|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tenis i Pewny - to przeciwstawne pojęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870 |
na dobry początek dulgheru, Czy moglbys napisac co przemawia na strone Dulgheru?? Bo moim zdaniem Errani nie powinna miec z nia klopotow!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562 |
Witam! Musze pilnie wyjść mogłby ktoś podesłać wyniki Dulgheru i Shvedovej? Z gory dzieki moze być live  665095080
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Dulgheru i Shvedova jak najbardziej do gry, z niespodzianek to ja widzę na wieczór porażkę Woźniackiej, a kurs na Strycovą przemiły 10, czas na odpoczynek dla Dunki, w ciągu miesiąca 15 meczy, 2 przegrane, a i tatuś by coś zarobił, dla pewności można jeszcze zagrać dodatnie handi + 6.5, kurs 2,1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Errani coś mi się nie podoba. W jej miejsce ( jeżeli bym musiał - a nie muszę ) wolałbym Cristee. Na Stasia wzmaga się pęd inwestycyjny. Monty, wygląda na razie OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Errani coś mi się nie podoba. W jej miejsce ( jeżeli bym musiał - a nie muszę ) wolałbym Cristee. Na Stasia wzmaga się pęd inwestycyjny. Monty, wygląda na razie OK. Wawrina gra za kilka minut, Monti o 12:30 więc nie widzę nic dziwnego w tym, że ludzie teraz grają Stacha. To samo będzie za 2h z Montim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
jedyny minus gry na Shvedovą to wynik Kiri z poprzedniego roku i pkt do obrony, jak to rosjanki, mogą się dogadać i Kiri będzie w nastepnej rundzie, w czysto sportowym meczu nie widzę szans dla Kiri, Shvedova wystarczy że będzie przebijać, spokojnie czekając na błędy Kiri i wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Staś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Errani coś mi się nie podoba. W jej miejsce ( jeżeli bym musiał - a nie muszę ) wolałbym Cristee. Na Stasia wzmaga się pęd inwestycyjny. Monty, wygląda na razie OK. Wawrina gra za kilka minut, Monti o 12:30 więc nie widzę nic dziwnego w tym, że ludzie teraz grają Stacha. To samo będzie za 2h z Montim  Najzupełniej słuszna uwaga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Boję żeby Staś numeru nie wywinął, nie ma kamer coś można sfixować, nie żebym szukał sensacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
jedyny minus gry na Shvedovą to wynik Kiri z poprzedniego roku i pkt do obrony, jak to rosjanki, mogą się dogadać i Kiri będzie w nastepnej rundzie, w czysto sportowym meczu nie widzę szans dla Kiri, Shvedova wystarczy że będzie przebijać, spokojnie czekając na błędy Kiri i wygra. to samo mozna powiedzieć o Wozniackiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Boję żeby Staś numeru nie wywinął, nie ma kamer coś można sfixować, nie żebym szukał sensacji Więcej wiary - Marczajka - więcej wiary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Boję żeby Staś numeru nie wywinął, nie ma kamer coś można sfixować, nie żebym szukał sensacji Równie dobrze może przegrać bez fixu, o tak był słabszy dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Wiara wiarą, pozostała już tylko chłodna kalkulacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
de Bakker może ugrać 5 gemów z Nadalem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
under 18,5 gema u Juana realny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
under 18,5 gema u Juana realny? chyba poczekam na live i coś pocisne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Wawrinka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Vinci 9/10
Dulgheru 7/10
Nie wiem,czy Jose może rozegrać kolejny tak slaby mecz...Parra to w poprzednich latach wyjątkowe kalectwo,przecież ta "bidaczka" w ciagu poprzednich 4-ech lat wygrała na ziemi...2 mecze w turniejach głównych...synonim beznadziei po prostu...W tym roku pare zacietych meczów i zaskakujacych wyników...Ale mimo wszystko no bet...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|