Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 56 1 2 3 4 5 6 55 56
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Originally Posted by dreamer_21
Originally Posted by mav2007
Szukam liveboard, taki z zielonym tlem, wczoraj/przedwczoraj w tenisie ktos podal.

Chodzi o to, ze mial uporzadkowane zdarzenia wzgledem turniejow i kortow - a wiec najpierw MC kort 1 , pod spodem kort 2 itd

http://livexscores.com/?p=0&sport=tennis

Moze nie to co mowisz ... ale tez bardzo dobre

dzieki, to pewnie ten sam kod wink tylko skorka inna.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Snajper2
Originally Posted by QLUZOr20
dzis ogien tak jak ostatnio przewidzialem w piatek:Washington i Indiane a w niedziele Porland tak dzis trzeba brac tylko szybko smile Tak samo 2/3 remisy smile

??

Siema Siema smile dzis trzeba walic po wysokich kursach mysle single ktorys powinien wejsc to samo remisy dobra sprawa wink
Co sie dzieje ostatnio to jest szczyt konczą mecze 0,3 s do konca bo jeszcze kogos wtedy sfaulowal albo kobe przy rzucie za 3pt albo koles z miami co rzucil tez a tak by bylo remis dzis duzo meczy i moze byc sporo tez niespodzianek jedną z nich moze byc przegrana Orlando mysle smile

Kieras #3804846 14/04/2010 18:12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by QLUZOr20
dzis ogien tak jak ostatnio przewidzialem w piatek:Washington i Indiane a w niedziele Porland tak dzis trzeba brac tylko szybko smile Tak samo 2/3 remisy smile
cholera nic z tego nie rozumiem to napisałeś smile przecież Wash i Indiana grają dziś ze sobą wink dzisiejsza oferta jest ciężka, jedynie Portland i Orlando wydają się być pewne, no i Toronto (bo przy porażce Bulls to Oni wejdą do PO, a że Charlotte ma o co grać [bo raczej nie będą chcieli trafić na Orlando w I rundzie] to dzisiaj mogą wygrać z Bykami wink no i Houston powinno sobie poradzić na zakończenie sezonu we własnej hali z osłabionym rywalem!

Finanz #3804847 14/04/2010 18:14
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ruszal ktos kiri?

Marian #3804850 14/04/2010 18:15
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Washinton wygralo w piatek z Boston a Indiana w Clevland oba weszly kursy piekne smile Porland w niedziele z lalkami tez piekny kursik byl tak wiec dzis trzeba brac poki cieple a ja bym na odwot dawal te dwa mecz moze pierwsze co podales:) a na dzis perelka to wg mnie Detroit nieobliczalne smile

Kieras #3804851 14/04/2010 18:17
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
nie orientuje sie w tabeli co i jak bo dawno na nia nie patrzylo to cos zmieni jesli Orlando albo Porland dzis przegra ?

Kieras #3804852 14/04/2010 18:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Panowie zbijajcie do odpowiedniego tematu boks gwizdek

Kieras #3804853 14/04/2010 18:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by QLUZOr20
nie orientuje sie w tabeli co i jak bo dawno na nia nie patrzylo to cos zmieni jesli Orlando albo Porland dzis przegra ?
hehe Tomku nie rozwalaj mnie, to jak Ty stawiasz nie wiedząc jaka jest sytuacja przed ostatnią kolejką smile?

tyson #3804854 14/04/2010 18:18
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tyson
ruszal ktos kiri?

Ciężki mecz, prawie derby.

Mr.Eco #3804855 14/04/2010 18:19
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
ja juz spadam zaraz cos skreslic smile to co polecasz z tego dzialuu na dzis :>:)

Mr.Eco #3804856 14/04/2010 18:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Mr.Eco
Panowie zbijajcie do odpowiedniego tematu boks gwizdek
z racji tego że dzisiaj mam urodziny, to jestem uprzywilejowany i nigdzie nie będę zbijał tongue z resztą i tak zaraz muszę wyjechać!

Marian #3804857 14/04/2010 18:20
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Marian
Originally Posted by QLUZOr20
nie orientuje sie w tabeli co i jak bo dawno na nia nie patrzylo to cos zmieni jesli Orlando albo Porland dzis przegra ?
hehe Tomku nie rozwalaj mnie, to jak Ty stawiasz nie wiedząc jaka jest sytuacja przed ostatnią kolejką smile?

jakos pisales osatnio ze lalki mialy wygrac a wal konkretny poszedl ja sie orientowalem w piatek patrzac na tabele kto walczy o po i tak przed wczoraj dalem houston bo wczoraj nic nie gralem dzis mysle ze moga byc niespodzianki znow

Ja Spadam powodzenia wink

Finanz #3804858 14/04/2010 18:21
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
shvedowva gra w spodniach xD

Kieras #3804859 14/04/2010 18:21
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
To Najlepszego Mariusz piwo

Duzo wygranych dzis zycze piwo

Kieras #3804860 14/04/2010 18:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by QLUZOr20
To Najlepszego Mariusz piwo

Duzo wygranych dzis zycze piwo
hehe dzięki, wygrane to nie wszystko, najważniejsze jest zdrowie wink

Marian #3804862 14/04/2010 18:24
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
ale dzis szambo w tym tenisie nie ma co grac frown

Marian #3804863 14/04/2010 18:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
na razie Shvedova same prezenty

Marian #3804864 14/04/2010 18:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
hehe zdrowia piwo

ale nic nie polecę smile
gram na live i patrze jak wygląda sytuacja na bierząco

Marian #3804865 14/04/2010 18:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
jak wyglądała wczoraj gra Suarez Navarro ponoć kontuzja?

tyson #3804866 14/04/2010 18:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Originally Posted by tyson
shvedowva gra w spodniach xD


dlatego przegra boks laugh

Strona 4 z 56 1 2 3 4 5 6 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Akhu, alfa, Sensei, burbon, aker, forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1