|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Szukam liveboard, taki z zielonym tlem, wczoraj/przedwczoraj w tenisie ktos podal.
Chodzi o to, ze mial uporzadkowane zdarzenia wzgledem turniejow i kortow - a wiec najpierw MC kort 1 , pod spodem kort 2 itd http://livexscores.com/?p=0&sport=tennisMoze nie to co mowisz ... ale tez bardzo dobre dzieki, to pewnie ten sam kod  tylko skorka inna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
dzis ogien tak jak ostatnio przewidzialem w piatek:Washington i Indiane a w niedziele Porland tak dzis trzeba brac tylko szybko  Tak samo 2/3 remisy  ?? Siema Siema  dzis trzeba walic po wysokich kursach mysle single ktorys powinien wejsc to samo remisy dobra sprawa  Co sie dzieje ostatnio to jest szczyt konczą mecze 0,3 s do konca bo jeszcze kogos wtedy sfaulowal albo kobe przy rzucie za 3pt albo koles z miami co rzucil tez a tak by bylo remis dzis duzo meczy i moze byc sporo tez niespodzianek jedną z nich moze byc przegrana Orlando mysle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dzis ogien tak jak ostatnio przewidzialem w piatek:Washington i Indiane a w niedziele Porland tak dzis trzeba brac tylko szybko  Tak samo 2/3 remisy  cholera nic z tego nie rozumiem to napisałeś  przecież Wash i Indiana grają dziś ze sobą  dzisiejsza oferta jest ciężka, jedynie Portland i Orlando wydają się być pewne, no i Toronto (bo przy porażce Bulls to Oni wejdą do PO, a że Charlotte ma o co grać [bo raczej nie będą chcieli trafić na Orlando w I rundzie] to dzisiaj mogą wygrać z Bykami  no i Houston powinno sobie poradzić na zakończenie sezonu we własnej hali z osłabionym rywalem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Washinton wygralo w piatek z Boston a Indiana w Clevland oba weszly kursy piekne  Porland w niedziele z lalkami tez piekny kursik byl tak wiec dzis trzeba brac poki cieple a ja bym na odwot dawal te dwa mecz moze pierwsze co podales:) a na dzis perelka to wg mnie Detroit nieobliczalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
nie orientuje sie w tabeli co i jak bo dawno na nia nie patrzylo to cos zmieni jesli Orlando albo Porland dzis przegra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Panowie zbijajcie do odpowiedniego tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
nie orientuje sie w tabeli co i jak bo dawno na nia nie patrzylo to cos zmieni jesli Orlando albo Porland dzis przegra ? hehe Tomku nie rozwalaj mnie, to jak Ty stawiasz nie wiedząc jaka jest sytuacja przed ostatnią kolejką  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciężki mecz, prawie derby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
ja juz spadam zaraz cos skreslic  to co polecasz z tego dzialuu na dzis :>:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Panowie zbijajcie do odpowiedniego tematu  z racji tego że dzisiaj mam urodziny, to jestem uprzywilejowany i nigdzie nie będę zbijał  z resztą i tak zaraz muszę wyjechać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
nie orientuje sie w tabeli co i jak bo dawno na nia nie patrzylo to cos zmieni jesli Orlando albo Porland dzis przegra ? hehe Tomku nie rozwalaj mnie, to jak Ty stawiasz nie wiedząc jaka jest sytuacja przed ostatnią kolejką  ? jakos pisales osatnio ze lalki mialy wygrac a wal konkretny poszedl ja sie orientowalem w piatek patrzac na tabele kto walczy o po i tak przed wczoraj dalem houston bo wczoraj nic nie gralem dzis mysle ze moga byc niespodzianki znow Ja Spadam powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
shvedowva gra w spodniach xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
To Najlepszego Mariusz  Duzo wygranych dzis zycze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
To Najlepszego Mariusz  Duzo wygranych dzis zycze  hehe dzięki, wygrane to nie wszystko, najważniejsze jest zdrowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
ale dzis szambo w tym tenisie nie ma co grac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
na razie Shvedova same prezenty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
hehe zdrowia  ale nic nie polecę  gram na live i patrze jak wygląda sytuacja na bierząco
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
jak wyglądała wczoraj gra Suarez Navarro ponoć kontuzja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
shvedowva gra w spodniach xD dlatego przegra 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|