 56 punktow to cos jest nie tak. A to nie czas na wahania formy, tylko jej szlifowanie, bo sezon wchodzi w decydujaca czesc.
dalej nie wiem czego nie jestes pewien czy tego ze celtowie chca uniknac cavsow czy tego ze nie ma znaczenia dla nich heat czy bucks

Po tym, ze przegrali wazny mecz z Wizards - przed nim ich los zalezal od ich samych, a teraz musza liczyc na Cavsow, ze stluka Hawks. Heat czy Bucks - bez roznicy, bo i tych i tych przejda. Jakby byl Bogut to Bucks by im mogli zagrozic, ale tak to w calej serii nie uda im sie to poprostu. Z Cavsami "cos" ostatnio powalczyli. W sumie tez sie zgadzam, ze wygodniejsi dla Celtcis sa Magicy niz Cavsi, ale chodzi o to w tym typie na Boston, ze oprocz swoich dwoch wygranych musza liczyc na wtope Hawks,

iti #3804636 14/04/2010 07:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
dlatego tak zdecydowana porazka z Wizards mnie dziwi.

Wyslalo sie przed napisaniem calego posta.

iti #3804637 14/04/2010 07:43
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Zapytam tak ;p

Będzie ktoś sledził Celtów ? Chodzi o sms co kwartę piwo

iti #3804639 14/04/2010 07:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
ja tam nie upatruje w porazce celtow jakiejs teorii spiskowej , zagrali slaby mecz i tyle ,wezmy takie chicago dla ktorych kazdy mecz to walka o przetrwanie , wygrywają u siebie zaciety mecz z clev w perspektywie maja bezposrednia walke z toronto a w miedzyczasie jadą do netsów i dają sobie skopac tylek

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Patrzylem na skutecznosc - 42% Boston i 48% Wizards, do tego Wizards mieli 19 strat przy 13 Celtow - nie widze tej przewagi na 20 punktow. Nie doszukuje sie teorii, ale nie moge zrozumiec jak druzyna o nic nie walczaca, majaca jeszcze nie tak dawno serie bodajze L15 miazdzy Celtow, ktorzy nie mogli sobie pozwolic na porazke.

iti #3804643 14/04/2010 07:54
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Boston już dostało całkiem niedawno od NJ ktory miało bylans około -45 laugh
Kurs 1,07 więc wybitni są . Ale po 2,70 ich pociągam

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Jakieś ciekawe i trafne typy macie ??? Z NBA najlepiej /??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by grajus87
Boston już dostało całkiem niedawno od NJ ktory miało bylans około -45 laugh
Kurs 1,07 więc wybitni są . Ale po 2,70 ich pociągam
i w meczu z wash tez pewnie bylo cos ok 1,07 , ale mysle ze generalnie malo osob korzysta z takich 'bonusow', graja z chicago ktore co tu duzo mowic oslabili sie w przerwie wakacyjnej oddajac bg7 i oslabili sie zamieniajac salmonsa i thomasa na flipa i warricka ( kwestie $ pomijam bo z naszego punktu widzenia to nie istotne)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by karuzel1122
Jakieś ciekawe i trafne typy macie ??? Z NBA najlepiej /??

golden @ 4 VALUEEEE

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
albo +10 @ 1,9

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, bukma, betowiec, 11kera11, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, rymoholik, $-man), 3,240 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1